Curacao

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
100% + 5 € freebet
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Dzisiaj, w poszukiwaniu hazardu, wiele osób wchodzi do Internetu i odwiedza bukmacherów Curacao, ale nie wszyscy z nich rozumieją, co dokładnie ten status oznacza dla platform hazardowych. Jeśli chodzi o grę na prawdziwe pieniądze, bardzo ważne są kwestie bezpieczeństwa danych finansowych i osobowych, a także integralności wszystkich wyników gry. Dlatego większość głównych bukmacherów online jest dokładnie monitorowana przez specjalne organizacje.

Curacao eGaming nawiązuje do takich organizacji, co więcej, jest wśród nich jedną z najbardziej szanowanych. Została założona w 1996 roku, więc już teraz w Internecie jest wielu bukmacherów licencjonowanych przez Curacao. W tej recenzji weźmiemy pod uwagę tych bukmacherów Curacao, które są najbardziej popularne wśród fanów hazardu, a także przeanalizujemy Curacao eGaming pod kątem głównych zalet i wad, a także udzielimy odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań.

Prawa i przepisy dotyczące gier hazardowych online w Curacao

Oczywiście na poziomie rządowym Curacao oferuje założycielom bukmacherów Curacao bardzo atrakcyjne warunki do prowadzenia biznesu hazardowego. Pod wieloma względami gospodarka tej karaibskiej wyspy opiera się na e-gamingu, więc lokalne władze chętnie pomagają bukmacherom online z całego świata uzyskać tutaj licencję.

Bukmacherzy licencjonowani przez Curacao mają do czynienia z minimalnymi wymaganiami podatkowymi. Zysk netto podlega tutaj podatkowi od osób prawnych w wysokości 2%, ale bukmacherzy w ogóle nie płacą za środki wpływające na konta graczy kasyn w Curacao. Te warunki podatkowe będą obowiązywały do 2026 roku.

Jeśli chodzi o zasady, których muszą przestrzegać bukmacherzy licencjonowani przez Curacao, to również są one dość proste. Bukmacherzy online powinni śledzić i rejestrować wszystkie transakcje finansowe i informacje osobiste każdego gracza. 

Ponadto takie platformy są zobowiązane do przeprowadzenia audytu wszystkich systemów gier, z których korzystają, za pośrednictwem niezależnych firm zewnętrznych. Z punktu widzenia reklamy, bukmacherzy z Curacao nie mogą również polegać na agresywnych metodach promowania swoich ofert bonusowych i turniejów.

Zalety licencji e-gaming w Curacao

Zasadniczo bukmacherzy z licencją Curacao mają następujące korzyści:

 • Stosunkowo prosta procedura uzyskania licencji pozwala na uruchomienie platformy hazardowej wystarczająco szybko i bez niespodziewanych przeszkód ze strony rządu.
 • Korzystne warunki podatkowe pozwalają bukmacherom z Curacao zaoszczędzić ogromną ilość pieniędzy.
 • Najlepsi bukmacherzy w Curacao współpracują z najlepszymi twórcami oprogramowania hazardowego, któremu ufają gracze z całego świata.
 • Generalnie, ze względu na niskie podatki, bukmacherzy z Curacao oferują graczom wysokie nagrody bonusowe.
 • Większość bukmacherów z licencją Curacao pozwala graczom wpłacać pieniądze na swoje konto i wypłacać je za pomocą jednych z najbardziej bezpiecznych systemów płatności.
 • Bukmacherzy licencjonowani przez Curacao otrzymują możliwość pracy z każdym rodzajem hazardu online, w tym z zakładami sportowymi.

Ale oczywiście bukmacherzy Curacao mają też pewne wady.

Wady

Głównym problemem licencji Curacao eGaming jest to, że ze względu na dość prosty system uzyskiwania tego dokumentu, mierni bukmacherzy z Curacao mogą dość łatwo wejść na rynek wirtualnej rozrywki hazardowej. Zazwyczaj tacy bukmacherzy posiadający licencję Curacao są zainteresowani jedynie maksymalizacją zysków i często łamią ustalone wcześniej zasady, aby wyciągnąć od graczy jak najwięcej pieniędzy.

Niestety, przypadki takich oszustw często zdarzają się w świecie hazardu online, ale to zdecydowanie nie oznacza, że absolutnie wszyscy bukmacherzy Curacao nie są warci Twojego zaufania. Jeśli poświęcisz trochę czasu na wstępne badania i przeczytasz szczegółowe recenzje bukmacherów Curacao, to szybko zrozumiesz, na które strony warto zwrócić uwagę, a na które nie.

Curaçao Internet Gaming Association: Reputacja i ochrona gracza

Dla aspirującego bukmachera online, uzyskanie licencji hazardowej Curacao jest równoznaczne z wyborem najłatwiejszej drogi. Procedura aplikacyjna jest prosta, opłaty są przystępne, a przepisy surowe – w teorii. Dla gracza dostęp do kasyna z licencją Curacao to śliski temat. Z jednej strony, jeśli będziesz miał szczęście, trafisz na uczciwe miejsce – bazując na doświadczeniu, które już posiadasz.

Z drugiej strony, możesz łatwo natknąć się na nieuczciwych operatorów z licencją Curacao, oferujących wprowadzające w błąd oferty lub nawet spotkać się z całkowitym oszustwem. Wymienione poniżej punkty są kluczowe dla większości ekspertów od hazardu online, którzy nie uznają Curacao za nieskazitelnie wiarygodną jurysdykcję. Słaba jakość obsługi klienta wydaje się mieć główny wpływ na reputację tej obiecującej jurysdykcji.

Ochrona gracza

Wielu ekspertów od hazardu online zgadza się, że ten rodzaj licencji jest o wiele mniej wiarygodny niż licencja uzyskana z Wyspy Man, Gibraltaru czy Alderney. Chodzi o to, że jurysdykcja Curacao wykazuje małe lub żadne zainteresowanie rozwiązywaniem sporów między graczem a kasynem: to jest to, co nazywamy główną czerwoną flagą dla graczy.

Zazwyczaj oficjalny proces rozwiązywania sporów w Curacao obraca się wokół odsyłania gracza do rozwiązywania swoich problemów bezpośrednio z bukmacherem. W rezultacie, jakość usług oferowanych przez miejsca hazardu online licencjonowane przez tę jurysdykcję różni się ogromnie. Dlatego też każdy gracz powinien być niezwykle ostrożny, gdy dołącza do licencjonowanego obiektu w Curacao.

Uczciwa gra

Przedstawiciele Curacao eGaming Authority promują się jako jedni z najbardziej uznanych i renomowanych jurysdykcji licencyjnych. Zgodnie z ich publicznymi oświadczeniami, są one zaangażowane w stymulowanie bezpiecznych i uczciwych praktyk hazardowych i wykuwają etyczne, skoncentrowane na kliencie podejście we wszystkim, co robią.

Jednakże, na podstawie naszych szeroko zakrojonych badań, niektóre miejsca gier online działające w tej jurysdykcji nie reprezentowały Curacao jako całkowicie solidnej jurysdykcji. Istnieją również przypadki, w których niektóre strony hazardowe działające w tej jurysdykcji zwróciły się w stronę nieuczciwych, bezprawnych lub wręcz oszukańczych praktyk. Częściowo jest to spowodowane tym, że prawie każdy, kto ma wystarczająco dużo pieniędzy, może uzyskać tę licencję.

Ochrona funduszy

Wielu licencjonowanych przez Curacao bukmacherów online daje swoim graczom możliwość skorzystania z najbezpieczniejszych i najszybszych opcji płatności dostępnych na rynku. Wiele z tych obiektów hazardowych oferuje szybkie i niezawodne opcje wypłaty, jak również uczciwe i hojne oferty bonusowe. Ponieważ reputacja jurysdykcji Curacao nie jest najlepsza na świecie, zalecamy sprawdzenie każdego internetowego obiektu hazardowego, który przykuje Twoją uwagę, zanim do niego dołączysz – dla dobra Twojej poufności i ochrony środków.

Obowiązki operatora

W Curacao jest wielu bukmacherów online, niektórzy z nich należą do liderów branży. Granie na odpowiednio licencjonowanej przez jurysdykcję stronie hazardowej jest lepsze niż dołączenie do bukmachera, który nie ma żadnej licencji. Jednakże, ponieważ ta konkretna jurysdykcja nie jest najbardziej wiarygodna, zawsze powinieneś sprawdzić historię każdego licencjonowanego przez Curacao serwisu hazardowego online, do którego dołączasz.

Nie zapominaj, że wszyscy bukmacherzy internetowi wymienieni na naszej platformie są całkowicie bezpieczni i wiarygodni. Nasi eksperci wybrali je na podstawie wielu kryteriów, takich jak uczciwe możliwości gry, mnogość ultranowoczesnych gier, które zaspokoją wszystkie gusta, nienaganna obsługa klienta, najlepsze rozwiązania w zakresie płatności, hojne oferty bonusowe itp.

Jeśli jesteś graczem z Polski, który lubi bezproblemowy hazard, a więc szukasz bukmacherów z Curacao akceptujących polskich graczy, Top Buk jest właśnie tym, co zalecił lekarz. Przedstawiamy niezawodnych bukmacherów z Curacao, którzy przyjmują graczy z Polski na gościnnych i bardzo bezstresowych zasadach bez zobowiązań.

Jak działa Komisja

Prawdę mówiąc, licencje wydawane przez tę jurysdykcję są tak popularne, ponieważ są bardzo łatwe do uzyskania. I są niesamowicie wygodne. W porównaniu z innymi organami wydającymi licencje, Curacao wydaje jedną licencję dla całego biznesu hazardowego online. Jeśli chodzi o inne organy licencyjne, wymagałyby one na przykład dwóch oddzielnych licencji dla bukmachera online i kasyna online – nawet jeśli obie usługi są oferowane w ramach jednej i tej samej platformy online.

Oto kilka kolejnych powodów, dla których tak wielu bukmacherów online wybiera Curacao jako swoją jurysdykcję licencyjną:

 • procedura aplikacyjna jest prosta jak ABC: w wielu przypadkach uzyskanie tej licencji jest po prostu biletem, zwłaszcza jeśli właściciele bukmacherów są na poszukiwanie szybkiej, bezproblemowej i krystalicznie czystej procedury aplikacyjnej;
 • atrakcyjny koszt aplikacji: właściciele stron hazardowych Curacao wybierają tę opcję, ponieważ jest ona bardzo opłacalna;
 • niskie podatki: trzymając się tej licencji hazardowej, obiekt hazardowy online będzie podlegał tylko 2% podatkowi od osób prawnych, z 0% podatkiem od przychodzących zakładów brutto. Podatki pozostaną tak niskie aż do roku 2026. Jest to jedna z największych korzyści płynących z przyłączenia się do szerokiej społeczności bukmacherów online w Curacao;
 • elastyczne i korzystne warunki użytkowania: połączenie prostego procesu z jedną licencją na całą operację jest po prostu zbyt kuszące;
 • dodatkowe wsparcie ekspertów dla operatorów gier hazardowych online: oznacza to oferowanie usług finansowych i bankowych, kompleksową pomoc techniczną, a także zapewnienie ogólnego wsparcia doradczego;
 • przyjazny dla kryptowalut: miejsca online oparte na Bitcoinie i kryptowalutach decydują się na uzyskanie tej wspaniałej licencji hazardowej, ponieważ jest ona niezwykle zorientowana na kryptowaluty.

’Ale co jest w tym dla mnie?’ może zapytać typowy gracz. Zanim dojdziesz do własnych ostatecznych wniosków na temat wiarygodności tej licencji na gry hazardowe online, nie wahaj się zbadać poniższych informacji.

Metody płatności u bukmacherów Curacao 

Kolejną wspaniałą cechą wspólną dla wszystkich polecanych przez nas bukmacherów Curacao jest możliwość płacenia za pomocą wygodnych metod płatności.

Karty debetowe i kredytowe

Bukmacherzy Visa i MasterCard pozwalają płacić za pomocą znanych i bezpiecznych kart debetowych, kredytowych, przedpłaconych i upominkowych. Ta metoda płatności zapewnia natychmiastowe wpłaty, ale czasami trudno jest znaleźć operatorów, którzy pozwalają na wypłatę przy użyciu tej opcji.

eWaluty

Istnieje wiele e-portfeli, których możesz użyć do wpłaty i wypłaty środków z konta bukmachera. Skrill, Neteller i ecoPayz to tylko niektóre z najbardziej znanych przykładów. Choć wygodne i bezpieczne, te metody płatności mogą wiązać się z wysokimi opłatami.

PayPal

PayPal to e-portfel, który jest szczególnie popularny wśród graczy bukmacherskich w Curacao. Ta opcja płatności jest trudna do znalezienia, jednak operatorzy, którzy ją akceptują, oferują darmowe i bardzo szybkie wpłaty i wypłaty. Dzięki temu wiele platform online, które akceptują PayPal, zalicza się do najlepszych bukmacherów z szybkimi wypłatami w kraju.

Kryptowaluty

Wprowadzenie kryptowalut w świecie iGaming zrewolucjonizowało płatności. Płacąc za pomocą Bitcoina oraz innych monet i tokenów, będziesz mógł cieszyć się niższymi opłatami i szybszymi płatnościami. Ponadto, możesz również korzystać z bonusów i nagród o wyższej wartości.

Jak grać u bukmacherów w Curacao

W poniższej sekcji przejdziemy przez główne kroki, aby zarejestrować się i grać u bukmacherów online Curacao. Chociaż każda platforma jest inna, wszystkie nasze wyróżnione strony są zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika i intuicyjny.

W poniższym przykładzie wybraliśmy Ignition, ponieważ jest to jeden z najlepszych bukmacherów Curacao. Rejestrując się dzisiaj, będziesz mógł skorzystać z bonusu 150% o wartości do 3,000$.

Krok 1: Zarejestruj konto

Odwiedź ranking bukmacherów i kliknij na 'Join’, aby założyć konto. Wprowadź wymagane informacje, w tym swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Krok 2: Zweryfikuj swoje dane

Chociaż możesz odłożyć weryfikację na później, zalecamy, abyś zakończył ją od razu. Odwiedź profil swojego konta, aby zobaczyć instrukcje dotyczące weryfikacji numeru telefonu komórkowego.

Krok 3: Dokonaj płatności

Odwiedź „Kasjera” Ignition i wybierz logo preferowanej metody płatności. Wybierz lub wprowadź wartość swojej płatności i wprowadź szczegóły płatności. Przed zakończeniem płatności pamiętaj, aby wybrać swój bonus powitalny z rozwijanego menu.

Podsumawanie

Curacao eGaming pozycjonuje się jako jedna z wiodących organizacji w zakresie licencjonowania hazardowych platform online i utrzymuje swój status od ponad 20 lat. Na samym początku swojej historii jurysdykcja ta przyciągnęła uwagę wielu firm o wątpliwej reputacji. Wynikało to ze stosunkowo prostych wymagań dotyczących uzyskania licencji i zadało poważny cios wiarygodności organizacji.

Jednak po pewnym czasie lokalnym władzom udało się rozwiązać sytuację i zapewnić Curacao status lidera wśród innych podobnych jurysdykcji w branży gier. Dziś reputacja tej organizacji nadal jest przywracana i wzmacniana dzięki licznym niezależnym recenzjom i ocenom innych firm z branży hazardowej.

FAQ

Jak uzyskać licencję hazardową w Curacao?

Aby Twoja strona mogła dołączyć do bukmacherów licencjonowanych przez Curacao, musisz przejść przez następujące kroki:

 • Wysłać wniosek do organizacji wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami, które muszą zostać przejrzane i przetworzone.
 • Poczekać na wiadomość o poprawności zebranego pakietu dokumentów i w razie potrzeby dostarczyć Curacao dodatkowe dane.
 • Zapłać wszystkie jednorazowe płatności i opłaty pobierane w ramach procesu licencjonowania.

Ogólnie rzecz biorąc, procedura ta zajmie Ci 2-3 tygodnie. Więcej szczegółowych informacji na temat uruchamiania bukmacherów licencjonowanych przez Curacao znajdziesz na oficjalnej stronie organizacji.

Gdzie można używać licencji na gry hazardowe w Curacao?

W rzeczywistości, licencja hazardowa Curacao może być używana do wszystkich rodzajów hazardu. Oznacza to, że możesz ją zastosować w jednym z bukmacherów Curacao, do obstawiania wydarzeń sportowych, loterii, a także w projektach, które należą do kategorii gier zręcznościowych i losowych.

Czy bukmacherom online w Curacao można zaufać?

Bukmacherzy online licencjonowani przez Curacao zasługują na zaufanie, ponieważ posiadanie aktywnej licencji tej organizacji gwarantuje wiarygodność wyników gry oraz bezpieczeństwo danych osobowych. Jednocześnie, wybierając bukmacherów Curaçao do gry z nadmierną ostrożnością na pewno nie zaszkodzi, dlatego postaraj się dokładnie przestudiować platformy, na których zamierzasz się zarejestrować.

Czy licencja Curacao Gambling Authority jest wiarygodna?

Wielu bukmacherów online, którzy są uważani za liderów branży, współpracuje z tą organizacją, więc licencja ta może być nazwana wiarygodną. Wybierając bukmacherów z licencją Curacao, lepiej dać pierwszeństwo tym stronom, które mają najwyższą ocenę użytkowników.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone