Litecoin

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Przebyliśmy długą drogę od czasu, gdy kryptowaluty były gimmickiem używanym przez geeków technologicznych, prawda? Podczas gdy odpowiedź brzmi oczywiście tak, nie możemy podkreślić, jak niesamowite jest to, że ludzie używają kryptowalut w swoim codziennym życiu. Puby, restauracje i sklepy na całym świecie akceptują je, więc można było się spodziewać, że bukmacherzy online również wskoczą na pokład.

Mimo, że wszyscy wiedzą o Bitcoinie (BTC), to wokół jego mniej cenionego konkurenta – Litecoina (LTC) – powstało sporo szumu. Chociaż opiera się on na tych samych fundamentach co Bitcoin, posiada pewne specyficzne cechy, które czynią go bardziej wygodnym. 

W tym przeglądzie Litecoin, omówimy całą tę kryptowalutę, ze szczególnym uwzględnieniem najlepszych bukmacherów Litecoin i wszystkiego innego, czego potrzebujesz. Kiedy skończysz czytać, będziesz w pełni przygotowany, aby wypełnić swoje konto LTC i stworzyć swoje własne doświadczenie. Powodzenia!

Firma Litecoin Foundation
Siedziba główna Peninsula Plaza, Singapore
Założona 2011
Liczba użytkowników 100.000+
Opłaty 0,01 USD za transakcję

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Litecoin

Na liście bukmacherów Litecoin znajdziesz najlepsze strony hazardowe, na których możesz grać. Zamiast patrzeć tylko na LTC, przetestowaliśmy wszystkie te strony od góry do dołu. Możesz być pewny, że są bezpieczne i że nie zabraknie w nich gier do obstawiania. Reszta zależy od Twoich osobistych preferencji.

Historia firmy

Litecoin nie jest firmą, przynajmniej nie w sposób, o którym myślisz. Najlepszym sposobem na opisanie go byłoby określenie go jako kryptowaluty o otwartym kodzie źródłowym, zdecentralizowanej, peer-to-peer. Open-source oznacza, że oprogramowanie Litecoin jest publicznie dostępne dla każdego. Zajrzyj do oficjalnego repozytorium kodu Litecoin na GitHub, jeśli chcesz zagłębić się w kod źródłowy.

Jeśli chodzi o początki tej waluty – została ona najpierw zaprojektowana jako alternatywna wersja Bitcoina, lub altcoina, w lingwistyce entuzjastów kryptowalut. Charlie Lee, były pracownik zarówno Google jak i Coinbase, zamieścił kod na Githubie, 7 października 2011 roku. Około miesiąc później sieć zaczęła działać, a ludzie mogli zacząć kupować, handlować i używać Litecoin wszędzie tam, gdzie było to możliwe w tym czasie.

Ogólnie rzecz biorąc, eksperci uważają Litecoin za soft fork Bitcoina. W świecie kryptowalut, soft fork jest terminem, który opisuje rozbieżność w wewnętrznych działaniach wirtualnej monety. Oznacza to, że nowy system jest „kompatybilny wstecz” ze starymi blokami informacji.

W przypadku Litecoina widelec znajduje się w sposobie generowania bloków co 2,5 minuty, co jest znacznie szybsze niż tempo bloku/10 minut Bitcoina. Ponadto, zamiast używać SHA-256, opracowanego przez NSA hasha kryptograficznego, Litecoin używa scrypt. Po prostu, nowszy system, który jest uważany za znacznie bezpieczniejszy i bardziej dostosowany do wymagań użytkowników kryptowalut w latach 2020.

Rynki docelowe

Teoretycznie, Litecoin jest dostępny na całym świecie. Ponieważ mówimy o zdecentralizowanej walucie, a nie o firmie takiej jak PayPal, ecoPayz czy innym e-portfelu, Fundacja Litecoin nie odgrywa roli w ograniczaniu użycia LTC w oparciu o kryteria geograficzne. Niezależnie od miejsca na świecie, możesz kupować, handlować i używać Litecoin do wpłat w kasynach online. Jednak mogą istnieć pewne minutowe ograniczenia, gdy kupujesz LTC.

CelZależy to głównie od tego, jakie płatności są akceptowane na różnych giełdach kryptowalut. Jeśli na przykład lubisz używać metody płatności zorientowanej na region, takiej jak iDeal lub Interac, istnieje duża szansa, że giełdy nie akceptują takich depozytów. W porównaniu z innymi platformami, jest to bułka z masłem, jeśli o to chodzi. Dodatkowo, będziesz potrzebował portfela kryptowalutowego.

Podobnie jak zwykłe waluty (pomyśl o USD, EUR lub GBP), które są przechowywane na twoim koncie bankowym lub e-portfelu, LTC również potrzebuje własnej wirtualnej (lub fizycznej przestrzeni do przechowywania). Istnieje wiele portfeli kryptowalutowych online, takich jak Ledger Nano S, Coinbase, Trezor i Binance, więc nie będziesz miał problemów ze znalezieniem odpowiedniego. Odrób pracę domową na temat każdego portfela kryptowalutowego, który Cię interesuje, przetestuj jego funkcje i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak założyć konto Litecoin: Przewodnik krok po kroku

Jedną z najlepszych rzeczy w Litecoin jest to, że nie musisz tworzyć konkretnego konta. Zamiast tego, portfel kryptowalutowy, którego używasz, będzie w pewnym sensie uniwersalnym naczyniem dla wszystkich twoich potrzeb kryptowalutowych. Ze względu na obecność portfela, ogólne doświadczenie jest nieco inne niż w przypadku innych metod płatności. Przyjrzyjmy się, jak ustawić się do dokonywania wpłat u bukmacherów online Litecoin.

JedenWybierz jeden z portfeli kryptowalutowych

Przeprowadź kilka badań na temat tego, jakie są najlepsze portfele kryptowalutowe pod względem bezpieczeństwa, opcji wypłaty, łatwości obsługi i opłat. Wybierz ten, z którego będziesz korzystać w celach hazardowych.

DwaUtwórz konto

Utwórz konto w wybranym portfelu. Wybierz hasło i klucz prywatny oraz podaj wymagane dane osobowe.

TrzyUzyskaj adres portfela kryptowalutowego

Gdy już wykonasz wszystkie instrukcje, otrzymasz adres portfela kryptowalutowego. Składa się on z różnych liczb, liter i symboli, dzięki czemu jest unikalny dla Twojego konta Coinbase. Zapisz go gdzieś, ponieważ będzie to Twoja forma identyfikacji podczas kupowania LTC do gry na stronach kasyna Litecoin.

CzteryJesteś gotowy do gry

I to już wszystko, wierzcie lub nie. Przez prawie dekadę istniało piętno wokół kryptowalut, głównie krytyka skupiała się na tym, że są zbyt trudne w użyciu i zrozumieniu.

Chociaż prawdą jest, że technologia blockchain jako całość jest bardziej złożona w porównaniu z tradycyjnymi metodami płatności, wszystkie te rzeczy są ostatecznie nieistotne dla przeciętnego miłośnika bukmacherów. Liczy się tylko to, że depozyty Litecoin są znacznie łatwiejsze niż reklamowane przez niektórych.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Podobnie jak w przypadku zakładania konta, przelewanie LTC to bułka z masłem. Chociaż czynnik braku znajomości jest dla niektórych odpychający, cały proces jest tak prosty jak płatności, do których jesteś przyzwyczajony. Przyjrzyjmy się bukmacherowi wpłacającemu Litecoin.

  1. PieniądzePrzejdź do sekcji bankowości wybranego bukmachera online Litecoin, poproś o depozyt i wybierz tę kryptowalutę jako preferowaną metodę płatności.
  2. Zobaczysz otwarte okno pop-up z adresem portfela, na który masz wysłać swoje LTC – zapisz go. Może to być również kod QR, który możesz zeskanować dla płatności mobilnych.
  3. Przejdź do swojego portfela kryptowalutowego i po prostu wpisz adres strony bukmacherskiej w zwykłym formularzu wpłaty.
  4. Kliknij potwierdź, a pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie w ciągu kilku minut.

Wypłaty Litecoin również są żądane szybko i w prosty sposób:

  1. W sekcji Banking/Cashier wybierz Litecoin jako pożądaną metodę.
  2. Wystarczy podać adres portfela kryptowalutowego i kwotę, którą chcesz wypłacić.
  3. To wszystko!!! Pieniądze wkrótce pojawią się na Twoim koncie.

Pomimo sceptycyzmu, który zaczął otaczać kryptowaluty, są one rzeczywiście w stanie zapewnić graczom bukmacherskim metodę płatności, która jest nie tylko bezpieczna, ale również łatwa w użyciu. To nie jest coś, co widzimy na co dzień.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Jednym z głównych powodów, dla których Litecoin podbija popularność Bitcoina jest brak opłat. Jedyną opłatą jaką napotkasz jest opłata za wydobycie, która obecnie wynosi 0.00000041 LTC za każdy bajt przetworzonej informacji. Nawet jeśli przelejesz ogromne ilości, ogólny wycinek, który trafia do nieletnich jest żaden.

Niemniej jednak, powinieneś być przygotowany na spotkanie z bukmacherami z Litecoinem, którzy pobierają opłatę od każdej wpłaty i wypłaty. Ze względu na zmienną cenę BTC i różnych altcoinów, duże opłaty są dla tych stron sposobem na utrzymanie się na powierzchni.

Ramy czasowe dla płatności Litecoin u bukmacherów online

ZegarNie ma jednego płaskiego terminu, w którym wypłaty Litecoin dotrą do Twojego portfela. Mimo, że bloki LTC są generowane raz na 2,5 minuty, niektóre kasyna mają własne procedury zatwierdzania przelewów. Takie działania mogą wydłużyć czas oczekiwania, nawet do trzech dni roboczych. Możliwym rozwiązaniem tego problemu jest znalezienie kasyn, które akceptują Litecoin i wypłacają natychmiastowe wypłaty kryptowalut.

Czekanie jest jednak krótsze niż to, czego zwykle doświadczyłbyś, więc warto. Graj tylko u bukmacherów, które my w Top Buk polecamy. Natychmiastowe przelewy są czasami fałszywą obietnicą, więc nie powinieneś wchodzić na podejrzane strony tylko z powodu tej funkcji.

Limity wpłat i wypłat

Sam Litecoin ma na celu usunięcie wielu ograniczeń, z jakimi spotykamy się w kontaktach z bankami i e-portfelami. Dlatego też sama waluta nie nakłada żadnych limitów transferowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wpłaty czy wypłaty.

Niezależnie od właściwości LTC, bukmacherzy akceptujący depozyty Litecoin mają swobodę w ustalaniu własnych ograniczeń. Dlatego powinieneś znaleźć stronę, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli jesteś high-rollerem, znajdź miejsce, gdzie duże depozyty są normą. Zawsze czytaj warunki każdego bukmachera, nawet tego, którego Ci poleciliśmy. Znajomość swoich praw to konieczność dla każdego gracza, niezależnie od sytuacji.

Bezpieczeństwo

BezpieczeństwoLitecoin jest kryptowalutą, co oznacza, że jest oparty na technologii blockchain. Większość ekspertów nazywa blockchain najwyższym poziomem bezpieczeństwa, jaki istnieje. Kiedy każda transakcja jest dokonywana, jest ona anonimowo dekodowana przez inną osobę, „górnika”. Po zweryfikowaniu transferu jest on natychmiast dodawany do księgi, gdzie nie może być manipulowany ze względu na nieprzeniknione hasze kryptograficzne.

Większość wpadek związanych z LTC nie jest spowodowana przez samą walutę. Wręcz przeciwnie – indywidualni użytkownicy i giełdy są znani z tego, że nie są ostrożni ze swoimi danymi uwierzytelniającymi. Może to prowadzić do wycieków danych i kompromitacji portfeli kryptowalutowych ludzi. Nie powinieneś się jednak tym przejmować – wystarczy, że wybierzesz jedno z kasyn z naszej listy, a Twoje dane będą w bezpiecznych rękach.

Obsługa klienta

Oto trudna część: ponieważ Litecoin jest zdecentralizowany i samowystarczalny, nie ma do kogo zadzwonić w przypadku problemów. Jednak problemy spowodowane złośliwością nie istnieją. Od momentu wydania, LTC jest doskonale funkcjonalny. Tak więc wszelkie problemy, których możesz doświadczyć, są spowodowane przez portfel kryptowalutowy lub kasyno, w którym grasz. Dlatego ważne jest, aby wybrać stronę z legalnie świetną sekcją wsparcia klienta.

Jeśli nie korzystają z czatu na żywo lub nie oferują całodobowego wsparcia, nie są warci Twojego czasu. Litecoin jest jak posiadanie własnego, osobistego banku. Technicznie robisz interesy z kasynami online, więc upewnij się, że możesz się z nimi skontaktować.

Możliwości mobilne

Możliwości mobilneŁatwo jest również dokonywać wpłat Litecoin na telefonie. Prawie każdy portfel kryptowalutowy i giełda ma dedykowaną aplikację mobilną zarówno dla Androida, jak i iOS. Te bardziej popularne, takie jak Coinbase, mają niemal perfekcyjne UI, ale te mniej cenione mogą mieć kiepskie iteracje dla niszowych telefonów z Androidem.

Niemniej jednak, możesz bezpiecznie przenieść LTC gdziekolwiek jesteś. Zawsze jednak powinieneś używać 2FA do logowania się na swoje konto kryptowalutowe, a także przetestować stan zabezpieczeń całego smartfona.

Dodatkowe cechy

Jedną z godnych uwagi dodatkowych cech LTC jest wysoka płynność, przynajmniej w porównaniu z innymi kryptowalutami. Podczas gdy BTC jest ograniczony do 21 milionów monet, Litecoin może mieć maksymalną ilość 84 milionów, co zdaniem wielu ekspertów jest w rzeczywistości lepszą decyzją.

Ponieważ większość ludzi nie jest przyzwyczajona do używania kryptowalut, posiadanie wyższego poziomu płynności może pomóc walutom takim jak LTC poczuć się bardziej jak fizyczne pieniądze.

Jeśli masz znaczną wiedzę na temat kryptografii, możesz swobodnie wziąć kod źródłowy, zmodyfikować go i skapitalizować ten produkt. Dzieje się tak, ponieważ LTC został wydany na licencji MIT/X11, która daje prawie całkowitą swobodę użytkowania. Taka przejrzystość jest również świetna, ponieważ kod może być sprawdzony, a błędy łatwiej usunięte.

Zarabianie LTC jest również zaskakująco łatwe, ponieważ można użyć oprogramowania i sprzętu górniczego do weryfikacji ostatnich transakcji, co daje 12,5 LTC za blok, czyli około 564 USD. Jeśli chcesz zdobyć trochę dodatkowych pieniędzy, aby postawić je na automatach i grach stołowych, wydobycie jest zdecydowanie najlepszym sposobem.

Doświadczenia graczy

Konta graczy istnieją na wielu prominentnych forach i forach dyskusyjnych dotyczących iGaming i kryptowalut, ponieważ gaz LTC stał się zszywką w ciągu ostatnich kilku lat. Większość postów i recenzji skupia się wokół faktu, że Litecoin ma znikome opłaty, zwłaszcza w porównaniu z Bitcoinem i innymi kryptowalutami.

Ponieważ LTC nie jest w żaden sposób zmienny, mogliśmy również zobaczyć mnóstwo pozytywnych recenzji mających na celu opracowanie stabilności tej konkretnej waluty. Oczywiście, wszyscy pamiętamy wzrost i upadek BTC w 2017 roku.

Radzenie sobie z walutą, która może skakać w górę i w dół, w zależności od podaży i popytu, może być przerażające, zwłaszcza gdy jesteś żółtodziobem bukmacherskim. To sprawia, że LTC jest idealnym wyborem, a gracze doceniają fakt, że ich pieniądze będą warte tak samo dzisiaj, jak wczoraj.

Widzieliśmy kilka jednogwiazdkowych recenzji, z których prawie wszystkie dotyczyły opóźnionych płatności. Oczywiście te problemy nie mogą być przypisane LTC, ponieważ waluta ta faktycznie posiada funkcje, które pozwalają na szybkie transfery. Dlatego uważamy, że większość tych niskich ocen jest produktem nadmiernych reakcji i braku wiedzy na temat tego, jak Litecoin naprawdę działa.

Jeszcze jedna rzecz, ludzie nie doceniają faktu, że MuchBetter nie oferuje żadnego numeru telefonu ani opcji czatu na żywo.

FAQ

Czy mogę dokonywać wpłat Litecoin z mojego kraju?

Tak, Litecoin jest dostępny na całym świecie. Jedyne co musisz sprawdzić to czy istnieją portfele kryptowalutowe, które obsługują inwestorów w Twoim regionie.

Czy można również wypłacać za pomocą Litecoin?

Tak, ponieważ wystarczy podać adres portfela i można już całkiem nieźle.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone