Blik

5,0 rating
nawet 1560 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Istnieje więcej sposobów na wpłatę do bukmachera online niż kiedykolwiek, dzięki czemu płatności są szybsze i łatwiejsze dla użytkowników. Istnieje lepsza technologia i bardziej znaczący popyt na elastyczność użytkowników, więc dostawcy płatności zarabiają na tym.

Blik jest doskonałym przykładem nowego i innowacyjnego sposobu wpłaty i wypłaty u bukmacherów online. Jest to również jeden z najszybszych sposobów płacenia za gry hazardowe i wiele innych typów transakcji za pomocą jednego kliknięcia. Na tej stronie omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o Blik jako platformie płatniczej i podamy listę najlepszych stron bukmacherskich z Blik.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności BLIK

Aby w pełni wykorzystać BLIK, musisz grać u dobrych bukmacherów online. Aby oszczędzić Ci trudu poszukiwań, przetestowaliśmy każdą popularną stronę, która oferuje tę metodę płatności i stworzyliśmy listę kasyn BLIK. Bukmacherzy zostali ocenieni pod wieloma względami i wszyscy są w 100% legalni, bezpieczni i godni zaufania. Pozostaje tylko wybrać swoją truciznę i zacząć robić to, co kochasz. Powodzenia!

Historia Blik

Blik to marka należąca do Polskiego Standardu Płatności (PPS). Platforma wystartowała w 2015 roku, a w ciągu sześciu miesięcy liczba użytkowników przekroczyła już milion. Po kilku latach BLIK jest jedną z największych platform płatniczych w Polsce, obsługującą ponad osiem milionów użytkowników i przetwarzającą ponad 400 milionów transakcji rocznie.

Niestety, Blik jest obecnie dostępny tylko w Polsce i obsługuje tylko walutę PLN. Tak więc, niestety, użytkownicy w innych częściach świata nie mogą korzystać z usługi. Trzeba też być członkiem banku uczestniczącego w programie. Banki obecnie integrujące się z BLIKiem to:

 • Alior Bank,
 • Bank Millennium
 • BNP Paribas
 • Citi Handlowy
 • Crédit Agricole
 • Getin Bank
 • ING Bank Śląski
 • Nest Bank
 • Getin Noble Bank
 • mBank
 • Bank Pocztowy
 • Bank Pekao
 • PKO Bank Polski & Inteligo
 • Santander Bank Polska
 • Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS)
 • Spółdzielcza Grupa Bankow (SGB)

Jak więc wygląda historia Blik z hazardem? Gdy BLIK stał się bardziej popularny, uruchomiono bukmacherów online Blik. Te strony bukmacherskie akceptują BLIK i używają go jako punktu sprzedaży. Istnieje wiele oczywistych zalet używania BLIKa do transakcji bukmacherskich zamiast innych metod, takich jak Visa, Mastercard czy PayPal. Nie jest wymagana żadna karta ani fizyczna gotówka, a użycie Blika jest tak proste, jak wygenerowanie kodu.

Jak dokonać wpłaty za pomocą BLIKa

Musisz mieć konto w banku, który integruje się z BLIKiem, jak wymieniono powyżej. Jeśli tak, wpłata do bukmachera online BLIK jest prosta. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Sprawdź, czy Twój bank jest jego członkiem. Jedną z najlepszych rzeczy w BLIKu jest to, że nie wymaga on od Ciebie zakładania konta. Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to sprawdzenie oficjalnej strony BLIK lub PPS i sprawdzenie, czy Twój bank jest członkiem tego konsorcjum.

Nie wymaga rejestracji. Należy pamiętać, że BLIK nie jest e-portfelem, mimo że oferuje wiele usług i funkcji podobnych do e-portfeli. Są one jedynie platformą przetwarzania płatności, zaprojektowaną jako pośrednik i bufor bezpieczeństwa.

Odwiedź kasę bukmachera i wybierz BLIK. Widzisz, BLIK skutecznie ukrywa Twoje dane przed bukmacherami online. Po wybraniu go jako metody płatności, większość spraw załatwisz w aplikacji swojego banku.

Sfinalizuj wpłatę w aplikacji BLIK. Wpisz sześciocyfrowy kod, aby potwierdzić transakcję, a pieniądze w ciągu kilku sekund znajdą się na Twoim koncie bukmacherskim. Jeśli lubisz proste i nieskomplikowane transakcje, BLIK jest bezsprzecznie jedną z najlepszych opcji. Nie musisz pamiętać żadnych dodatkowych nazw użytkowników ani haseł, co sprawia, że Twoje życie w sieci jest odrobinę łatwiejsze.

Opłata za wpłatę Blik

Opłaty to miejsce, w którym sprawy nieco się komplikują. BLIK nie pobiera od swoich użytkowników żadnych opłat transakcyjnych za dokonywanie płatności. Pobiera ją jednak bank lub sprzedawca. Twój bank pobierze od Ciebie opłatę za korzystanie z narzędzia BLIK, która zostanie potrącona z Twojego salda. Cena jest w gestii banku i może się zmieniać, ale zazwyczaj jest to stała opłata w granicach 3-5 zł. Jest to stosunkowo niska kwota, zwłaszcza jeśli zakładasz większą lokatę. Jednakże, jeśli planujesz dokonać kilku mniejszych depozytów, może się to sumować.

Podczas gdy większość bukmacherów online nie pobiera opłat od graczy za korzystanie z BLIKa, niektórzy to robią. Może to oznaczać opłatę od banku i dodatkową płatność od samego bukmachera. Zawsze czytaj warunki i zasady, aby zrozumieć opłaty bukmacherskie przed rozpoczęciem gry.

Szybkość wypłat Blik

Największym minusem Blik są wypłaty, ponieważ platforma ich nie obsługuje. W skrócie, nie można wypłacić wygranych w kasynie za pomocą Blik.

Aby wypłacić z bukmachera internetowego Blik, musisz użyć przelewu bankowego. Metoda ta jest uważana za nieco powolną, w przeciwieństwie do e-portfeli. Oprócz tego, że szybkość dokonania wpłaty lub otrzymania wygranej wpływa na obsługę płatności, to również wybrany bukmacher ma znaczenie. Powinieneś przewidzieć gdziekolwiek od 48h do 5 dni roboczych.

Jeśli jesteś nowym graczem i jest to Twoja pierwsza wypłata, spodziewaj się, że potrwa to dłużej. Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza KYC i przesłanie dodatkowych dokumentów, zanim kasyno wypłaci Ci pieniądze. Jest to jednorazowa czynność i nie powinna zająć dużo czasu, ale może spowodować opóźnienie w szybkości wypłaty.

Limity wpłat i wypłat

BLIK, sam w sobie, nie ma żadnych limitów na to, ile pieniędzy możesz wysłać i otrzymać. Jest to rzadka cecha wśród tego typu metod płatności. Jest to jeden z głównych powodów, dla których miliony Polaków używają go do codziennych zakupów, czy to w sieci, czy osobiście.

Z pewnością jednak spotkasz się z limitami nakładanymi przez bukmacherów internetowych BLIK. Na przykład na stronie Betinia obowiązuje minimalny depozyt w wysokości 45 zł.Możliwa jest również płatność w innej walucie, np. w euro — 10 EUR. Istnieje również maksymalna kwota, która może być wypłacona w jednym czasie — 23 000 PLN, czyli 5 000 EUR. 

Strony, które polecamy u bukmachera Banking Methods mają różne limity, więc najlepiej, abyś użył tego jako jednego z głównych kryteriów przy wyborze swojego następnego bukmachera online BLIK.

Zalety i wady BLIKa

Chociaż BLIK jest jednym z najszybszych i najwygodniejszych sposobów płacenia online, nadal istnieją pewne minusy korzystania z kasyna internetowego BLIK. Oto plusy i minusy BLIKa, o których powinieneś wiedzieć:

Zalety Wady
Nie potrzebujesz karty bankowej ani numerów kont do zapamiętania Trzeba być członkiem określonych banków
Możesz wypłacić gotówkę z bankomatu bez karty Jest dostępny tylko w Polsce i z walutą PLN
Szybkie, łatwe i bezpieczne transakcje Twój bank pobiera opłatę za korzystanie z BLIK
W Polsce jest wielu bukmacherów internetowych BLIK
BLIK nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych

Bezpieczeństwo bukmacherów BLIK 

Jeśli bukmacherzy lub kasyna online są licencjonowane, przestrzegają wszystkich zasad regulatorów gier w krajach, w których są licencjonowane. I nie zależy to od tego czy bukmacherzy korzystają z systemu płatności Blik czy nie. Dlatego, aby chronić siebie i swoje pieniądze, upewnij się, że masz prawo jazdy. Informacje te można znaleźć na własnych stronach bukmacherów lub na stronach ich partnerów, takich jak nasza.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo platformy płatniczej BLIK, nie masz się czego obawiać. Po pierwsze, BLIK jest zintegrowany z Twoją mobilną aplikacją bankową, a takie aplikacje mają najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa i szyfrowania. Jest to również wyjątkowo bezpieczne, ponieważ nigdy nie musisz podawać danych finansowych, takich jak numery kart i kont bankowych, do samego kasyna.

Spodoba Ci się również fakt, że wszystkie transakcje muszą być zweryfikowane przez 6-cyfrowy kod, który jest ważny tylko przez dwie minuty. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla celów bezpieczeństwa, jest to kłopotliwe, jeśli nie jesteś pewien, ile pieniędzy chcesz wpłacić/wypłacić i musisz sprawdzić dwa razy. Mamy nadzieję, że przedłużą żywotność kodu do 5 minut, ponieważ zachowa to ten sam poziom ochrony, ale doda więcej miejsca na przemyślenie swoich wyborów związanych z transakcją.

Obsługa supportu w BLIK

Na stronie BLIK znajduje się obszerna sekcja FAQ, która odpowiada na wiele typowych pytań dotyczących platformy. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej konkretnego, możesz skontaktować się z obsługą klienta za pomocą formularza na stronie. Niestety, nie ma bezpośredniego adresu e-mail lub numeru telefonu, a nawet bardziej rozczarowująco, nie ma czatu na żywo.

Jeśli chcesz uzyskać szybszą odpowiedź, możesz skontaktować się z nami na Facebooku i Twitterze za pomocą @blikmobile

Używanie BLIKa do hazardu

Minusem używania BLIKa do hazardu jest to, że można to zrobić tylko w Polsce. Inteligentna platforma byłaby ogromna na rynku globalnym i mamy nadzieję, że kasyna akceptujące BLIK w innych krajach staną się rzeczywistością.

Jeśli masz szczęście być w Polsce i mieć dostęp do bukmacherów online BLIK to oczywisty wybór. Jest on dostępny w lokalnej walucie, możesz dokonać wpłaty za pomocą jednego kliknięcia, a do tego jest całkowicie bezpieczny. Ponadto, nawet jeśli bank pobierze od Ciebie opłatę, koszty są niższe niż w przypadku wielu innych opcji płatności.

Pamiętaj, że nie możesz wypłacić środków za pomocą BLIKa, a więc będziesz musiał skorzystać z przelewu bankowego, który może oznaczać dłuższe oczekiwanie na wygraną. Jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu, bukmacherzy BLIK są doskonałym wyborem dla hazardu online.

Możliwości mobilne

BLIK jest jedną z najbardziej mobilnych metod płatności, jakie kiedykolwiek testowaliśmy. W końcu platforma została stworzona do użytku mobilnego! Jako taka, jest dostępna do integracji z aplikacjami bankowymi wszystkich polskich banków, które są członkami PPS, spółki matki BLIK.

To daje Ci mnóstwo możliwości i dosłownie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o korzystanie z BLIKa na Twoim telefonie komórkowym. Jeśli dodamy do tego system weryfikacji kodów, otrzymamy imponującą mobilną platformę płatniczą. Brawo, BLIK.

Rynki docelowe

Od 2020 roku, BLIK jest nadal dostępny tylko w Polsce. Oznacza to, że tylko kasyna online, które akceptują polskich graczy mogą oferować tę metodę płatności. Oczywiście, jest to wstyd, biorąc pod uwagę, jak użyteczny i popularny jest BLIK. Jednak nie byłoby to naprawdę sprawiedliwe, gdybyśmy z tego powodu krytykowali platformę. Została ona przecież stworzona przez polskie banki, jako sposób na ułatwienie płatności dla polskich obywateli.

Pomimo ich początkowej postawy tylko w Polsce, PPS robi postępy w dziedzinie ekspansji międzynarodowej. W listopadzie 2019 roku PPS podpisał umowę z PPRO, brytyjską platformą, która specjalizuje się w pomaganiu dostawcom usług płatniczych (PSP) w uzyskaniu licencji na działalność poza granicami kraju. 

Pomaga również handlowcom w zwiększaniu ich wachlarza platform płatniczych. Do tej pory PPRO współpracowało z ponad 140 różnymi metodami płatności, w tym z takimi gigantami jak PayPal, VISA i MasterCard. Rezultat wspomnianej umowy oznacza, że BLIK będzie dostępny na całym świecie, zarówno dla klientów, jak i sprzedawców.

W kwietniu 2020 roku nastąpiła kolejna zmiana, kiedy to Mastercard stał się mniejszym udziałowcem PPS, spółki matki BLIKa. Dzięki temu BLIK mógł być wykorzystywany w formie płatności zbliżeniowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uwierzytelnianie każdej pojedynczej płatności ma być realizowane zarówno w ramach BLIKa, jak i poszczególnych aplikacji bankowości elektronicznej, wraz z dodatkowym poziomem bezpieczeństwa dzięki protokołowi tokenizacji MasterCard Digital Enablement Service (MDES). 

Można więc spodziewać się, że w przyszłości BLIK będzie akceptowany u najlepszych europejskich bukmacherów. Jak na razie, jedyną obsługiwaną walutą jest PLN.

Podsumowanie

Ponieważ Blik jest intuicyjną, łatwą w obsłudze i raczej wygodną usługą płatności mobilnych, aby z niej skorzystać, należy zdobyć aplikację Blik, która jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej. Aplikacja działa na wszystkich nowoczesnych urządzeniach przenośnych. Po zainstalowaniu aplikacji wybierasz swoją instytucję bankową, która obsługuje Blika. Gdy to zrobisz, zasilisz swoje konto Blik, abyś mógł użyć tych środków do wpłaty u bukmachera online Blik. W tym celu przejdź do sekcji kasjera i wybierz Blik jako preferowaną opcję płatności.

FAQ

Czy potrzebujesz aplikacji, aby korzystać z BLIK-a?

Nie, platforma jest w pełni zintegrowana z najlepszymi polskimi aplikacjami do bankowości elektronicznej, umożliwiając Ci prowadzenie działalności za ich pośrednictwem.

Czy BLIK jest legalny?

Tak, BLIK jest w pełni licencjonowany przez Narodowy Bank Polski (NBP).

Czy za pomocą BLIKa można wypłacać pieniądze u bukmacherów internetowych?

Nie, BLIK nie może być jeszcze używany do wypłat. Możesz użyć przelewu bankowego, aby wypłacić pieniądze.

Czy BLIK jest bezpieczny?

Możemy twierdzić, że tak właśnie jest. Po pierwsze, system płatności wykorzystuje nowoczesną metodę szyfrowania. A po drugie, konto na stronie bukmachera jest powiązane z Twoim kontem bankowym i wszystkie transakcje wymagają potwierdzenia.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone