Interac

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
Do 500 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Bez względu na to, jak wiele postępów technologicznych przechodzimy, te same problemy wciąż wydają się prześladować branżę fintech. Większość z nich dotyczy albo szybkości transferu, albo bezpieczeństwa. W przypadku tych pierwszych, rozwiązanie może być dość oczywiste – dzięki przełomowym rozwiązaniom, takim jak blockchain i e-portfele, czas oczekiwania na wpłatę/wypłatę u bukmachera online został drastycznie skrócony.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest to problem, który wciąż się utrzymuje i w dużej mierze wpływa na to, jakie metody bankowe w kasynie są używane. Platformy takie jak Interac zostały stworzone właśnie po to, aby pokonać te przeszkody i zapewnić użytkownikom ważne i bezpieczne rozwiązanie płatnicze. 

Dzięki tej recenzji Interac, poznasz wewnętrzne zasady działania tej szczególnej metody płatności, w tym jej historię, specjalne cechy i wszystko, co pomiędzy. Wymienimy również najlepszych bukmacherów Interac, dopełniając tym samym niezbędny przewodnik po polskich bukmacherach online. Wybierz dobry bonus, zakasaj rękawy i przygotuj się do gry!

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Interac

Nawet jeśli Interac może być używany tylko w jednym kraju, nie oznacza to, że nie masz do dyspozycji mnóstwa bukmacherów online. Korzystając z naszej własnej metody testowania, określiliśmy poziom jakości wszystkich najlepszych bukmacherów Interac. Niezależnie od tego, które z nich wybierzesz, możesz być pewien, że grasz na legalnej i bezpiecznej stronie. Wybierz z listy bukmacherów Interac i życzymy powodzenia.

Historia firmy

Interac został założony w 1984 roku jako organizacja non-profit. Pomysł pojawił się jako potencjalne rozwiązanie problemu poszczególnych banków kanadyjskich kanibalizujących wzajemnie swoją bazę klientów i zyski. W związku z tym pięć instytucji postanowiło połączyć siły i stworzyć konsorcjum. Tymi firmami były CIBC, Desjardins, RBC, Scotiabank i TD.

Początkowo ruch ten zyskał dużą popularność, a Kanadyjczycy byli zachwyceni faktem, że mogą używać jednej karty w bankomatach pięciu różnych banków. Napędzane sukcesem ruchu Interac, banki stworzyły w 1996 roku kolejną organizację, tym razem for-profit – Acxsys.

Podjęła się ona roli wprowadzania nowych funkcji Interac, w tym e-transferu. Przez około dwie dekady pięć banków próbowało połączyć Acxsys i Interac. Zostały one jednak udaremnione przez Biuro Konkurencji w związku z liczeniem, że taka fuzja spowoduje potencjalny monopol na kanadyjskim rynku finansowym.

W 2018 roku obie marki ostatecznie połączyły siły i utworzyły Interac Corporation. Był to ważny punkt zwrotny dla marki Interac, ponieważ w końcu byli w stanie skonsolidować swoje wpływy i kontrolować wszystkie swoje produkty pod jedną nazwą. Taki ruch ugruntował ich jako jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą, metod płatności u bukmacherów online.

Rynki docelowe

Od końca 2022 roku, Interac jest dostępny wyłącznie w Kanadzie. W porównaniu z innymi metodami bankowości bukmacherskiej, które sprawdziliśmy, oczywiste jest, że jest to mocno ograniczona platforma. Pewnie zastanawiasz się – dlaczego Interac nie rozszerza swojej działalności?

Choć w tym przypadku pytanie to jest jak najbardziej uzasadnione, to jednak istnieje doskonałe uzasadnienie dla tego, że Interac skupia się tylko na rynku kanadyjskim. W przeciwieństwie do innych platform płatności online, Interac nie jest niezależną jednostką, ani e-portfelem. Technicznie rzecz biorąc, jest to sieć międzybankowa, specjalne konsorcjum złożone z ponad 80 kanadyjskich instytucji finansowych.

Ponieważ banki te działają głównie w Kanadzie, potrzeba by było wiele czasu, wysiłku i manewrów, aby rozszerzyć działalność na inne jurysdykcje i skutecznie stać się globalną potęgą. Pomyśl o Interac jak o umowie między bankami, tylko po to, aby wszyscy ich klienci mogli korzystać z ich usług bankowości elektronicznej w najprostszy możliwy sposób.

Jeśli czytałeś nasze inne recenzje metod płatności w Top Buk, to pewnie wiesz, że dostępność jest dla nas (i naszych czytelników też) najważniejsza. Jednak tak naprawdę nie możemy winić Interac za to, że nie jest dostępny dla reszty świata. Istnieją solidne powody dla takiej sytuacji, a poza tym – ograniczona dostępność ze świetnym produktem jest o wiele lepsza niż globalna obecność z kiepskim produktem.

Jak założyć konto Interac: Przewodnik krok po kroku

Jedną z głównych zalet korzystania z Interac jest fakt, że właściwie nie musisz tworzyć konta. Choć w 2022 roku brzmi to z pewnością skandalicznie, jest to jedna z głównych zalet tej platformy, a także główny powód jej niezwykle zróżnicowanej bazy klientów. Szczególnie miłośnicy bukmacherki uwielbiają fakt, że nie muszą pamiętać kolejnej kombinacji nazwa użytkownika-hasło dla swoich potrzeb. Jak już wspomnieliśmy, Interac nie jest portfelem elektronicznym jako takim, jest to raczej sieć różnych kanadyjskich banków i instytucji finansowych.

Sprawdź czy Twój bank jest częścią stowarzyszenia Interac

Aby zacząć korzystać z systemu Interac, musisz sprawdzić, czy Twój bank lub operator kart kredytowych należy do Stowarzyszenia Interac. Jeśli tak, wszystkie transakcje przeprowadzisz za pośrednictwem swojego konta w bankowości elektronicznej, a Interac będzie jedynie pełnił rolę naczynia zapewniającego bezpieczeństwo Twoich danych.

Jeśli nie, otwórz rachunek w banku należącym do Stowarzyszenia Interac

Ponieważ nie musisz otwierać konta Interac, wystarczy, że masz rachunek w instytucji bankowej należącej do stowarzyszenia banków Interac.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

W przeciwieństwie do Paypal, Skrill, czy nawet ecoPayz, Interac nie zachowuje się jak codzienne platformy płatności online. Zamiast wysyłać pieniądze na lub z niezależnego konta, będziesz korzystać z tej metody w połączeniu z kontem bankowości elektronicznej, które już posiadasz.

Oto jak obsłużyć depozyt bukmacherski Interac:

  1. Przejdź do sekcji Bankowość/Kasjer wybranego przez Ciebie bukmachera online Interac i wybierz Interac jako metodę wpłaty.
  2. Ponieważ technicznie będziesz wysyłał pieniądze bezpośrednio ze swojego konta bankowego, zapisz/skopiuj informacje o płatności u bukmachera.
  3. Gdy potwierdzisz użycie Interac do wpłaty, zostaniesz przekierowany na stronę Interac, gdzie zalogujesz się przy użyciu swoich dotychczasowych danych.
  4. Wybierz konto bankowe, z którego chcesz dokonać przelewu i wprowadź informacje o bukmacherze oraz kwotę, którą chcesz wpłacić.
  5. Poczekaj aż pieniądze dotrą na Twoje konto bukmacherskie i zacznij grać.

Jeśli chodzi o wypłaty z Interac, proces jest jeszcze prostszy:

  1. Udaj się do sekcji Cashier/Banking.
  2. Wybierz Interac jako metodę wypłaty.
  3. Wprowadź numer swojego konta i identyfikator bezpieczeństwa.
  4. Potwierdź wypłatę i ciesz się swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.

Jeśli uważasz, że Interac jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb, najlepszym sposobem, aby się upewnić jest wypróbowanie platformy. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych bukmacherów internetowych Interac. Każde z nich zostało gruntownie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, licencji, obsługi klienta i wielu innych obszarów. Niezależnie od tego, które z nich wybierzesz, będziesz mieć pewność, że wszystko pójdzie gładko.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Jeśli chodzi o opłaty, to Interac jest jednym z „najtrudniejszych” dostawców usług płatniczych. Nie martw się, pomimo złowrogiego tonu poprzedniego zdania, nie jest to wina firmy. Ponieważ Stowarzyszenie Interac jest konsorcjum wielu instytucji finansowych, posiadanie spójnej metody naliczania opłat jest po prostu niemożliwe.

Jeśli grasz na najlepszych stronach bukmacherskich z Interac, przekonasz się, że nie ma żadnych opłat nałożonych na depozyty Interac. Ponieważ to oni przyjmują pieniądze od graczy, bukmacherzy pochłaniają koszty. Jeśli chodzi o wypłaty, płaskie opłaty w wysokości 1,00-1,50 C$ to naprawdę widok dla oczu.

Zbyt wiele metod płatności pobiera swoje wynagrodzenie w formie procentu. Należy jednak uważać na jedną rzecz – politykę swojego banku w zakresie pobierania opłat za Interac eTransfers. Podczas gdy większość z nich decyduje się na to, aby ich usługi pozostały darmowe, wciąż istnieją takie, które pobierają dodatkowe opłaty. Skontaktuj się z obsługą klienta banku, aby uzyskać więcej informacji.

Ramy czasowe dla płatności Interac u bukmacherów online

Jako platforma, Interac jest doskonale przystosowany do przetwarzania i rozliczania transakcji w czasie rzeczywistym. Jednak problem leży w dwóch różnych powodach. Po pierwsze, różne kasyna z Interac mają różne polityki wewnętrzne, jeśli chodzi o wypłaty. Niektóre lubią wdrażać długie procesy, tylko po to, by zweryfikować twoją tożsamość i ogólną ważność żądanej transakcji. Może to zająć nawet kilka dni.

Po drugie, zdarzają się sytuacje, w których główną przyczyną dłuższego czasu oczekiwania jest platforma bankowości elektronicznej. Banki znane są z tego, że oznaczają bukmacherów internetowych jako „podmioty niegodne zaufania”, co czasem może prowadzić nawet do zablokowania wypłat. Jednak w ostatnich latach jest to rzadkość, zwłaszcza jeśli wybierzesz bukmachera z naszej top listy. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś spodziewać się 1-3 dni, ale może to być nieco dłuższe, jeśli zażądasz wypłaty tuż przed weekendem.

Limity wpłat i wypłat

Obecnie Interac nie nakłada żadnych limitów na przelewy. Prawdopodobnie tak będzie zawsze, ponieważ nie jest to niezależny e-portfel, który przechowuje środki swoich klientów. Zamiast tego, to Twój bank dyktuje dzienne, tygodniowe i miesięczne limity.

Ponieważ ponad 80 instytucji i dostawców usług finansowych jest członkami rodziny Interac, przekonasz się, że niektóre są bardziej liberalne niż inne. Ponownie, skontaktuj się z konkretnym bankiem, aby dowiedzieć się, jaką dokładnie kwotę możesz wpłacić i wypłacić. Jeśli chodzi o bukmacherów akceptujących depozyty Interac, możesz spodziewać się różnych polityk, jeśli chodzi o limity przelewów Interac. Wszystkie te, które przedstawiliśmy na tej stronie nie są restrykcyjne, więc poczujesz się mile widziany, nawet jeśli jesteś high-rollerem.

Bezpieczeństwo

Mówiąc wprost, Interac jest na szczycie gry, jeśli chodzi o ochronę swoich klientów i poszczególnych transakcji. Mają oni ścisły protokół, którego muszą przestrzegać wszyscy członkowie banku. Obejmuje to użycie szyfrowania SSL do ochrony zarówno samego przelewu, jak i danych wszystkich zaangażowanych stron.

Możesz również użyć uwierzytelniania dwuskładnikowego, dwóch pytań bezpieczeństwa i spersonalizowanego identyfikatora użytkownika. Nie było żadnych wycieków danych ani podobnych incydentów z żadnym z banków, które są częścią stowarzyszenia Interac. Zasadniczo nie masz się czym martwić.

Obsługa klienta

Interac stosuje tutaj nieco archaiczne podejście, ponieważ nie oferuje wsparcia w postaci czatu na żywo zarówno dla firm, jak i konsumentów. Mają jednak dobrze podzielony system zgłaszania problemów, z działami poświęconymi walce z phishingiem, problemami z przelewami i innymi typowymi problemami, na które mogą natrafić gracze bukmacherscy.

Warto również zauważyć, że mają jedną z najlepszych sekcji FAQ, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Bardzo szczegółowo wyjaśniają swoje produkty i usługi, jednocześnie pozostając zrozumiałymi i używając zwięzłej struktury zdań.

Możliwości mobilne

Interac nie jest e-portfelem i nie przechowuje Twoich funduszy w żaden sposób, w żadnym kształcie, ani formie. Dlatego nie potrzebujesz aplikacji, aby korzystać z ich usług. Aby zakończyć transakcję z Interac, będziesz jednak wymagać aplikacji swojego banku.

Testując mobilne wpłaty Interac u bukmacherów online, byliśmy zaskoczeni szybkością i płynnością całego procesu. Jeśli jesteś głównie przyzwyczajony do dokonywania transakcji na komputerze, nie będzie żadnego rodzaju szoku, jeśli zdecydujesz się zrobić te same rzeczy na swoim smartfonie. Ogólnie rzecz biorąc, proces jest umiejętnie usprawniony i zoptymalizowany tak, że miłośnicy bukmacherki mogą przełączać się między platformami bez większego wysiłku.

Dodatkowe funkcje

Jeśli jest coś, co kochamy w Top Buk, to są to dodatkowe funkcje. Na szczęście Interac oferuje ich mnóstwo. Chociaż oceniamy metody płatności głównie pod kątem ich działania w środowisku bukmacherów online, jesteśmy zachwyceni, jeśli można je wykorzystać w innych środowiskach, takich jak zarządzanie finansami osobistymi, zakupy online, cele biznesowe itp.

Dziedziną, w której Interac wyróżnia się najbardziej, są wnioski o pieniądze. Niezależnie od tego, czy prowadzisz interesy z firmą, czy też jesteś winny pieniądze przyjacielowi, możesz zlecać przelewy, a także wysyłać spersonalizowane przypomnienia z dowolną częstotliwością.

Istnieje również słynna funkcja Autodepozytu, która pozwala na otrzymywanie pieniędzy bez konieczności wprowadzania haseł, odpowiadania na pytania bezpieczeństwa lub doświadczania jakichkolwiek kłopotów. Aby odblokować ten przywilej, wystarczy zalogować się na swoje konto u bukmachera, zarejestrować się w sekcji Autodepozyt i kliknąć na link podany w mailu weryfikacyjnym.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o karcie debetowej Interac, która jest jedną z najlepiej ocenianych kart przedpłaconych do użytku online. Możesz ją w pełni zintegrować z Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay, o ile dana aplikacja obsługuje te metody transakcji. Interac świetnie pasuje również do codziennego życia, więc zdecydowanie jest nazwa, którą warto rozważyć, gdy szukasz następnej świetnej metody bankowości bukmacherskiej.

Doświadczenia graczy

Bez względu na to, jak bardzo my, recenzenci, lubimy daną metodę płatności, to opinie graczy są najważniejsze. Nawet jeśli nie doświadczyliśmy żadnych trudności, nie ma to znaczenia, jeśli istnieją doniesienia o oszustwach lub innych negatywnych skutkach korzystania z danej platformy. Jak więc wypada Interac w tym dziale?

Całkiem dobrze, w rzeczywistości. Mają ogólnie pozytywne recenzje i ludzie są bardziej niż chętni, aby polecić je innym. Zdarzało się jednak, że gracze twierdzili, że zbyt długo czekali na swoje przelewy lub że to oszuści. Zawsze jesteśmy zwolennikami podążania za każdą wskazówką, ale można bezpiecznie założyć, że większość błędów, które widzieliśmy, są fałszywe. Dlaczego, dokładnie?

Cóż, jak już mówiliśmy, Interac przetwarza płatności w czasie rzeczywistym. To nie ich wina, że bukmacherzy online i banki potrzebują dużo czasu na zatwierdzenie transakcji. Jeśli chodzi o oszustwa, nie jesteśmy obcy, aby zobaczyć takie roszczenia.

Firma posiada protokół oceny ryzyka, ale zawsze istnieje możliwość, że kasyna są do niczego. Jeśli wybierzesz stronę z naszej listy najlepszych bukmacherów Interac, nic ci się nie stanie. I pamiętaj – nie dawaj pieniędzy bukmacherom, którzy nie wydają się godni zaufania.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone