Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie są podstawą zakładów od samego początku. Ich celem jest nagrodzenie nowych graczy za wybranie konkretnego bukmachera i danie im dodatkowej zachęty do złożenia depozytu i rozpoczęcia zakładów.

Zwłaszcza, gdy wypróbowujesz daną firmę sportową po raz pierwszy, bonusy bukmacherskie mogą sprawić lub złamać Twoje zaangażowanie w nią. Najczęstszą ofertą na start jest Bonus Powitalny, który dodaje określony procent pieniędzy bonusowych do pierwszej wpłaty, która może się wahać od 50% do 200%, w zależności od bukmachera online.

Aby wszystko było jasne, musisz wiedzieć, który bonus bukmacherski jest dla Ciebie najlepszy. Ta strona to Twój pełny przewodnik po bonusach w zakładach bukmacherskich. Przyjrzymy się wszystkiemu, co musisz wiedzieć o bonusach od legalnych bukmacherów, w tym:

 • Jak otrzymać bonus na konto gracza na stronie bukmachera.
 • Różne rodzaje bonusów sportowych.
 • Regulamin bonusu i warunki obrotu bonusem.
 • Gdzie możesz znaleźć najwyższy bonus dla siebie.

Zanim skoczysz do rejestracji na jakiejkolwiek stronie sportowej po najlepsze bonusy bukmacherskie, poświęć czas na przeczytanie tej strony, aby uzyskać kompleksowe informacje na temat bonusów bukmacherskich w ogóle.

Ranking najlepszych bukmacherów
Do 500 PLN na start
5,0 rating
5.0
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

300 EUR na start
5,0 rating
5.0
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Do 600 PLN na start
4,5 rating
4.5
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

100% do 450 PLN na start
4,3 rating
4.3
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

1560 PLN na start
5,0 rating
5.0
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Cashback do 1000 PLN
4,5 rating
4.5
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Czym są bonusy na zakłady bukmacherskie i jak działają?

Bonusy bukmacherskie to w zasadzie narzędzia marketingowe. Chodzi o to, że legalni bukmacherzy oferują klientom, nowym lub istniejącym, coś dodatkowego, aby zachęcić ich do gry na stronie. Zazwyczaj jest to szansa na zaoszczędzenie pieniędzy (jak bonusy cashback) lub wygranie pieniędzy bez ryzyka (jak darmowy zakład).

Jednak pewne warunki obrotu bonusem i regulamin bonusu mogą sprawić, że bonus bukmacherski będzie dobrym lub złym wyborem. Każdy bonus czy kod promocyjny ma pewne wymagania, które musisz spełnić, jeśli chcesz wypłacić swoje wygrane. Ponadto, nie ma jednej oferty dla wszystkich. Bonusy freebet będą miały niższą kwotę, ale luźniejsze wymagania niż 100% bonus powitalny, który będzie miał wyższą kwotę środków, ale bardziej rygorystyczne warunki obrotu bonusem.

Który bonus bukmacherski ma największą wartość

Bonus bukmacherski

Właśnie zakończyłeś rejestrację konta gracza i chcesz otrzymać bonus powitalny. Okazuje się jednak, że bonus powitalny nie składa się z jednej oferty. Który więc bonus na start wybrać, skoro wszystkie promocje bukmacherskie wydają się tak atrakcyjne? Świetnie, jeśli po rejestracji konta jesteś świadomy wszystkich bonusów bukmacherskich. Przygotowaliśmy jednak klasyfikację wszystkich możliwych bonusów bukmacherskich na start dla nowych graczy w branży.

Bonus powitalny od depozytu

Bonus od depozytu to najczęstsza oferta jako bonus po rejestracji konta. Jest to swoista wizytówka każdego bukmachera, takie bukmacherskie bonusy od pierwszego depozytu można zobaczyć w reklamach czy na mediach społecznościowych.

Takie bonusy startowe działają na bardzo prostej zasadzie. Od nowych graczy wymagany jest pierwszy depozyt, a bukmacher zwiększy go o 50%, 100% lub nawet 200%. Kwota bonusu od pierwszego depozytu zależy od konkretnego bukmachera.

W ten sposób początkowy depozyt zostanie powiększony kilkukrotnie. A pewna liczba darmowych zakładów będzie dostępna. Wymagania dotyczące stawek mogą być jednak rygorystyczne.

Dopasowany bonus od depozytu

Ten bonus od pierwszego depozytu dla nowych graczy jest dość prosty i podobny do poprzedniego bonusu powitalnego. Bukmacher oferuje dopasowanie pierwszej wpłaty do określonej kwoty (np. 100% do 500 PLN).

Co sprawia, że dopasowany bonus od depozytu jest dobrym wyborem, to fakt, że minimalny depozyt może być niższy, a wymagania dotyczące zakładów luźniejsze niż w przypadku typowego bonusu powitalnego od pierwszego depozytu dla nowych graczy.

Darmowe zakłady jako bonus powitalny

Aby oddać sprawiedliwość, jest to najbardziej popularny i najbardziej pożądany bonus powitalny wśród nowych klientów. Występuje on w wielu wariantach, takich jak zakład bez ryzyka, Wpłata X – Otrzymanie X oraz bonus bez depozytu.

 • Zakład bez ryzyka pozwalaje na postawienie zakładu i zwrot stawki w przypadku niepowodzenia. Zgoda, można to uznać za najlepszy bonus u polskich bukmacherów.
 • Bonus od depozytu gwarantuje darmowe zakłady po dokonaniu wpłaty. Na przykład, wpłacając 80 zł otrzymasz darmowy zakład o wartości 100 zł. To właściwie też nie jest zła odmiana bonusu powitalnego dla nowych klientów.
 • Na koniec bonus bez depozytu. Taki bonus nie wymaga wpłaty jakichkolwiek pieniędzy. Obecnie jest to duża rzadkość, ponieważ darmowy bonus przyciąga łowców bonusów, którzy są najbardziej znienawidzoną kategorią graczy dla legalnych bukmacherów.

Darmowy zakład za rejestrację

Freebet to bonus od biura bukmacherskiego, który pozwala graczowi obstawić wydarzenie sportowe bez ryzykowania swoich pieniędzy. Jeśli gracz wygra, biuro automatycznie zatrzymuje kwotę darmowego zakładu, a gracz bierze zysk. Jeśli zakład przegra, freebet zostaje „spalony”.

Aby otrzymać freebet, należy się zarejestrować i zweryfikować za pomocą numeru telefonu komórkowego lub e-maila. Dodatkowym wymogiem może być pierwsza wpłata, ale nie zawsze jest dostępna.

Dodatkowo, czasami bukmacher może poprosić o kod promocyjny, aby aktywować bonus. Zazwyczaj kod promocyjny jest dołączony do bonusu, czyli jest podany w jego regulaminie.

Rozszerzone kursy i wzrost zysków

Takie rodzaje bonusów bukmacherskich są stosunkowo nowe na rynku. Mogą one jednak znacznie zwiększyć Twoje wygrane. Na przykład, bukmacher może oferować dla nowych klientów wyższy kurs na pierwszą bramkę w meczu piłkarskim. Albo jeśli obie drużyny strzelą ponad 3,5 bramki w innym meczu.

Oznacza to, że można postawić te same pieniądze, ale mieć wyższy zwrot, jeśli zakład zostanie wygrany. Tego typu oferty bonusu powitalnego stały się ostatnio bardzo popularne i większość legalnych bukmacherów oferuje podwyższone kursy na kilka rynków dziennie.

Bonus na zakłady sportowe przez komórkę

Ponad 60% zakładów bukmacherskich odbywa się dziś za pomocą telefonu komórkowego. Legalni bukmacherzy nie mogli pozostać w tyle, dlatego pojawia się coraz więcej ekskluzywnych bonusów w zakładach bukmacherskich na komórkę.

Jeśli zarejestrujesz się za pomocą aplikacji bukmachera, będziesz miał możliwość odebrania wyłącznie bonusu mobilnego dla nowych klientów, który może być bardziej opłacalny niż desktopowy. Co więcej, wszystkie bonusy desktopowe na zakłady bukmacherskie sp są dostępne również w aplikacjach legalnych bukmacherów, więc gracze mogą korzystać z każdej promocji w drodze.

Najwyższy bonus na start

Czas przejść od razu do samych bonusów. Poniżej przyglądamy się bliżej temu, co oferują najlepsi bukmacherzy online. Proponujemy porównać warunki wszystkich oferowanych promocji i wybrać najwyższy bonus czy wygodny kod promocyjny.

STS

STS local logotyp

Do 1560 PLN od trzech pierwszych wpłat. Maksymalny bonus od pierwszej wpłaty wynosi 100% czy 300 zł. Pozostałe dwa bonusy są równe 50% od 500 do 700 zł. Można je wykorzystać w ciągu 90 dni. Pozostałe 60 zł gracz otrzyma za wykonanie sześciu zadań. Opisy zadań znajdują się na stronie odpowiedniego zadania.

Zakład bez ryzyka. Dodatkowo możesz otrzymać zwrot stawki do 100 PLN, jeśli wykorzystasz swój pierwszy zakład w promocji Zakład bez ryzyka. Aby aktywować ten bonus od depozytu, potrzebny jest kod promocyjny STS100.

Pzbuk

Pzbuk logotyp

Freebet 60 PLN. Po pierwsze, aby aktywować bonus od depozytu, potrzebny jest kod promocyjny KODBONUSOWY1060. A po drugie, kod promocyjny należy wpisać w specjalnym polu podczas rejestracji. Do przyznania bonusu musi być zawarty zakład wielokrotny, na kuponie muszą być co najmniej dwa zdarzenia, a kurs musi wynosić 1,4 na wszystkie zdarzenia.

Cashback do 1000 PLN. Dzięki temu bonusowi możesz odzyskać pieniądze za pierwszy przegrany zakład. Zwrot stawki będzie dokonany w postaci freebetu o wartości do 1 000 PLN. Aby aktywować bonus od depozytu, musisz się zarejestrować, a następnie postawić kwalifikujący się zakład. Na ślizgu muszą być minimum dwa zdarzenia, a kurs musi wynosić co najmniej 1,4 na każde zdarzenie. Wielkość zakładu musi wynosić co najmniej 100 zł.

VulkanBet

VulkanBet logotyp

Do 2500 PLN za trzy pierwsze wpłaty — 100%, 125% oraz 150%. Do aktywacji każdego z trzech bonusów wystarczy minimalny depozyt w wysokości 40 zł. Jednak maksymalna premia w pierwszym przypadku wynosi 250 zł, w drugim 750 zł, a w trzecim 1500 zł.

Rollover dla każdego bonusu wynosi x10, a gracz musi postawić pojedyncze zakłady na tradycyjne sporty lub e-sporty z kursem od 1.95, aby się zakwalifikować. Liczą się również zakłady akumulowane z minimum dwoma zdarzeniami i kursami od 1,4.

MostBet

Mostbet logotyp

MostBet oferuje najlepszy bonus na start — do 1400 PLN od pierwszego depozytu. Za wpłatę 6 PLN lub więcej gracz otrzyma bonus od depozytu 100%, a za wpłatę 100 PLN lub więcej gracz otrzyma bonus 125%.

Wielkość rolki to x5. Aby zakwalifikować się do bonusu, musisz postawić zakład akumulowany z minimum trzema zdarzeniami i kursem 1,40 lub wyższym.

Betinia

Betinia logotyp

100% do 450 PLN. Minimalny depozyt do aktywacji bonusu to 90 zł. Wszystkie zakłady z kursem 1,50 i wyższym są odpowiednie do spełnienia warunków bonusu. Bonus od depozytu nie jest dostępny dla graczy, którzy dokonali wpłaty za pośrednictwem Neteller lub Skrill.

Sportaza

Sportaza logotyp

100% do 450 PLN od pierwszego depozytu. Tutaj również mamy minimum warunków: minimalny depozyt 90 zł i kursy na wszystkie zdarzenia od 1,50. A obrót bonusem jest 1x.

Betsofa

Betsofa logotyp

Freebet 100%. Należy uiścić opłatę minimalną w wysokości 40 zł oraz zapamiętać specjalny kod promocyjny SPORT. Maksymalny bonus wynosi 400 PLN. Dozwolone są tylko zakłady kombi z kursami od 1,40.

Na co zwrócić uwagę na bonus bukmacherski

Dokładne przeczytanie zasad i warunków jest absolutnie niezbędne dla każdego bonusu w zakładach bukmacherskich. Mimo, że legalni bukmacherzy rzadko próbują oszukać nowych klientów, nagłówek bonusu nigdy nie oddaje całej historii.

Zawsze jest regulamin bonusu do rozważenia lub zobowiązania do spełnienia, zanim bonus czy kod bonusowy stanie się zyskiem. W tej sekcji, zamierzamy przeprowadzić przez zasady i warunki, na które należy zwrócić uwagę.

Niektóre warunki zależą od danego bukmachera. Na przykład, czasami bukmacherzy wymagają kodu promocyjnego, aby aktywować bonusy bukmacherskie. Albo żeby otrzymać bonus trzeba zweryfikować konto gracza. Ponadto wymienimy wszystkie oznaki bonusów bukmacherskich z oszustwem, aby uniknąć wpadek.

Wspólne warunki bonusów na zakłady bukmacherskie

Większość klientów nie zwraca uwagi na zasady i warunki, kiedy rejestruje konto depozytowe lub ubiegaje się o bonusy bukmacherskie. Jest to całkowicie nierozważne, ponieważ odgrywają one kluczową rolę, gdy w grę wchodzą Twoje pieniądze.

PalecJedno konto na użytkownika/IP jest dozwolone

To jest całkiem proste. Nie próbuj otworzyć innego konta gracza w tym samym zakładzie sportowym i ubiegać się o bonus powitalny.

Palec Warunki obrotu bonusem

Jest to chyba najważniejszy warunek, na który należy zwrócić uwagę. Zgodnie z zasadą, wszelkie pieniądze zdobyte z bonusów nie są pieniędzmi. Są to bonusowe środki, które trafiają na Twoje konto bonusowe.

Oznacza to, że nie można dysponować tymi środkami w dowolny sposób. Musisz spełnić warunki obrotu bonusem, aby odblokować te pieniądze. Na przykład w warunkach określono trzykrotny obrót bonusem. Oznacza to, że musisz potroić tę kwotę, zanim będziesz mógł odebrać swoje bonusowe środki.

Obrót bonusem może być od 1x (co jest bardzo dobre) do 70x (co jest bardzo złe). Wymóg obrotu jest kluczowy, jeśli chodzi o określenie wartości bonusu, mimo że rzadko pojawia się w nagłówku. Zawsze upewnij się, że szukasz go w regulaminie.

Palec Minimalne kursy

Każdy rynek, który wybierzesz dla swojego zakładu powinien być powyżej ustalonej wartości. Zazwyczaj zakłady bukmacherskie sp mają to przedział pomiędzy 1.50 a 2.00. Całkowita liczba selekcji na kuponie ma również znaczenie. Zazwyczaj powinieneś zawrzeć od 1 do 3 selekcji.

Warunek ten istnieje wówczas po to, aby uniemożliwić użytkownikom obstawianie opcji 100 procent. Nie zawsze więc darmowy zakład przynosi pożądaną wygraną.

Palec Maksymalna stawka kuponu

Bonusy bukmacherskie z wyższymi kursami zazwyczaj zawierają ten warunek. Zakłady bukmacherskie sp wykorzystują ten warunek do ochrony przed utratą ogromnej ilości pieniędzy. Na przykład, w regulaminie bonusu o zwiększonych szansach możesz zobaczyć 100 PLN maksymalnego limitu zakładu.

Palec Ograniczone rynki

Ta idea odnosi się do faktu, że bonusy bukmacherskie nie dotyczą wszystkich rynków. Na przykład, możesz otrzymać darmowy zakład, zakład bez ryzyka lub bonus cashback, ale może on być wykorzystany tylko do obstawiania NHL lub NBA, a nie NFL lub MLB.

Palec Minimalna wpłata

Praktycznie wszystkie bonusy bukmacherskie mają ten warunek. Czy jest to bonus od pierwszego depozytu, bonus cashback czy zakład bez ryzyka. Oznacza to, że do aktywacji bonusu wymagana jest określona kwota, np. 80 zł.

Palec Akceptowane i ograniczone metody płatności

Niektóre zakłady bukmacherskie ograniczyły portfele takie jak Skrill i Neteller z ubiegania się o promocje bukmacherskie. Powodem jest to, że przyciągają one oszustów. Większość serwisów sportowych zaliczy bonus powitalny, jeśli dokonasz wpłaty za pomocą karty kredytowej/debetowej lub PayPal.

Palec Data ważności

Tak jak to brzmi, niektóre bonusy bukmacherskie mają datę, do której muszą zostać wykorzystane, po czym wygasają. Na przykład, jeśli zarejestrujesz się w serwisie sportowym i otrzymasz Bonus Darmowy Zakład, możesz mieć tylko tydzień na jego wykorzystanie.

Palec Maksymalna wygrana

Niektórzy zakłady bukmacherskie mają ograniczony limit wygranych do wypłaty. Oznacza to, że niezależnie od tego, ile wygrasz, będziesz mógł wypłacić górną granicę dozwoloną przez Twój legalny bukmacher.

Palec Maksymalna stawka za zakład

Jak dużo możesz postawić na każdym rynku lub kuponie może być ograniczone. Ma to na celu zniechęcenie łowców bonusów i obstawiających arbitraż. W większości przypadków jest to 50% kwoty bonusu. Ponadto, niektórzy bonusy bukmacherskie mają limit maksymalnych kursów (np. 3.50).

Palec Ograniczenia krajowe

Promocje bukmacherskie za zapisanie się nie są dostępne na całym świecie. Na przykład, kraje Europy Wschodniej mogą być wykluczone. Zawsze sprawdzaj regulamin, aby zobaczyć listę krajów objętych ograniczeniami.

Palec Obowiązkowy kod promocyjny

Zazwyczaj warunki bonusu zawsze zawierają informacje o tym, że do aktywacji wymagany jest kod promocyjny. W tym miejscu należy również podać sam kod promocyjny. W regulaminie jest też napisane, gdzie należy wpisać kod promocyjny. Na przykład w specjalnym polu na koncie osobistym lub w oknie obsługi klienta.

Szczególnie uważaj na bonusy bukmacherskie, które wymagają wpisania kodu promocyjnego podczas rejestracji. Bo po aktywacji konta takie promocje bukmacherskie nie będą już dostępne.

Bonusy bukmacherskie: ukryte terminy

Nawet jeśli przestrzegasz zasad dokładnie opisanych powyżej, obrócić bonus bukmacherski może być trudne. Jest tak dlatego, że warunki obrotu mają swoje własne subtelności i pułapki. Na przykład, firma bukmacherska sp może poprosić Cię o weryfikację konta, gdy wygrasz dużą sumę. Ale nie martw się, o wszystkich podstępnych sytuacjach porozmawiamy poniżej.

Palec Dokumenty dodatkowe

Zanim poprosisz o pierwszą wypłatę, legalny bukmacher może poprosić o więcej dokumentów niż standardowy dowód osobisty i rachunek za media. W większości przypadków, selfie z dowodem osobistym i wyciągiem z banku wystarczy, aby zweryfikować konto gracza.

Palec Zwrot depozytu w przypadku złamania zasad

Ta zasada wydaje się oczywista. Jeśli gracz naruszy regulamin bukmachera lub w szczególności warunki bonusu, bukmacherzy zwrócą depozyt i zablokują konto depozytowe.

Palec Wielokrotne korzystanie z premii

Niektóre promocje bukmacherskie są ważne tylko raz. Do takich promocji bezwzględnie należą bonusy powitalne. Oznacza to, że odebrać bonus od pierwszego depozytu można raz po pierwszej i jedynej rejestracji konta. Bukmacherzy ściśle monitorują konta i surowo karzą graczy, którzy rejestrują się ponownie, aby wielokrotnie aktywować bonusy powitalne.

Są też bonusy bukmacherskie dla stałych graczy, które są ważne tylko raz. Są to zazwyczaj promocje bukmacherskie zbiegające się z jakimś wydarzeniem.

Palec Wypłata wygranych bez obrotu bonusem

Nie można żądać i odbierać wygranych, dopóki nie zostaną spełnione warunki obrotu. Twoje bonusy bukmacherskie zostaną prawdopodobnie anulowane. Dobrą rzeczą jest to, że większość stron z zakładami ostrzeże Cię wcześniej, jeśli mają taką zasadę.

Palec Czyje pieniądze są obracane najpierw

Kolejną ważną kwestią, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, jest to, czy najpierw obraca się Twoim depozytem czy środkami bonusowymi. Powodem tego jest to, że bonusowe środki podlegają kilku warunkom, podczas gdy Twój depozyt ma luźniejsze ograniczenia. Warto jednak zauważyć, że niektórzy bukmacherzy biorą pod uwagę Twój bankroll jako całość.

Palec Aktywacja dwóch bonusów w tym samym czasie

Możliwy konflikt występuje, gdy próbujesz odebrać jeden bonus czy kod promocyjny, gdy nie ukończyłeś zakładów w poprzednim. Ponownie, dobrym pomysłem jest zajrzenie do regulaminu lub zapytanie zespołu wsparcia bukmachera.

Palec Co się stanie, jeśli stracisz swoje fundusze

Nierzadko zdarza się, że gracze kończą z pustym bankrollem, zanim jeszcze spełnią warunki obrotu. W takim przypadku to od zakładu sportowego zależy, czy uzna bonusy bukmacherskie za zakończone.

Palec Jeden bonus na dom/IP dozwolony

Nie jest rzadkością, że kilku członków gospodarstwa domowego dołącza do strony z zakładami, aby ubiegać się o ofertę powitalną. Niemniej jednak, może to być sprzeczne z zasadą jednego bonusu na dom/IP, która obowiązuje w różnych serwisach sportowych. Pamiętaj również, aby unikać publicznych sieci Wi-Fi, ponieważ będziesz dzielić wspólny adres IP.

Oszukańcze praktyki bonusowe u bukmacherów

Jak wszystko w życiu, branża zakładów nie jest wypełniona tylko uczciwymi i szczerymi bukmacherami. Pojawia się kilku oszustów, którzy od czasu do czasu próbują złapać jak najwięcej depozytów, używając bonusu jako przynęty. Dobrą rzeczą jest to, że pewne znaki mogą pomóc Ci zidentyfikować taki grift i uratować swoje pieniądze.

 • Ograniczenia stawki. Tak więc, aktywowałeś swoje bonusy powitalne lub inne bonusy bukmacherskie dla stałych graczy i odkryłeś, że żadne zakłady nie są akceptowane, chyba że zmniejszysz je do śmiesznego rozmiaru 1 lub 5 złotych. Również warunki obrotu są zbyt krótkie, powiedzmy trzy dni.Prowadzi to do tego, że przy tak niskiej stawce i niewystarczającym czasie, jest to po prostu niemożliwe, aby odzyskać bonusy powitalne. W związku z tym nie trzeba będzie wypłacać wygranych oszukanemu bukmacherowi.
 • Nie są wyświetlane warunki obrotu. Zawsze należy sprawdzić, ile zostało do spełnienia warunków rolowania. Niedopełnienie tego obowiązku jest powodem do kontaktu z obsługą klienta.
 • Zakłady nie kwalifikujące się. W legalnych serwisach sportowych, jeśli postawisz zakład, który nie jest zgodny z warunkami bonusu, nie jest on wliczany do kumulacji. U podejrzanych bukmacherów może to jednak anulować bonusy bukmacherskie.
 • Zmiana regulaminu po otrzymaniu premii. Inną oznaką oszustwa jest to, że warunki zostały zmienione już po tym jak gracz aktywował bonusy bukmacherskie.
 • Warunki nieprzezroczyste. Czy to bonus cashback, kod promocyjny, bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka, warunki powinny być jasne i zrozumiałe. Każda polityka, której należy przestrzegać, powinna być jasno określona.

Który bonus powinienem wybrać

Wydaje się, że najlepszy bonus to najwyższy bonus, czyli taki, który daje najwięcej pieniędzy. Jednak, jak się dowiedzieliśmy, istnieją inne warunki, które należy wziąć pod uwagę. Podsumujmy więc, na co zwracać uwagę wybierając najlepsze bonusy u bukmacherow.

 • jasny i zrozumiały regulamin,
 • osiągalne czasy przetaczania,
 • możliwy do wykonania obrót bonusem,
 • korzyści z wykorzystania premii.

Bukmacher z najlepszym produktem i dobrym programem retencji będzie oferował bardziej zrelaksowane warunki, jeśli chodzi o najlepszy bonus powitalny w zakładach sportowych. Powodem jest to, że wie, iż gracz prawdopodobnie zostanie na dłużej i będzie wracał z regularnymi depozytami.

Z drugiej strony, zakład sportowy z produktem poniżej średniej będzie miał bardziej rygorystyczne wymagania. Ponieważ gracz raczej nie wróci po wydaniu oferty powitalnej, chce zabezpieczyć zyski. Główne czerwone flagi to obszerne KYC wymagane, ograniczenia stawek i fałszywe roszczenia o duplikaty kont.

Ranking bonusów bukmacherskich nie wydaje się być przydatnym pomysłem, ale możemy to powiedzieć. 100% bonus od depozytu do €/£100 jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Wszystko poniżej 8x rollover z minimalnymi kursami 2.00 i niższymi to oznaki legalnego bukmachera. Tak długo jak zwracasz uwagę na ukryte warunki, będziesz miał dobry strzał na więcej wygranych.

Bonusy bukmacherskie dla stałych klientów

Zachęty dla wcześniej zarejestrowanych graczy są przewidziane po to, aby zatrzymać klienta lub, inaczej mówiąc, nie pozwolić mu odejść do konkurencji. To może być cokolwiek — zakład bez ryzyka, kod promocyjny, bonus od depozytu czy inne darmowe bonusy bukmacherskie.

Niemniej jednak wszystkie promocje mające na celu zatrzymanie stałych klientów lub przywrócenie długoletnich graczy można podzielić na dwie kategorie:

Promocje bieżące. Promocje te mają praktycznie nieograniczony czas trwania. Można je otrzymywać cyklicznie, na przykład raz w tygodniu lub w określone dni. Albo nawet bezpośrednio po przewróceniu.

Promocje czasowe. Zazwyczaj są one związane z jakimś wydarzeniem sportowym lub świętem. Warunki są znane na krótko przed wydarzeniem, a bonus można wykorzystać tylko przez określony czas. Dużą zaletą jest różnorodność tych promocji.

Co to jest darmowy zakład czy free bet

Darmowy zakład jest uważany za jeden z najcenniejszych bonusów, jakie można znaleźć w ogóle wśród bukmacherów. Różni się on od bonusu gotówkowego tym, że reprezentuje pewną wirtualną kwotę pieniędzy, która musi zostać wykorzystana do postawienia zakładu. Darmowe zakłady występują w wielu formach, a obrót bonusem i kwota bonusu mogą być również różne. Różne rodzaje darmowych zakładów:

 • Dopasowana kwota zakładu.
 • Darmowe kredyty na zakłady bukmacherskie.
 • Bonus bez depozytu.
 • Stała kwota jest dodawana do pierwszej wpłaty.
 • Stała kwota jest dodawana do Twojego darmowego zakładu.

Darmowy zakład jako bonus od depozytu

O freebies jako bonusie rejestracyjnym od pierwszej wpłaty mówiliśmy już powyżej. Przyjrzyjmy się teraz, co stanowi freebet jako bonus od depozytu. Gracz powinien pamiętać, że w większości przypadków freibet jako bonus od depozytu ma swoje własne zasady dotyczące zakładów. Częściej są one proste:

 • Darmowy zakład nie jest dzielony na części, tzn. musi być wykorzystany do postawienia jednego zakładu.
 • Regulamin promocji może zawierać wymagania dotyczące kursów, po których można postawić darmowy zakład (co najmniej określony kurs minimalny kuponu).
 • Jeśli darmowy zakład wygra, bonus jest odliczany od wypłaty, a zysk netto pozostaje do całkowitej dyspozycji gracza.

Czasami biuro bukmacherskie może postawić dodatkowe wymagania dotyczące gry z freebetem. Przeczytaj dokładnie regulamin przed rejestracją na stronie i otrzymaniem bonusu.

Darmowy zakład jako bonus bez depozytu

Freebet bez depozytu to prawdziwa szansa na spróbowanie szczęścia za pieniądze bukmachera. Bukmacher oferuje bonus tylko dla nowych klientów: firma ma nadzieję, że darmowy zakład bez pierwszego depozytu będzie tylko początkiem. Jak zdobyć darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu? Bardzo proste: wystarczy założyć konto i uzyskać identyfikację. Pozostałe warunki są zasadniczo podobne — kwota bonusu, rollover, kurs minimalny kuponu.

Freebet na innych warunkach

Oprócz przypadków opisanych powyżej, istnieją inne sposoby na znalezienie i zdobycie darmowego zakładu. Na przykład:

 • Za zainstalowanie aplikacji. Freebet jest dopisywany do konta po pobraniu aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus jest dostępny tylko w interfejsie klienta gry, nie można go aktywować na stronie internetowej.
 • W sprawie programu lojalnościowego. Stali gracze otrzymują freebety w ramach programu lojalnościowego za osiągnięcie nowego poziomu. Aby zwiększyć swój status w systemie, musisz aktywnie obstawiać i gromadzić dla nich punkty.
 • Przez promocje. Freebety można zdobyć za udział w stałych i czasowych promocjach.

Co to jest zakład bez ryzyka

W niektórych zakładach bukmacherskich inaczej zakład bez ryzyka nazywany jest cashbackiem. Istotą tej oferty bonusowej jest to, że bukmacher zobowiązuje się do zwrotu graczowi pieniędzy wydanych na zakład w przypadku jego przegranej. Jeśli zakład bez ryzyka wygrywa, to jest on naliczany według standardowych zasad, natomiast jeśli przegrywa, to biuro zwraca kwotę zakładu na konto depozytowe.

Mogą istnieć dodatkowe warunki, pod którymi zwrócone środki muszą być jeszcze obstawione, ale w 90% przypadków klient zakładu bukmacherskiego, który otrzyma taką ofertę, może zlecić wypłatę pieniędzy lub wykorzystać je według własnego uznania.

Zakład bez ryzyka może być zaoferowany nowemu graczowi za jego pierwszy zakład lub stałemu klientowi, który nie grał przez dłuższy czas. Bukmacherzy oferują również takie bonusy bukmacherskie pod znaczące wydarzenia sportowe.

Bonusy bukmacherskie za zakłady z telefonu

Dzisiejsi obstawiający wolą obstawiać ze swoich smartfonów. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie ma konieczności uwiązania do komputera. Dlatego wielu bukmacherów wprowadziło aplikację mobilną na Androida i iOS. A żeby klienci aktywnie ją pobierali, operatorzy przyznają bonusy bukmacherskie. Jest ona dostępna tylko w aplikacji.

To powiedziawszy, bonusem może być prawie wszystko. Zakład bez ryzyka, bonus od depozytu, kod promocyjny, bonus od pierwszej wpłaty. Głównym warunkiem jest zainstalowanie aplikacji. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak aktywować bukmacher bonus. Konieczne:

 1. Pobierz aplikację mobilną. Na oficjalnej stronie bukmachera znajduje się link do pliku instalacyjnego.
 2. Zarejestruj konto depozytowe przez aplikację mobilną. Procedura jest standardowa i nie różni się od rejestracji poprzez desktopową wersję serwisu.
 3. Spełnić warunek promocji. Z reguły trzeba się zidentyfikować lub dokonać wpłaty.
 4. Odbierz bonus po spełnieniu wszystkich wymagań operatora.
 5. Możesz sprawdzić zaksięgowanie bonusu w swojej osobistej szafce lub na kuponie zakładu.

Zwiększone współczynniki

Lepsze kursy bukmacherskie oferowane są w ramach promocji. Różnią się one warunkami i kursami. Różni bukmacherzy oferują podobne promocje, gracz zawsze ma możliwość wyboru najciekawszej opcji.

 • Ekspresy dnia. Najczęstszą promocją, w której można znaleźć podwyższone kursy jest kurs dnia. Na stronach operatorów zakładów codziennie pojawia się wiele rynków z różnymi kursami. Bukmacherzy niezależnie wybierają najlepsze warianty i ekspresy formy. Zdarzenia zawarte w pakietach są po podwyższonych kursach. Po pomnożeniu uzyskuje się atrakcyjny kurs i wygraną.
 • 0% marży. Bukmacherzy o wysokich kursach są bardziej atrakcyjni dla niedoświadczonych graczy. bukmacherzy organizują grę losową, osiągają zysk niezależnie od tego, czy gracz wygra, czy przegra zakład. Zapewnia to prowizja, która jest umieszczona w kursie. Aby ocenić, jak atrakcyjne są oferowane kursy, należy obliczyć prowizję bukmachera – marżę.Niektórzy bukmacherzy oferują promocję „0% marży”. Jeśli prowizji nie ma w ogóle, to nawet przeciętny kurs zakładu będzie wyższy od kursów, które mają marżę. Takie oferty nie są częste na rynku zakładów bukmacherskich.

Jak to bywa w większości przypadków z ofertami i bonusami, bukmacherzy chcą położyć podwaliny pod zachęcające doświadczenie z zakładami. Mając to na uwadze, nie zapominaj również, że nigdy nie będą po prostu rozpryskiwać pieniędzy w powietrzu.

W naszym przypadku, zwiększone kursy zawierają terminy, z którymi należy się zapoznać i postępować zgodnie z nimi. Tak więc, możesz natknąć się na oferty podwyższonych kursów wraz z tymi, które dotyczą rejestracji.

Oferty z podwyższonymi kursami pojawiają się na krótki okres czasu i są związane z konkretnym wydarzeniem sportowym, np. meczem FA Cup lub nadchodzącym meczem tenisowym. Oferty powitalne są bardziej ogólne i są stale wyświetlane.

Zwiększenie kursów w Mostbet

Postaw zakład kombi składający się z co najmniej trzech selekcji, a MostBet zwiększy Twoje kursy aż do 40%. Innymi słowy, możesz wygrać więcej bez ryzykowania większych pieniędzy. EPL, Liga Mistrzów i NBA to jedne z lig, w których możesz skorzystać z oferty MostBet.

Ubezpieczenie zakładów

Jest to promocja, która zwraca twoją początkową stawkę, gdy tylko jeden z twoich 4, 5 lub 6 typów zostanie przegrany. Wielu bukmacherów ją oferuje, więc naturalnie występuje w różnych kształtach i rozmiarach.

Główną ideą jest to, aby wyrównać jedną selekcję, która może zawieść wysoki wygrywający multi zakład. Dlatego gracze otrzymują zwrot pieniędzy, gdy jedna selekcja przegrywa. Oczywiście, istnieje maksymalna kwota do tego, około 25 €, w formie darmowego zakładu. Więc, powiedzmy, że oferta mówi, że zwrot wynosi do 25 € i umieściłeś €/£30 zakład akumulatora.

Jeśli jedna noga Cię zawiedzie, otrzymasz maksymalnie 25€. Istnieją również różne warunki, które wkrótce przeanalizujemy, ale ich istota pozostaje taka sama. Czytaj, wybieraj, czekaj. Przeczytaj regulamin każdego bukmachera, zrób swoje typy, dodaj je i czekaj na wyniki. Nic zbyt skomplikowanego.

Ubezpieczenie do €20 w Betsson

Betsson ma specjalną ofertę. Gracze, którzy budują zakład mają do wyboru zaznaczenie pola dla Ubezpieczenia. Aby być dostępnym do udziału w tej ofercie, gracze muszą wybrać minimum 5 rynków na dowolny sport.

W przypadku przegranej jednego lega, a pozostałych 4 wygranych gracze otrzymają zwrot do 20€. Każdy gracz może wziąć maksymalnie trzy zwroty dziennie. Minimalny kurs na każdy etap wynosi 1.20, a minimalny kurs łączny 5.00. Obowiązują ogólne zasady i warunki.

Ubezpieczenie zakładu w MostBet

Powiedzmy, że masz wątpliwości czy Twój zakład pojedynczy lub Acca okaże się zwycięzcą. Ubezpieczenie zakładów zwróci Ci stawkę, jeśli przegrasz i wypłaci wygraną w całości, jeśli wygrasz. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić o formularz ubezpieczenia większość zakładów na konkretnym kuponie.

Program lojalnościowy

Nie wszystkie kluby mają program lojalnościowy, ale jest on bardzo prosty. Obstawiasz zakłady, zdobywasz punkty, a następnie wymieniasz je na pieniądze. Im więcej zakładów postawisz, tym więcej punktów bonusowych otrzymasz. Gdy osiągniesz określoną ilość bonusów, możesz je wymienić na prawdziwą walutę.

Bitcoinowe bonusy bukmacherskie

Od świtu 2020 roku bukmacherzy Bitcoin nie są już nowością. Bitcoin nie zapewnia tylko anonimowości i łatwości transakcji. Jest jeszcze jeden duży plus, który należy odnotować w przypadku BTC Bookies. To Bitcoin sportowe bonusy powitalne, promocje i kody bonusowe.

Ze względu na niski koszt transakcji kryptowalutowych, bukmacherzy ci mogą zapewnić pompowane bonusy przy zapisie, a także soczyste bonusy reload i ogromne nagrody Vip. Na przykład, tradycyjny bonus powitalny dopasowuje twój depozyt w 100% do 100$, podczas gdy Bitcoinowy jest zwykle do 1 BTC.

Jednak nie wszystko jest w kolorze słońca i róż, ponieważ stały napływ nowych graczy BTC przyniósł wiele podejrzanych marek, które wykorzystują nieuczciwe praktyki. Oszuści często używają ogromnych bonusów Bitcoin jako przynęty, aby zwabić niczego nie podejrzewających graczy.

Dlatego też sugerujemy otwarcie konta tylko u bukmacherów o sprawdzonej wiarygodności. Bądź pewien, że każdy bukmacher, którego wymieniamy, jest dokładnie sprawdzony i przetestowany, abyś mógł spokojnie przystąpić do gry.

Jakie bonusy na zakłady sportowe w Bitcoin mogę znaleźć

Oferty bukmacheró w BTC nie ograniczają się do bonusów powitalnych i ofert reload. Bukmacherzy stale starają się tworzyć oryginalne promocje, które przyciągną więcej graczy. Kryptowaluty i ich elastyczność dały im nową strzałę w kołczanie. Niemniej jednak, najczęstsze bonusy z Bitcoin, które oferują bukmacherzy, można pogrupować.

Bitcoin bonus powitalny. Klasyczna oferta, która zwiększa Twoją pierwszą wpłatę. Zazwyczaj wynosi od 100% do 200%, ale wiele kryptowalut oferuje jeszcze wyższe procenty. Na przykład, wpłacając 10 mBTC, bukmacher przyzna Ci kolejne 20 mBTC w środkach bonusowych, jeśli oferta powitalna mówi o bonusie 200%.

Bonus od depozytu. Kolejna podstawa w produktach bukmacherskich. Te oferty dają Ci dodatkowe fundusze bonusowe po dokonaniu depozytu. Procentowy wzrost wynosi zazwyczaj od 20% do 50%. Można je odbierać codziennie, co tydzień lub w określone dni tygodnia.

Bonus cashback. Wielu bukmacherów zwraca Ci część obrotu w pierwszym tygodniu lub miesiącu obstawiania. Mogą również zaliczyć go jako nagrodę lojalnościową dla wybranych graczy. Rebate jest często spotykany u bukmacherów azjatyckich. Przy rabacie 1% na przykład, twój obrót (stawka) 100 mBTC da ci 1 mBTC w funduszach bonusowych.

Free Bet. Aby skłonić Cię do dalszego korzystania z BTC jako metody płatności, niektóre zakłady sportowe mogą zaoferować Ci free bet, jeśli przystąpisz do depozytu zgodnie z warunkami oferty.

Freebety są zazwyczaj dopasowane lub wolne od ryzyka. Dopasowane darmowe zakłady przyznają Ci koszt Twojego kuponu w postaci darmowego zakładu. Bez ryzyka oznacza, że początkowa stawka zostanie zwrócona jako free bet o tej samej wartości, jeżeli przegrasz swój kupon.

Darmowy bonus. Jest to zazwyczaj nagroda lojalnościowa, a jej przyznanie zależy wyłącznie od uznania bukmachera. Mogą oni użyć go jako zachęty do przyciągnięcia nowych graczy lub jako lojalność, jeśli miałeś pechową serię zakładów.

Poleć przyjaciela. Jak już wspomnieliśmy, kryptowaluty są cenne dla bukmacherów. Często zdarza się, że posiadają oni system polecania znajomych, ponieważ łatwiej jest istniejącemu już członkowi polecić stronę znajomemu o podobnej wiedzy. Idealna sytuacja dla obu stron. Bonus może przyjść w formie darmowego zakładu lub jednorazowego bonusu gotówkowego bez depozytu.

System punktowy. Chociaż nie jest tak popularny jak powyższe typy, ta metoda przyznaje punkty po rozliczeniu kwalifikującego się kuponu zakładu. Punkty te mogą zostać wymienione na bonusy gotówkowe, w zależności od warunków oferty.

Na przykład, jeśli postawisz zakład o wartości 5 mBTC po kursie 3,5, otrzymasz 175 punktów. To przekłada się na 0,52mBTC środków bonusowych zgodnie z warunkami oferty. Można powiedzieć, że jest to cashback w przebraniu.

Oferty akumulatorów

Zakład akumulowany zawiera 3 lub więcej selekcji, z których wszystkie zależą od siebie. Kiedy wszystkie Twoje typy wygrywają, kursy kumulują się, pozwalając Ci na uzyskanie dużej wygranej. Możliwość dużych wygranych wraz z dreszczykiem emocji związanym z zakładami na wiele gier przyciąga wielu graczy. Bukmacherzy widząc, jak popularna stała się ta praktyka, stworzyli bonusy akumulowane.

Takie oferty występują pod różnymi nazwami i odmianami, ale ich istota jest taka sama. Są to promocje z dodatkowym bonusem, jeśli wygrają Twoje początkowe selekcje. Wykorzystują one po prostu istniejący zakład akumulacyjny i dodają mu dodatkowy procent, jeśli wygra. Czy to w meczach, o których decydują bukmacherzy, czy też w wydarzeniach, które sam wybierzesz, czeka Cię nie lada gratka.

Akumulator dnia w 22 Bet

Wybierz swój zakład spośród wielu oferowanych przez 22 akumulatorów na najbardziej ekscytujące wydarzenia sportowe dnia! Wybierz Accumulator of the Day, który Cię interesuje i bukmacher zwiększy Twój kurs o 10%. Jak postawić zakład akumulacyjny: zaloguj się na stronie internetowej. Przejdź do strony głównej lub do sekcji Sport lub Live.

10% Bonus na akumulatory każdego dnia w Betinia

Betinia zwiększa Twoje zakłady akumulacyjne o 10%. Postaw zakład akumulowany składający się z co najmniej 3 selekcji z minimalnym kursem 1.80 na jedną selekcję. Jeśli Twój zakład akumulowany zostanie uznany za wygrany, Betinia doda bonus do Twojej wygranej. Kwota bonusu jest obliczana jako 10% Twojej wygranej. Jeśli zakład został postawiony za pieniądze bonusowe, to Twoja wygrana zostanie zapisana jako pieniądze bonusowe.

Express-Booster w MostBet

Zakłady akumulowane przed meczem i zakłady akumulowane na żywo kwalifikują się do otrzymania bonusu z Express-Booster. Jeśli każda selekcja na Twoim kuponie ma kurs 1.2 lub wyższy (minimum trzy zdarzenia), łączny kurs zostanie podwyższony.

Postaw zakład akumulowany i otrzymaj 10% bonus w Sportaza

Aby wziąć udział w tej promocji, musisz postawić zakład akumulacyjny, z co najmniej 3 selekcjami i minimalnym kursem 1.80 na jedną selekcję. Jeśli Twój zakład będzie udany, Sportaza da Ci dodatkowe 10% Bonusu Gotówkowego. Dodatkowe wygrane będą naliczane nawet w zakładach postawionych za środki bonusowe. Wygrane zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 24 godzin. Ogólne zasady i warunki mają zastosowanie.

FAQ

Jak mogę ubiegać się o bonus na zakłady sportowe?

Po pierwsze, musisz zarejestrować się w preferowanym serwisie sportowym. Następnie zajrzyj na stronę promocji i wybierz swój ulubiony bonus na zakłady sportowe. Wpłać żądaną kwotę, wprowadź kod, jeśli to konieczne, a Twój portfel bankowy zostanie doładowany w krótkim czasie.

Jakie są najlepsze bonusy od zakładów sportowych online?

Dobrze jest zapoznać się z naszą tabelą na początku strony. Upewniamy się, że uwzględniamy najlepsze bonusy bukmacherskie z uczciwymi wymaganiami, od legalnych bukmacherów.

Czy mogę wypłacić środki z powitalnego bonusu od depozytu?

Tak, możesz, pod warunkiem, że spełnisz wymagania dotyczące obrotu. Każdy bonus powitalny musi być obrócony określoną ilość razy, w zależności od bukmachera.

Czy dopasowany bonus do zakładów jest tego wart?

Zdecydowanie tak, ponieważ uzupełni on Twój depozyt i zwiększy Twoje szanse na wygraną. Co więcej, minimalny depozyt jest dość niski, a wymagania skromne.

Który bukmacher ma najlepsze bonusy sportowe?

Nie możesz się pomylić z bet365, Mostbet i Unibet. Ci bukmacherzy mają długą historię i renomowaną nazwę, która gwarantuje najlepsze dostępne oferty. Aby poznać więcej bonusów bukmacherskich, spójrz na naszą tabelę powyżej.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone