Ethereum

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
+50%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Chociaż większość ludzi nie oswoiła się z kryptowalutami jako całością, eksperci uważają, że są one rzeczywiście przyszłością finansów. W czasach, w których bezpieczeństwo wydaje się być najwyższym priorytetem, praca z technologią blockchain może być tylko pozytywną rzeczą. I podczas gdy Bitcoin pozornie otrzymał całą uwagę, konkurenci tacy jak Ethereum powoli rozszerzali swój wpływ, miesiąc po miesiącu.

Jednym z powodów, dla których ETH zobaczył zwiększony sukces, było jego przyjęcie przez różnych bukmacherów online. Natychmiast okazało się, że jest to zmiana gry, umożliwiając każdemu dokonywanie transakcji, które są zarówno szybkie, jak i całkowicie anonimowe. 

Dziś przyjrzymy się, czy ETH rzeczywiście ma to, czego potrzeba, aby stać się Twoją ulubioną metodą płatności. Ponadto przedstawimy najlepszych bukmacherów z Ethereum i najlepsze bonusy, jakie można obecnie znaleźć na rynku. Kiedy już przebrniesz przez ten przegląd, będziesz miał całkowitą kontrolę nad wewnętrznym działaniem Ethereum, jak również nad jego różnymi cechami.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Ethereum

Zanim przejdziemy do nitty-gritty, najlepiej byłoby, gdybyśmy od razu przedstawili naszą top listę bukmacherów Ethereum. Rankingi są wynikiem szeroko zakrojonych testów, obejmujących wszystko, od licencjonowania po szybkość ładowania różnych stron. Nie możesz się pomylić z żadnym z tych bukmacherów online, więc wybierz swoją truciznę i powodzenia!

Historia firmy

Jeśli przeczytałeś naszą recenzję Litecoin, wiesz już, że kryptowaluty nie są technicznie kontrolowane lub regulowane przez jeden podmiot. Zamiast tego twórcy po prostu służą jako naczynie do kierowania rozwojem tych platform peer-to-peer. W przypadku Fundacji Ethereum sprawy mają się nieco inaczej. Od samego początku organizacja ta miała jasny pomysł na to, co chce zrobić, więc zdecydowała się na zachowanie praktycznego podejścia ze względu na lepszą realizację.

Korzenie Ethereum można prześledzić do końca 2013 roku. Vitalik Buterin, rosyjsko-kanadyjski programista i jeden z założycieli Bitcoin Magazine, zdał sobie sprawę, że BTC naprawdę potrzebuje nowego języka skryptowego. Pomimo tego, że jest świetny do transakcji, blockchain Bitcoina stał się notoryczny jako zła platforma dla innych kreacji i przedsięwzięć. Po opublikowaniu wstępnej białej księgi o wadach architektonicznych BTC, Vitalik zasugerował stworzenie zupełnie nowej platformy, która pozwoliłaby na budowanie zdecentralizowanych aplikacji przez każdego. Wezwał kilku przyjaciół i inwestorów, a oni zdecydowali się na to.

ETH został formalnie ogłoszony w styczniu 2014 roku, na konferencji NA Bitcoin w Miami, z założeniem Ethereum Switzerland oznaczającym oficjalny początek rozwoju. Sprzedaż tłumu sfinansowała pierwsze etapy rozwoju, zanim 72 miliony Ethers zostały wydane 30 lipca 2015 roku. Dziś Ethereum jest drugą najczęściej używaną kryptowalutą i stanowi platformę programową dla ponad 1900 innych kryptowalut, z których 47 znajduje się w pierwszej setce, jeśli chodzi o kapitalizację rynkową.

Rynki docelowe

Najlepszą rzeczą w Ethereum i każdej innej kryptowalucie jest to, że żaden pojedynczy podmiot nie kontroluje waluty. Oczywiście, Fundacja ma wpływ na to, ile monet zostanie wydanych, ale to wszystko. Wszystko inne zależy od użytkowników – zakup, wydobycie i oczywiście – gra w kasynach Ethereum. Teoretycznie Ethereum jest dostępne wszędzie. Ponieważ żadna instytucja, rząd czy firma nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie, gracze kasyn z całego świata mogą korzystać z dobrodziejstw szybkich depozytów ETH.

Jednak jedynym regionalnym ograniczeniem, które napotkasz, jest założenie portfela kryptowalutowego. Widzisz, ponieważ Ethereum nie jest tradycyjną walutą, musisz kupić jej część na giełdach kryptowalut. Gdy dokonasz transakcji, środki będą przechowywane w Twoim osobistym portfelu. 

Niektóre portfele i giełdy mogą nie akceptować niektórych innych Twoich ulubionych metod bankowych, zwłaszcza tych, które są zorientowane regionalnie. Niemniej jednak, karty kredytowe i przelewy bankowe są akceptowane prawie wszędzie, więc będziesz w stanie dokonać płatności.

To właśnie ta globalna dostępność „zmotywowała” kasyna online do wybrania Ethereum. Wielu graczy ma to nieszczęście, że nie ma odpowiednich metod płatności, więc ta waluta skutecznie sprawia, że globalna społeczność graczy staje się bardziej zgrana. Spodziewaj się, że w przyszłości zobaczysz o wiele więcej kasyn z Ethereum.

Jak założyć konto Ethereum: Przewodnik krok po kroku

Ponieważ Ethereum nie jest e-portfelem ani procesorem płatności, nie będziesz musiał tworzyć konta. To prawda, mimo że kryptowaluty mają reputację nieco zbyt skomplikowanych dla przeciętnego gracza kasyn, to założenie nie może być dalsze od prawdy. Jesteśmy 10+ lat od debiutu pierwszej kryptowaluty (Bitcoin), więc wszystko zostało wystarczająco dopracowane i uczynione przyjaznym dla użytkownika. Oto jak przygotować się do dokonywania depozytów Ethereum w kasynach online. Wykonaj kroki i już możesz zacząć grać.

Wybierz portfel kryptowalutowy

Może to być portfel online, taki jak Status lub imToken, lub fizyczny, taki jak Trezor lub Ledger. Zalecamy korzystanie z tych online, ponieważ są one znacznie prostsze i nieprzepuszczalne dla hakerów, jeśli jesteś ostrożny. Aby założyć konto, będziesz musiał podać kilka swoich danych osobowych, które większość portfeli przechowuje na zdalnych serwerach.

Zarejestruj się na giełdzie kryptowalut

Zarejestruj się na giełdzie kryptowalut, takiej jak Coinbase. Teraz, prawdopodobnie słyszałeś, że giełdy kryptowalut mogą również przechowywać twoje ETH, ale NIE RÓB TEGO. W przeciwieństwie do portfeli, giełdy wdrażają bardziej pobłażliwe środki bezpieczeństwa i są znacznie bardziej podatne na ataki hakerów.

Zatwierdzenie konta i zakup ETH

ETH generalnie ma stabilną cenę i nie jest znany z powodowania znacznych strat, więc możesz kupić hurtowo, jeśli masz na to fundusze. Aby dokonać zakupu, wystarczy wprowadzić adres swojego portfela kryptowalutowego i już możesz iść. Wiemy, że terminy takie jak „wymiana” mogą doprowadzić Cię do przekonania, że kupowanie Ethereum jest kłopotliwe, ale jak widzisz, jest to tak proste, jak zasilenie konta PayPal lub dokonanie zakupu kartą kredytową.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Prostota trwa, wierzcie lub nie. Większość bukmacherów kryptowalutowych lub mieszanych (oferujących zarówno tradycyjne metody płatności, jak i kryptowaluty) usprawniła cały proces transferu, czyniąc go prostym. Nawet jeśli jesteś totalnym nowicjuszem technologicznym, nie będziesz musiał robić nic nadzwyczajnego. Aby dokonać depozytu bukmacherskiego Ethereum:

  1. Przejdź do sekcji bankowej bukmachera i wybierz Ethereum jako preferowaną opcję depozytu.
  2. Po kliknięciu na logo ETH, pojawi się wyskakujące okienko z adresem portfela strony. Jest to zawsze mieszanka losowych liczb, liter i symboli. Zapisz go.
  3. Przejdź do swojego portfela kryptowalutowego, wpisz adres bukmachera, wybierz ilość ETH, którą chcesz przelać i voila – w ciągu kilku minut będziesz mógł rozpocząć grę.
  4. Przejdź na stronę bankową i wybierz ETH jako metodę wypłaty.
  5. Wystarczy podać adres portfela kryptowalutowego, a niezależni górnicy zweryfikują Twoją transakcję w ciągu 15 sekund do 5 minut.
  6. Kiedy Twoje fundusze dotrą do portfela, możesz zachować je w formie ETH lub udać się na giełdę i zamienić je na waluty fiat (pieniądze wydawane przez rząd bez oparcia w postaci fizycznego towaru). I to wszystko!

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

To, co naprawdę wyróżnia Ethereum, to fakt, że za dokonanie przelewu nie musisz płacić prawie nic. Nawet jeśli dokonasz wpłat wartych dziesiątki tysięcy dolarów, nie będziesz musiał płacić więcej niż kilka dolarów. Duża część tych opłat pochodzi w formie „gazu”, napiwku dla górników – osób, które zarabiają własne ETH poprzez weryfikację transakcji dokonywanych przez innych.

My w Top Buk kochamy platformy peer-to-peer, a Ethereum jest tego doskonałym przykładem. Jednak powinieneś być również świadomy tego, że możesz zostać obciążony opłatami przez swój portfel kryptowalutowy, swoją giełdę lub swój bank (jeśli później przelewasz waluty fiat na swoje konto). Wszystkie te strony są znane z tego, że biorą swoją dolę, więc najlepiej jest poinformować się o tym, jaki procent swoich wygranych ETH będziesz musiał zrzec się.

Ramy czasowe dla płatności Ethereum u bukmacherów online

Jedną z rzeczy, którą naprawdę kochamy w Ethereum jest fakt, że możesz faktycznie kontrolować ilość czasu potrzebną do przetworzenia transakcji. Kluczowe linie to 'gaz’, pieniądze, które trafiają do ludzi weryfikujących transfery.

Możesz ustawić 'cenę gazu’ na dowolną kwotę, którą chcesz. Jeśli ustawisz niską, może to potrwać nieco dłużej, ponieważ górnicy zwykle spieszą się, aby wziąć wyższą kwotę gazu. Nie wybieraj jednak zbyt wysokiej opłaty. Aby uzyskać najlepsze korzyści, odwiedź ETHgasstation. Tam możesz zobaczyć aktualne najlepsze ceny, a także to, co trzeba zrobić, aby Twój przelew został zweryfikowany w ciągu zaledwie kilku sekund. Jednak kasyna z Ethereum mogą potrzebować nieco więcej czasu na przetworzenie wszystkiego, więc 2-3 dni to najgorszy scenariusz. Dotyczy to wypłat, gdyż wpłaty są niemal natychmiastowe.

Limity wpłat i wypłat

Ethereum zostało początkowo zaprojektowane jako sposób na rozwiązanie wielu problemów nękających tradycyjne metody płatności. W szczególności, ETH stara się rozwiązać problem limitów transferowych – które nakłada wiele usług, takich jak PayPal, VISA, Skrill i inne.

Podczas gdy technicznie można wysyłać i otrzymywać kopiaste ilości ETH (maksymalna cena gazu to 3 miliony), bukmacherzy akceptujący depozyty Ethereum często nakładają własne limity. Mogą się one różnić w zależności od ceny ETH, ale zwykle minimalny depozyt wynosi przeważnie około równowartości 10 dolarów. Istnieją jednak również strony poświęcone high-rollers, które często mają wysokie minimalne depozyty, ale negocjowalne maksymalne.

Bezpieczeństwo

Ethereum jest powszechnie uważane za jedną z najbezpieczniejszych kryptowalut, z których możesz korzystać. Wynika to z faktu, że ETH wykorzystuje inteligentne kontrakty do weryfikacji wprowadzania poszczególnych transakcji do blockchaina. W rezultacie wszystkie informacje o transakcjach są publicznie dostępne, ale bez wszelkiego rodzaju wrażliwych informacji, które kiedykolwiek byłyby widoczne. Po dokonaniu depozytu w celu gry u bukmachera Ethereum, jedynymi śladami będą adresy portfeli obu stron.

W 2016 roku pojawił się problem z The DAO, organizacją zbudowaną na blockchainie ETH. Użytkownicy byli w stanie wykorzystać lukę w podstawowej funkcji inteligentnych kontraktów, co doprowadziło do utraty eteru o wartości 50 milionów dolarów. Problemy zostały szybko złagodzone, a oprogramowanie zostało zaktualizowane, od tego czasu nie doszło do takiego incydentu.

Wsparcie klienta

Chociaż technicznie możesz skontaktować się z Ethereum Foundation, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub pytania, warto pamiętać, że nie mają oni uprawnień do cofania transakcji i rozwiązywania problemów specyficznych dla klienta. ETH jest zdecentralizowaną walutą, więc nie masz konkretnego organu regulacyjnego, który chroniłby Cię w przypadku takich problemów.

Zawsze jednak powinieneś skontaktować się ze swoim bukmacherem w przypadku problemów z płatnościami. Zagraj w jednym z polecanych przez nas bukmacherów, które akceptują Ethereum, a będziesz miał również prawo do skontaktowania się z organem licencyjnym wybranego przez Ciebie bukmachera.

Możliwości mobilne

Możesz handlować ETH i dokonywać wpłat również na smartfonach. Upewnij się tylko, że wybrałeś niezawodny portfel z dobrymi zabezpieczeniami, ponieważ bankowość mobilna niesie ze sobą większe ryzyko niż prowadzenie spraw finansowych w inny sposób. Dlatego też możesz dokonywać wpłat i wypłat za pomocą telefonu, o ile bukmacher, u którego grasz, obsługuje grę mobilną.

Dodatkowe funkcje

Ethereum, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest tylko kryptowalutą. W rzeczywistości jest to cała platforma oprogramowania zaprojektowana, aby pomóc deweloperom tworzyć aplikacje oparte na blockchainie łatwiej i z dużo większą swobodą.

W rezultacie zobaczysz, że wiele z tych funkcji i atutów nie jest tak naprawdę potrzebnych, aby mieć wspaniałe wrażenia z gry. Podobnie jak wszystkie kryptowaluty, ETH można kupić za pomocą dość dużej ilości metod płatności, co jest wszystkim, co jest ważne, aby postawić swoje ulubione zakłady sportowe.

Doświadczenia graczy

Ogólnie rzecz biorąc, gracze bukmacherscy mają pozytywne wrażenia z Ethereum. Większość recenzji, które widzieliśmy, chwali prostotę dokonywania transakcji, a także brak problemów związanych z transferem pieniędzy.

Zauważyliśmy również, że wielu entuzjastów kryptowalut woli używać ETH niż BTC dla swoich potrzeb hazardowych. Jest to również zsynchronizowane z faktem, że w 2020 roku zaobserwowaliśmy wzrost transakcji ETH na różnych giełdach, co według nas jest oznaką tego, że ETH wkrótce wyprzedzi BTC jako top dog w świecie kryptowalut.

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenia graczy z ETH zależą bardziej od bukmacherów niż od samej waluty. Wybierz jednego z bukmacherów online Ethereum z naszej listy, a nie będziesz musiał się martwić o kwestie związane z transakcjami i co nie.

FAQ

Czy Ethereum jest legalne?

Tak, żaden kraj na świecie nie zabrania handlu kryptowalutami, a tym bardziej ich używania u bukmacherów online.

Czy moje informacje będą bezpieczne podczas korzystania z ETH?

Oczywiście. Ethereum, podobnie jak wszystkie kryptowaluty, wykorzystuje kryptograficzne protokoły haszujące do kodowania każdej indywidualnej transakcji. Dzięki temu są one odporne na wszelkiego rodzaju manipulacje.

Czy można wypłacić pieniądze za pomocą Ethereum?

Tak, proces jest prosty i polega jedynie na wprowadzeniu adresu portfela kryptowalutowego.

Czy Ethereum nakłada opłaty?

Transfery ETH wymagają uiszczenia opłaty, ale zawsze jest to minuta, więc nie robi to aż tak dużej różnicy.

Czy Ethereum jest dostępne w moim kraju?

Ethereum jest dostępne wszędzie. Musisz tylko znaleźć portfel kryptowalutowy, który odpowiada Twoim potrzebom i jesteś gotowy do pracy.

Czy Ethereum 2.0 zmieni coś w procesie wpłacania/wypłacania pieniędzy u bukmacherów online?

Z pewnością tak, ale konkretne szczegóły nie są obecnie znane szerszej publiczności.

 

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone