Jeton

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Jeton to elektroniczny portfel, który pozwala klientom dokonywać płatności i otrzymywać pieniądze w bezpieczny sposób. Na tej stronie możesz przeczytać dogłębną recenzję Jeton, w której omówione są wszystkie aspekty korzystania z usługi.

Jeśli interesuje Cię, czy opcja bankowa jest dostępna w kraju Twojego zamieszkania lub jak założyć konto Jeton, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zostań z nami, aby dowiedzieć się, jak używać Jeton do dokonywania wpłat i wypłat bukmacherskich, ze szczegółowym przeglądem opłat, ram czasowych i listą bukmacherów JetonCash.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Jeton

Oto lista dobrze przygotowanych bukmacherów online, którzy akceptują płatności Jeton. Wszystkie miejsca gry przedstawione na naszej stronie są w pełni regulowane i licencjonowane przez godne zaufania władze. Gwarantują one, że twoje dane osobowe i finansowe są w 100% bezpieczne, podobnie jak dostawca usługi płatności online, o której mowa.

Historia firmy

E-portfel Jeton to usługa płatnicza świadczona przez La Orange Limited, brytyjską spółkę zarejestrowaną w Companies House w Anglii i Walii. Została założona w 2017 roku, a jej siedziba znajduje się w Londynie, w Anglii. La Orange Limited jest zarejestrowanym Agentem Instytucji Pieniądza Elektronicznego upoważnionym przez Financial Conduct Authority (FCA).

Oferując swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, Jeton twierdzi, że zapewnia użytkownikom szybkie i bezpieczne transakcje, z komfortu ich domu lub w podróży. W momencie pisania tej recenzji Jeton miał ponad 548 000 użytkowników na całym świecie. Usługodawca jest zaangażowany w zapobieganie oszustwom. Dzięki swoim narzędziom do monitorowania ryzyka, oszustwo może zostać wykryte i zatrzymane na wczesnym etapie. 11 września 2020 roku Jeton ogłosił, że będą oficjalnym partnerem e-portfela klubu Premier League West Ham United.

Rynki docelowe

Jeton świadczy swoje usługi dla klientów ze wszystkich czterech stron świata i jest dostępny w ponad 100 krajach. Są one wymienione w menu rozwijanym na stronie rejestracji i obejmują między innymi Wielką Brytanię, Kanadę, Australię, Indie, Republikę Południowej Afryki, Niemcy i Holandię.

Ponad 50 walut jest obsługiwanych, a klienci mają uprzejmość wyboru spośród ponad 70 opcji, aby znaleźć swoje konto Jeton i wypłacić. Metody wpłat i wypłat, których możesz użyć, aby uzupełnić swój portfel Jeton lub wyczyścić swoje fundusze, różnią się w zależności od kraju, więc sprawdź je, zanim zarejestrujesz się u dostawcy płatności.

Jeśli odwiedzisz stronę z tutorialami dotyczącymi metod płatności, zobaczysz, że są one gotowe dla Turcji i Indii, które wydają się być ich kolejnymi rynkami docelowymi. Dobrą wiadomością jest to, że nadchodzi więcej tutoriali dotyczących dokonywania depozytów. Są one zapowiedziane dla następujących rynków: Brazylia, Cypr, Bułgaria, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Polska, Francja i Rosja. Na Jeton Help Desk można znaleźć wiele przydatnych informacji, w tym listę nieobsługiwanych krajów.

Jak założyć konto Jeton: Przewodnik krok po kroku

Jeśli mieszkasz w jednym z krajów, w których Jeton jest dostępny, dowiedzmy się, jak założyć konto.

Wejdź na stronę internetową Jeton i kliknij przycisk Zarejestruj się

Po wejściu na stronę internetową zauważysz w prawym górnym rogu przycisk Sign Up.

Wprowadź dane osobowe

Wymagane dane obejmują Twój numer telefonu, e-mail, imię, nazwisko i datę urodzenia. Potwierdź również, że zapoznałeś się z warunkami i polityką prywatności.

Wybierz swoje hasło

Twoje hasło może zawierać od 8 do 50 znaków, które mogą zawierać jedną literę, jeden znak nieliterowy i żadnych znaków specjalnych.

Zarejestruj konto

Wystarczy nacisnąć przycisk Zarejestruj się, aby zakończyć procedurę rejestracji.

Zakończ konfigurację konta

Wprowadź kod wysłany na Twój numer telefonu lub adres e-mail, aby zakończyć konfigurację konta.

Wypełnij dane adresowe

Wybierz kraj zamieszkania i podaj dane adresowe.

Zweryfikuj swoje konto

Teraz możesz odwiedzić stronę swojego konta, gdzie zostaniesz poinformowany, że musisz dostarczyć weryfikację ID w postaci paszportu, prawa jazdy lub swojego dowodu osobistego oraz udowodnić swój adres zamieszkania poprzez przesłanie rachunku za media, pozwolenia na pobyt lub wyciągu bankowego. Po zakończeniu procedury weryfikacji KYC, będziesz mógł dokonywać transakcji.

Za każdym razem, gdy będziesz chciał zalogować się na swoje konto, będziesz musiał wprowadzić kod uwierzytelniania 2-factor. Możesz również zalogować się na swoje konto za pomocą kodu QR. Pamiętaj, że każdy gracz może założyć tylko jedno konto.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Po zweryfikowaniu konta przez KYC, możesz dokonać wpłaty do portfela Jeton. Można to zrobić za pomocą obsługiwanych metod bankowych, które różnią się w zależności od kraju i mogą obejmować natychmiastowe lub lokalne przelewy bankowe, karty kredytowe lub debetowe, a nawet cyfrowy bon przedpłacony o nazwie Jeton Card, znany również jako bon JetonCash.

Aby dokonać depozytu bukmacherskiego Jeton, zarejestruj się w jednym z najlepszych kasyn Jeton i przejdź do kasjera, aby wybrać go jako preferowaną metodę bankową. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić i kliknij przycisk Kontynuuj, aby zalogować się na swoje konto Jeton i zakończyć transakcję.

Jeśli dokonałeś depozytu u bukmachera za pomocą kuponu JetonCash, będziesz mógł wyczyścić swoje wygrane tą samą metodą. Ponownie wybierz Jeton jako preferowaną opcję i postępuj zgodnie z krokami, aby wypłacić swoje wygrane. Oto najlepsi bukmacherzy online, u których możesz wpłacić i wypłacić pieniądze za pośrednictwem Jeton.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Większość bukmacherów internetowych nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty, ale wysyłanie pieniędzy do i z portfela Jeton może wiązać się z pewnymi opłatami. Różnią się one w zależności od kraju zamieszkania, waluty, której używasz, a także metody bankowej, za pomocą której dokonujesz transakcji.

Na przykład, nie ma żadnych opłat za wpłaty w EUR, podczas gdy wypłaty w EUR na lokalne metody płatności podlegają płaskiej opłacie w wysokości 2 EUR. Wypłaty kryptowalut obciążone są opłatą w wysokości 1%. W przypadku, gdy Twoja transakcja wiąże się z wymianą waluty, może podlegać opłacie za wymianę. Opłaty te zależą od zaangażowanych walut, metod płatności i innych, więc upewnij się, że sprawdzisz je przed dokonaniem transakcji.

Terminy płatności Jeton u bukmacherów online

Wpłaty i wypłaty dokonywane przez Jeton są zazwyczaj realizowane natychmiastowo. Dotyczy to zwłaszcza wpłat, więc możesz od razu zacząć obstawiać swoje środki. Jeśli chodzi o wypłaty, mogą one zająć więcej czasu.

U bukmacherów akceptujących depozyty Jeton, których prezentujemy na naszej stronie, czas ten może wynosić od 15 minut do kilku dni. Pamiętaj, że niektórzy operatorzy narzucają okres oczekiwania, który może wynosić od 24 do 48 godzin, co pozwala na cofnięcie oczekującej wypłaty.

Limity wpłat i wypłat

Chociaż są bukmacherzy z Jeton, którzy pozwalają na wpłaty i wypłaty niższych kwot, minimalne kwoty są zwykle ustalone na 10 lub 20 dolarów. Transakcje przez Jeton nie są wyjątkiem, jeśli chodzi o to, ile możesz wysłać na swoje konto lub z niego wyczyścić.

Maksymalne kwoty to zazwyczaj około 5.000$ na transakcję lub 24 godziny. Gracze VIP i ci na wyższych poziomach lojalnościowych mają zazwyczaj zatwierdzone wyższe limity wypłat. Dokładne wartości dla każdego bukmachera online Jeton można znaleźć w naszej sekcji Bukmacherzy online lub odwiedzić stronę Kasjer (Płatności) w preferowanym miejscu gry.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jedną z największych obaw, jeśli chodzi o wysyłanie pieniędzy online. Możesz mieć pewność, że Twoje konto w Jeton jest bardzo chronione, ponieważ operator wymaga dwuetapowej weryfikacji przy każdym logowaniu. Gdy jesteś zalogowany i nie dokonujesz transakcji, zostaniesz zapytany, czy nadal jesteś aktywny. W przypadku braku odpowiedzi na pytanie zostaniesz automatycznie wylogowany.

Wszystkie transakcje w serwisie są szyfrowane za pomocą protokołu Secure Socket Layer. Twoje dane osobowe i finansowe są przechowywane w zaporowym środowisku offline, a strona internetowa jest certyfikowana przez SSL Certification Authority. Ich licencja FCA jest kolejną gwarancją.

Obsługa klienta

Jeton zapewnia swoim klientom pomoc przez całą dobę. Zespół przyjaznych i profesjonalnych agentów jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a można się z nimi skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo o każdej porze dnia i nocy.

Poza tym możesz sam poszukać odpowiedzi, odwiedzając obszerną sekcję FAQ. To tam znajdziesz informacje o portfelu Jeton, koncie i kuponie gotówkowym Jeton, a także o tym, jak używać Jeton do bankowości. Jest też Forum, gdzie można wymieniać doświadczenia z innymi klientami i Blog z przydatnymi artykułami.

Możliwości mobilne

Portfel Jeton może być używany zarówno na urządzeniach mobilnych obsługiwanych przez system Android, jak i iOS. Użytkownicy mogą pobrać aplikację za darmo z Google Play lub App Store i zainstalować ją na swoich smartfonach. Aplikacja Jeton umożliwi Ci dokonywanie szybkich transakcji, które będą całkowicie bezpieczne dzięki zgodności z PCI DSS Level 1 i uwierzytelnianiu 2-factor.

Dostawca regularnie aktualizuje aplikację, aby zwiększyć doświadczenie użytkownika. Najnowsza wersja Jeton Wallet zapewnia klientom wirtualny EUR IBAN do użytku osobistego, który można zasilić za pośrednictwem VISA, MasterCard, lokalnego przelewu bankowego i innych lokalnych opcji bankowych. Wszyscy użytkownicy aplikacji mają dostęp do funkcji czatu na żywo z przedstawicielami dostępnymi 24/7.

Jeton ma Live Support na stronie internetowej, która działa płynnie. Możesz wybrać jedną z kategorii prowadzących do strony pomocy lub przejść do Live Chat, co zrobiliśmy. Rozmawialiśmy z Sofią, która była naprawdę pomocna i przyjazna i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Tak więc, jeśli chcesz porozmawiać z prawdziwą osobą, zdecydowanie polecamy Live Chat.

Dodatkowe funkcje

Do dodatkowych korzyści, jakie można uzyskać z kontem Jeton, należy bon pieniężny Jeton Cash, czyli wirtualna karta przedpłacona do dokonywania bezpiecznych transakcji internetowych. Jest to z pewnością świetna opcja, jeśli wolisz nie udostępniać swoich danych finansowych osobom trzecim.

Karta Jeton, która umożliwia kupowanie, sprzedawanie i wydawanie pieniędzy online bez posiadania konta bankowego. Karta Jeton jest dostępna w wielu walutach i można ją kupić w rekomendowanych witrynach sprzedawców. Można jej używać do uzupełniania portfela Jeton, jak również do wysyłania pieniędzy do wybranego bukmachera online.

Wszyscy klienci Jeton kwalifikują się do 1% Instant Cashback w walucie ich depozytu za każdym razem, gdy dokonują płatności. Na oficjalnej stronie znajdziesz również informację, że wkrótce pojawi się program nagród. Zapewni on użytkownikom możliwość zdobywania punktów za każdym razem, gdy dokonają transakcji i wymienią je na gotówkę. Użytkownicy biznesowi mają możliwość otwarcia Jeton Business Account z EUR IBAN.

Zalety i wady

Jeśli do tej pory czytałeś uważnie, pewnie sam zauważyłeś zalety i wady, jeśli chodzi o to niesamowite rozwiązanie płatnicze. Ale zacznijmy od jednej rzeczy, która może Cię denerwować, w sensie zmarnowanego czasu. Jak już wspomniano, procedura weryfikacji tożsamości w Jeton może zająć trochę czasu, 24 godziny lub dłużej. 

Niektórzy użytkownicy, zwłaszcza gracze bukmacherów online, nie znoszą czekania i chcą korzystać z rozwiązań płatniczych, których uruchomienie zajmuje tylko kilka minut. Pamiętaj jednak, że jest to dla Twojego dobra, dla Twojego bezpieczeństwa. Procedura weryfikacji tożsamości jest niezbędna, ponieważ po dostarczeniu niezbędnych dokumentów, możesz być pewien, że wszystkie Twoje dane osobowe i finansowe są całkowicie bezpieczne.

Jeśli to wszystko jest jasne, przejdźmy do pozytywnych aspektów. Jeton to bez wątpienia niesamowite rozwiązanie płatnicze. Możesz go używać jako e-portfela lub kuponu, albo obu, aby bezpiecznie i łatwo dokonywać wpłat i wypłat w kasynach online, w ponad 50 walutach. Tak długo jak jesteś graczem z jednego z ponad 100 krajów na świecie, możesz używać go jak tylko chcesz, u bukmacherów online i na innych platformach online. Możesz być pewny, że Twoje fundusze będą zawsze bezpieczne, ponieważ jest to rozwiązanie PCI-DSS Level 1 z aprobatą FCA. Ponad 550.000 użytkowników już zaufało temu rozwiązaniu, więc dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić?

Wreszcie, nie zapominając o najważniejszej części. Jest to jedno z najbardziej przystępnych cenowo rozwiązań stosowanych u bukmacherów online, ponieważ rozpoczęcie korzystania z niego jest całkowicie bezpłatne, a opłaty dotyczą jedynie niektórych metod płatności, których używasz do zasilania e-portfela lub kuponu albo wypłacania z nich pieniędzy.

Doświadczenia graczy

Chociaż Jeton działa w branży od ponad dwóch lat, wydaje się być młodym dostawcą usług. Mimo że szczyci się ponad 540 000 użytkowników na całym świecie, nie znajdziesz wielu doświadczeń użytkowników w sieci. Na podstawie komentarzy i recenzji, na które się natknęliśmy, opinie na temat tej metody i aplikacji są podzielone.

Podczas gdy niektórzy gracze chwalą Jeton za szybkie transakcje i brak opłat prowizyjnych, inni doświadczyli problemów podczas próby weryfikacji konta, ponieważ procedura trwa zbyt długo. Oczekująca weryfikacja wydaje się być największym problemem z Jetonem i mamy nadzieję, że usługodawca wkrótce to naprawi.

Ważne jest, aby zauważyć, że gracze z głównych rynków przedstawionych na naszej stronie mają w większości pozytywne doświadczenia z Jeton, podczas gdy problemy zdarzają się w mniejszych krajach.

FAQ

Czy mogę używać Jeton do wpłat i wypłat bukmacherskich?

Tak. Listę najlepszych bukmacherów online, którzy obsługują płatności Jeton znajdziesz wyżej na tej stronie.

Czy są jakieś opłaty za płatności Jeton u bukmacherów online?

W większości przypadków wpłaty i wypłaty dokonywane przez Jeton nie będą obciążone żadnymi opłatami przez bukmacherów online. Może się to jednak różnić w zależności od polityki bukmachera, niektórzy operatorzy pozwalają na jedną darmową wypłatę na tydzień.

Czy Jeton jest bezpieczny w użyciu/przelewaniu pieniędzy?

Jeton to bezpieczna opcja bankowa, która wykorzystuje najnowsze środki bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie SSL i dwuetapową weryfikację przy każdym logowaniu.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone