Bitcoin

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Gracze bukmacherów online są rozpieszczani wyborem, jeśli chodzi o metody płatności, których mogą użyć do przeprowadzenia transakcji. Obecnie instytucje hazardowe obsługują wiele tradycyjnych i alternatywnych opcji bankowych, które można wykorzystać do dokonywania wpłat i wypłat w walutach fiat. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej operatorów dodaje kryptowaluty do listy obsługiwanych metod płatności, a Bitcoin (BTC) jest wśród nich najpopularniejszy. Chociaż jest używany przez coraz więcej osób na całym świecie, Bitcoin jest nadal tajemnicą, która wymaga kompleksowego wprowadzenia. W tej recenzji przedstawiamy szczegółowy przewodnik po cyfrowej walucie wraz z przeglądem opłat, ram czasowych i wszystkich innych aspektów hazardu online z Bitcoin, które mogą się przydać. Na tej stronie znajdziesz również listę bukmacherów, którzy akceptują Bitcoin. Polecamy również przeczytać naszą recenzję Litecoina, alternatywy dla BTC.

Firma
Siedziba główna
Założona 2009
Liczba użytkowników 5.800.000+
Opłaty 1-13 USD za transakcję

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Bitcoin

Aby pomóc Ci zacząć używać BTC do transakcji bukmacherskich online, stworzyliśmy listę najlepszych stron bukmacherskich z Bitcoin. Wszystkie strony hazardowe zawarte na naszej liście są w pełni regulowane i licencjonowane, dając swoim klientom spokój w zakresie uczciwości i bezpieczeństwa. Oto lista kasyn Bitcoin, które przetestowaliśmy dla Ciebie.

Historia firmy

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o Bitcoinie jest to, że nie stoi za nim żadna instytucja, co jest uważane za duży przełom na rynku usług finansowych. Jest to zdecentralizowana, cyfrowa waluta, która nie istnieje w formie fizycznej. Nie powinieneś jednak lekceważyć jej wartości na podstawie tych faktów. W rzeczywistości 1 BTC był wart 10 602 USD w momencie pisania tej recenzji. Aby pomóc Ci zrozumieć, jak funkcjonuje, oto krótka historia Bitcoina. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy papier o nazwie Bitcoin. A Peer to Peer Electronic Cash System został dołączony przez osobę lub grupę osób nazywających siebie Satoshi Nakamoto do dyskusji na liście mailingowej dotyczącej kryptografii. Wtedy też upublicznione zostało oprogramowanie Bitcoin i rozpoczął się proces wydobywania pieniędzy. Tożsamość Satoshi Nakamoto pozostaje tajemnicą od ponad dekady, a ponad 18 milionów Bitcoinów zostało wygenerowanych dzięki górnictwu. Wydobywanie to tylko jeden ze sposobów, w jaki można uzyskać BTC. Inne obejmują zakup i wymianę. To, o czym powinieneś wiedzieć, to fakt, że ta kryptowaluta może być dość zmienna, z jej wartością wznoszącą się i płynącą przez lata. Po raz pierwszy wyceniono ją jeszcze w 2010 roku, kiedy za dwie pizze zapłacono 10 000 BTC. W 2013 roku jego cena wynosiła 1000 dolarów i szybko zaczęła spadać, osiągając 300 dolarów. W 2017 roku cena Bitcoina osiągnęła 10 000 dolarów, a w 2020 roku wzrosła do 15 000 dolarów.

Rynki docelowe

CelJeśli zastanawiałeś się, czy możesz używać Bitcoin do hazardu online, odpowiedź na to pytanie jest prosta: jak najbardziej możesz, niezależnie od kraju zamieszkania. Bitcoin jest dostępny na całym świecie, bez żadnych ograniczeń, tak długo jak dołączasz do bukmachera online, który jest dostępny w Twoim kraju. Co więcej, jest to świetna opcja bankowa dla mieszkańców krajów, w których hazard online jest nielegalny lub nie jest regulowany, ponieważ zapewnia swoim użytkownikom 100% anonimowości. Bitcoin jest zasilany przez technologię blockchain, która jest uważana za rewolucyjną w branży fintech. Jest to technologia, która przechowuje zapisy informacji o transakcjach przeprowadzanych w Bitcoin. Aby przeprowadzić transakcje, potrzebujesz portfela Bitcoin. Dziś można wybierać spośród wielu portfeli kryptowalutowych. Mogą to być portfele internetowe, programowe i sprzętowe, jednak funkcjonują mniej więcej w ten sam sposób. Dowiedzmy się więc, jak założyć jeden z nich.

Jak założyć konto Bitcoin: Przewodnik krok po kroku

Po wybraniu portfela Bitcoin, którego chcesz używać w oparciu o swoje preferencje, wykonaj te kroki, aby skonfigurować swoje konto.

JedenPobierz oprogramowanie

Niektóre z najpopularniejszych opcji obejmują Exodus, który jest najlepszym gorącym portfelem dla początkujących, Electrum, który jest również portfelem podłączonym do Internetu, ale bardziej odpowiednim dla zaawansowanych użytkowników i Mycelium, jedną z najlepszych opcji gorących portfeli dla użytkowników mobilnych. Portfele sprzętowe są nazywane zimnymi portfelami, ponieważ nie są podłączone do Internetu.

DwaZainstaluj oprogramowanie na swoim pulpicie

Po instalacji możesz zostać poproszony o wybranie rodzaju portfela, który chcesz utworzyć. Wybierz opcję standardowego portfela, jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie kryptowalut.

TrzyWygeneruj kod, aby zaszyfrować swój portfel

Nasiono to ciąg 12 słów, którego możesz użyć do przywrócenia portfela w przypadku, gdy cokolwiek stanie się z Twoim komputerem. Przechowuj ten ciąg znaków w bezpiecznym miejscu.

CzteryZapisz adresy Bitcoin, których często używasz

Te adresy są niemożliwe do zapamiętania, więc jest to świetna opcja, która pozwala zapisać je wszystkie w jednym miejscu.

PięćDostosuj wygląd portfela

Możesz zmienić interfejs portfela i wybrać czy będziesz widział swoje saldo w BTC czy mBTC. Jedną z opcji jest ustawienie, aby Twoje saldo było wyrażone w preferowanej walucie fiat. Podczas tworzenia portfela BTC nie zostaniesz poproszony o udostępnienie swoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko czy adres. Wszystko polega na uzyskaniu klucza prywatnego, którego użyjesz do dalszych instrukcji.  To tylko podstawowe kroki, które dotyczą instalacji portfela kryptowalutowego na urządzeniu stacjonarnym. W każdym razie, niezależnie od tego, na który typ portfela kryptowalutowego się zdecydujesz, wykonaj kroki podane na ekranie i jesteś dobry, aby przejść.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Teraz, gdy już skonfigurowałeś swój portfel Bitcoin, możesz dokonywać wpłat i wypłat Bitcoin. Używanie Bitcoin do wpłat i wypłat jest proste, jeśli tylko rozumiesz jak funkcjonuje ta kryptowaluta i znasz jej wartość.

  1. PieniądzeIdź do kasjera i wybierz Bitcoin jako preferowaną metodę płatności.
  2. Zamiast wpisywać numer karty kredytowej lub logować się do e-portfela, jedyne dwie rzeczy, które musisz podać, aby bukmacher wpłacił Bitcoin, to adres portfela i kwota, którą chcesz wysłać do bukmachera.
  3. Potwierdź transakcję, a pieniądze zostaną błyskawicznie dodane do Twojego konta.

Ponieważ kwoty wyrażone w BTC mogą być nieco mylące z tymi wszystkimi zerami, możesz wybrać znaną walutę fiat, aby zobaczyć swoje zakłady i saldo. Jeśli szczęście się do Ciebie uśmiechnie i uda Ci się wygrać trochę pieniędzy, możesz ponownie wypłacić swoje wygrane w Bitcoin, wybierając je jako metodę wypłaty. Wprowadź ponownie adres portfela Bitcoin i kwotę, którą chcesz wypłacić, aby zakończyć transakcję.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Transakcje u najlepszych bukmacherów Bitcoin nie wiążą się z żadnymi opłatami. Jednakże, dokonywanie transakcji poprzez sieć Bitcoin nie jest wcale darmowe. W rzeczywistości obowiązują opłaty za transakcje, a ich wartość zależy od ceny Bitcoin, liczby transakcji i innych czynników. W Internecie można znaleźć kalkulatory opłat i estymatory, gdzie należy wprowadzić liczbę bloków i rodzaj transakcji, aby uzyskać szacunkową opłatę, którą trzeba zapłacić. Ponadto, jeśli chcesz kupić i sprzedać Bitcoin, możesz to zrobić na giełdach, gdzie możesz uzyskać kryptowalutę. Opłaty za wymianę różnią się w zależności od metody bankowej, której używasz, waluty, którą chcesz przekonwertować na Bitcoin i więcej. Opłaty te mogą zaczynać się od 0,05% i iść w górę do 3,5% lub nawet wyżej. Uzyskaj informacje o wszystkich wydatkach związanych z transakcjami Bitcoin, zanim je wykonasz.

Ramy czasowe dla płatności Bitcoin u bukmacherów online

ZegarPłatności Bitcoin są przetwarzane w kilka sekund, a te dokonywane u bukmacherów online nie są wyjątkiem. Jednakże, w niektórych kasynach z Bitcoin, twoje wypłaty mogą podlegać okresowi oczekiwania, który może trwać do 48 godzin. W tym czasie gracze mogą cofnąć żądanie i otrzymać swoje pieniądze z powrotem na swoje konto do dalszych zakładów.

Limity wpłat i wypłat

Fakt, że za Bitcoinem nie stoi żadna instytucja finansowa, pozwala kasynom online na elastyczne limity wpłat i wypłat. Jak widać w tabeli powyżej, w większości przypadków obowiązują tylko minimalne limity wpłat i wypłat, podczas gdy maksymalne kwoty nie są ograniczone. Nawet ci operatorzy, którzy ustalają górne limity, utrzymują je na dość wysokim poziomie, co pozwala graczom o wysokich obrotach na dokonywanie większych wpłat i wypłat.

Bezpieczeństwo

BezpieczeństwoW 2014 roku największa wówczas giełda Bitcoinów Mt.Gox pozostawiła właścicieli 850 tysięcy Bitcoinów z pustymi rękami. Sprawa jest wciąż badana, a jedyne co wiadomo to to, że kwota odebrana właścicielom była warta 450 milionów dolarów. Jej wartość dzisiaj wynosiłaby około 4,4 miliarda dolarów. To nie było jedyne naruszenie bezpieczeństwa, a przecież kryptowaluty są uważane za bardziej bezpieczne niż waluty fiat oraz tradycyjne systemy i instytucje płatnicze, jeśli chodzi o transakcje online. Księgi rachunkowe blockchain są trudne do ingerencji, jednak ta technologia wciąż ma słabe punkty bezpieczeństwa. Jednym z głównych problemów jest tzw. klucz prywatny, który funkcjonuje jak hasło. Użytkownicy nie mogą ujawniać ani dzielić się z nikim kluczami prywatnymi. Również gorące portfele podłączone do Internetu są bardziej ryzykowne w użyciu, ponieważ każda wada aplikacji lub wymiany może spowodować naruszenie bezpieczeństwa. Jeśli możesz, najlepszą opcją byłoby użycie zimnych portfeli.

Wsparcie klienta

Jak już kilkakrotnie zaznaczaliśmy w tym artykule, Bitcoin został zaprojektowany jako zdecentralizowana waluta, która funkcjonuje bez stojącego za nią banku czy instytucji finansowej. Wszystko opiera się na sieci Bitcoin, która reprezentuje system peer-to-peer działający na protokole kryptograficznym. Dlatego, jeśli miałeś jakikolwiek problem z samą kryptowalutą lub transakcjami bukmacherskimi, nie będziesz w stanie skontaktować się z instytucją bankową lub usługodawcą. Z drugiej strony, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta bukmachera, u którego się zapisałeś. Niektóre z kasyn przyjaznych Bitcoinom mają również dedykowaną sekcję FAQ dla użytkowników BTC. Istnieją również strony internetowe specjalizujące się w Bitcoin, do których możesz się zwrócić, jeśli potrzebujesz pomocy.

Możliwości mobilne

Możliwości mobilnePonieważ istnieje wiele portfeli kryptowalutowych działających na urządzeniach mobilnych, możesz używać Bitcoin gdziekolwiek jesteś. Nawet jeśli używasz portfela stacjonarnego lub sprzętowego, możesz dokonać transakcji w Bitcoin w podróży, ponieważ wszystko, co musisz podać, to adres portfela i kwota, którą chcesz wysłać lub wypłacić od bukmachera.

Dodatkowe funkcje

Chociaż nie możemy mówić o dodatkowych funkcjach, takich jak te oferowane przez usługi płatnicze, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o Bitcoin. Po pierwsze, jest to tylko jedna z tysięcy kryptowalut dostępnych na rynku. Po drugie, sam Bitcoin ma swój odrost zwany Bitcoin Cash. Ponieważ możesz natknąć się na nią u bukmacherów online, krótko ją teraz wyjaśnimy. Bitcoin Cash to kolejna kryptowaluta, która powstała z rozwidlenia Bitcoina w 2017 roku. Istnieją jeszcze dwie odrosty Bitcoina, a są to Bitcoin Cash ABC i Bitcoin Cash SV. Jednak tylko pierwszy z nich wykorzystuje oryginalnego klienta Bitcoin Cash. Chociaż wszystkie funkcjonują mniej więcej w ten sam sposób, główną różnicą między oryginalną kryptowalutą a jej odrostami jest to, że ta druga umożliwia przetwarzanie większej liczby transakcji na blok przy niższych opłatach.

Doświadczenia graczy

Ze względu na anonimowość, jaką gwarantuje Bitcoin, jego użytkownicy wolą pozostać poza radarem i nie używać swoich śladowych informacji w sieci. Dlatego nie znajdziesz łatwo doświadczeń graczy z BTC lub portfela, którego używają. Na forach i stronach internetowych, takich jak Reddit i Quora, można przeczytać o doświadczeniach u bukmacherów internetowych Bitcoin, w tym tematy dotyczące uzależnienia od hazardu Bitcoin.

FAQ

Czy mogę używać Bitcoin do wpłat i wypłat u bukmacherów?

Gracze bukmacherscy online mogą dokonywać zarówno wpłat jak i wypłat w Bitcoin.

Czy są jakieś opłaty za płatności Bitcoin u bukmacherów online?

Bukmacherzy online nie nakładają żadnych opłat na transakcje w Bitcoin. Jednak każda transakcja Bitcoin podlega opłacie, którą możesz obliczyć korzystając z estymatorów opłat w sieci. Tak czy inaczej, opłaty te są znacznie niższe niż te pobierane przez inne usługi płatności online.

Czy Bitcoin jest bezpieczny w użyciu/przekazaniu pieniędzy?

Dzięki wyrafinowanej technologii blockchain, Bitcoin jest jedną z najbezpieczniejszych metod do wykorzystania w kasynach online, o ile zachowasz bezpieczny klucz prywatny. Rozważ również użycie zimnych portfeli, ponieważ są one uważane za najlepszą opcję, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Czy Bitcoin jest dostępny w moim kraju?

Bitcoin jest dostępny na całym świecie i szczególnie nadaje się dla graczy zamieszkujących kraje, w których hazard online nie jest zalegalizowany.

Jak długo trwają wypłaty przy użyciu Bitcoin?

Wszystkie transakcje za pośrednictwem Bitcoin są przetwarzane natychmiast, jednak niektórzy bukmacherzy online mogą narzucić okres oczekiwania, który może trwać do 48 godzin.

Gdzie Bitcoin jest licencjonowany?

Bitcoin jest zdecentralizowaną walutą i jako taka nie jest licencjonowana przez żaden organ finansowy. Jednak technologia, na której się opiera, jest wysoce zaawansowana i bezpieczna, więc możesz być pewien, że twoje transakcje zostaną przeprowadzone w bezpieczny sposób.

Jak mogę wymienić Bitcoin na walutę fiat?

Najlepszym sposobem jest użycie bankomatu Bitcoin i wymiana swoich Bitcoinów na prawdziwą gotówkę. Alternatywnie możesz skorzystać z wielu giełd Bitcoin, a następnie wypłacić walutę fiat za pomocą przelewu bankowego, popularnych e-portfeli lub kart kredytowych.

Jakie są opłaty za wymianę waluty Bitcoin?

Opłaty za wymianę Bitcoinów wahają się od 0,05% do 3,5% i więcej, w zależności od metody bankowej, z której korzystasz, waluty fiat, na którą chcesz zamienić BTC i więcej. 

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone