MuchBetter

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
Do 500 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

MuchBetter to e-portfel stworzony z myślą o potrzebach graczy online. Postanowiliśmy skupić się na MuchBetter, aby dać wam kompleksowy przegląd tej aplikacji płatniczej. Top Buk oferuje pełny raport na temat opłat, procedur wpłat i wypłat, limitów płatności, ram czasowych i stron bukmacherskich. Na tej stronie znajdziesz listę bukmacherów, którzy akceptują MuchBetter.

Jak wszystkie firmy high-tech, MuchBetter posiada kilka fajnych urządzeń płatniczych, o których powinieneś wiedzieć. Czy wiesz, że możesz płacić butelką? Ponadto, podzielimy się tym, jak pomocna i skuteczna jest obsługa klienta MuchBetter i przeprowadzimy Cię przez zakładanie konta MuchBetter. Przynosimy Ci wszystkie odpowiedzi!

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności MuchBetter

MuchBetter został opracowany z myślą o potrzebach graczy i bukmacherów online. Dlatego też wielu operatorów gier online oferuje płatności MuchBetter w swojej sekcji kasjera. Aby pomóc Ci zawęzić tę długą listę bukmacherów MuchBetter, przedstawiamy Ci nasz wybór najlepszych stron bukmacherskich z MuchBetter.

Historia firmy

MuchBetter został założony w 2017 roku przez MIR Limited UK Ltd, licencjonowanego i regulowanego emitenta pieniądza elektronicznego. MIR Limited UK Ltd to firma software’owa z Wyspy Man specjalizująca się w opracowywaniu innowacyjnych produktów Fintech dla poszczególnych branż. Od początku ideą projektu MuchBetter było stworzenie metody płatności, która byłaby idealna dla globalnej branży gier.

To, co zainspirowało zespół do zaprojektowania tego najnowocześniejszego produktu, to chęć wstrząśnięcia tradycyjnymi opcjami bankowymi, które zbyt długo dominowały w branży iGaming.

MuchBetter eWallet został opracowany przez zespół profesjonalistów z dziedziny fintech i ekspertów z branży iGaming. Połączyli swoją ogromną wiedzę branżową, aby stworzyć unikalną mobilną metodę płatności idealną dla hazardu online.

MuchBetter jest wielokrotnie nagradzaną aplikacją płatniczą i wiodącym ePortfelem, zaprojektowanym z myślą o graczach online i przemawiającym do nowych, zaawansowanych technologicznie pokoleń. Dowodem na to jak dobra jest ta aplikacja płatnicza są liczne nagrody branżowe.

Rynki docelowe

MuchBetter jest dostępny na całym świecie. Ta cyfrowa opcja płatności jest obecna w ponad 180 krajach i terytoriach, w tym w Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Indiach, Japonii, Holandii i RPA. Najlepsze jest to, że mieszkańcy większości akceptowanych krajów mogą używać MuchBetter do wpłat i wypłat u bukmacherów online.

Firma oferuje swoje usługi płatności cyfrowych w następujących regionach: Europa, Azja, Ameryka Łacińska, Region Karaibów oraz Azja-Pacyfik. Należy jednak zaznaczyć, że MuchBetter nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Oprócz USA są jeszcze inne kraje, które nie są objęte usługą. Są to Afganistan, Bangladesz, Kamerun, Krym, Kuba, Erytrea, Iran, Irak, Libia, Myanmar, Niger, Korea Północna, Sierra Leone, Somalia, Sudan Południowy, Syria, Vanuatu, Wenezuela i Jemen. Lista ta może ulec zmianie według uznania firmy.

Jak założyć konto MuchBetter: Przewodnik krok po kroku

Możesz założyć darmowe konto MuchBetter wykonując kilka prostych kroków. Najpierw odwiedź stronę i kliknij przycisk „Sign up for Free” w górnym menu głównym. Otworzy się nowe okno, rozpoczynające procedurę rejestracji. Zajmuje to nie więcej niż kilka minut.

Zarejestruj się

Wypełnij szybki formularz. Wybierz kod kraju, wprowadź swój numer telefonu komórkowego bez wiodących zer, utwórz kod dostępu i potwierdź go. Unikalny kod jest tworzony poprzez wpisanie pojedynczej wartości liczbowej w każdym polu.

Weryfikacja SMS i link do aplikacji

Otrzymasz SMS z 6-cyfrowym kodem weryfikacyjnym, który musisz wpisać. Kod wygasa za 10 minut, ale możesz poprosić o nowy. Kliknij przycisk Kontynuuj.

Wyślą jeszcze jednego SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji MuchBetter z Google Play lub Apple Store.

Wypełnij swoje dane osobowe

Wypełnij swoje dane osobowe, które obejmują pełne imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, kod pocztowy, kraj i e-mail.

Wybierz swoją walutę

Wybierz preferowaną walutę dla swojego konta. Pamiętaj, aby wybrać mądrze, ponieważ nie można tego później zmienić.

Zaloguj się do aplikacji MuchBetter

Zaloguj się za pomocą swojego numeru telefonu komórkowego i kodu dostępu. Po raz kolejny MuchBetter wyśle Ci jednorazowy kod bezpieczeństwa poprzez SMS. Wprowadź kod, zatwierdź i to wszystko.

Doładowanie i przelewy Peer-to-Peer (P2P)

Aby dodać pieniądze do swojego e-portfela MuchBetter, kliknij przycisk doładowania. Za pierwszym razem możesz zostać poproszony o podanie kilku danych osobowych.

Wybierz kwotę, którą chcesz dodać i wybierz metodę płatności. Metody te różnią się w zależności od kraju. Niektóre opcje to karty kredytowe i debetowe (Visa, Mastercard), inne e-portfele, lokalne opcje płatności, przelewy SEPA, przelewy bankowe i kryptowaluty (BTC, ETH, LTH, XRP).

Wybierz cel wpłaty: gamingowy i niegamingowy. Pierwszy z nich pozwala na wykorzystanie pieniędzy na stronach z grami, kasynami, pokerem i zakładami. Ale możesz również wysłać te środki do swoich przyjaciół i rodziny, dokonać płatności u sprzedawców niezwiązanych z hazardem i dokonać zakupu za pomocą MuchBetter Mastercard w EOG (Europejski Obszar Gospodarczy).

Jeśli wybierzesz opcję P2P, możesz wysyłać pieniądze tylko do znajomych i rodziny oraz dokonywać płatności u sprzedawców niezwiązanych z hazardem. Możesz również płacić kartą MuchBetter Mastercard w EOG. Nie możesz jednak wykorzystać tych pieniędzy do gry.

Jeśli zdecydowałeś się na doładowanie portfela za pomocą kart, wprowadź numer karty, datę ważności i kod CVV, a następnie kliknij „Przetwórz”.

Jeśli chcesz zasilić eWallet kryptowalutami, MuchBetter powiadamia, że adresy portfeli docelowych zmieniają się przy każdym doładowaniu. Musisz również posiadać kompatybilną aplikację portfela lub skopiować kod, aby zapłacić z innego urządzenia.

Dokonaj wypłaty

Aby wypłacić pieniądze, należy uzupełnić dane osobowe oraz weryfikację dowodu osobistego. Dowody tożsamości to paszport, prawo jazdy i dowód osobisty. Następnie aplikacja umożliwia zeskanowanie jednego z tych dokumentów. Na koniec uchwyć swoją twarz, a oni przeanalizują Twoje dane biometryczne.

Otrzymasz SMS-a z informacją, że Twoja dokumentacja jest w trakcie weryfikacji. Ostateczna decyzja podejmowana jest w ciągu trzech dni roboczych.

Jeśli zeskanowane dokumenty byłyby niewyraźne i nieczytelne, wyślą e-mail z wyjaśnieniem, że proces weryfikacji nie powiódł się. Następnie poproszą Cię o powtórzenie procedury w aplikacji.

Jeśli wszystko jest w porządku, możesz wypłacić środki w ciągu kilku minut.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera

Aby wpłacić środki na swoje konto u bukmachera MuchBetter, przejdź do sekcji kasjera u bukmachera online i wybierz tę metodę płatności. Musisz podać swój numer telefonu komórkowego, ten którego użyłeś do założenia konta i wpisać kwotę.

Aby zakończyć transakcję, zaloguj się do swojej aplikacji MuchBetter, gdzie zobaczysz żądanie transakcji i swoje saldo gry. Jeśli masz wystarczające środki na koncie, zweryfikuj szczegóły i zaakceptuj transakcję. Zatwierdzona płatność natychmiast znajdzie się na Twoim koncie. Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy w e-portfelu, dokonaj doładowania, a gdy zostanie ono potwierdzone, możesz zakończyć depozyt w kasynie MuchBetter.

Aby wypłacić wygraną, skieruj się z powrotem do sekcji kasjera lub wypłaty i wybierz MuchBetter. Następnie zażądaj wypłaty na swój numer telefonu komórkowego. Podając numer telefonu zwróć uwagę, aby nie wpisywać żadnych zer przed numerem!

Jak tylko operator bukmachera przetworzy prośbę, otrzymasz powiadomienie i znajdziesz pieniądze dostępne na swoim koncie MuchBetter. Przelew ten zobaczysz w sekcji transakcji w aplikacji.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

MuchBetter oferuje różne metody płatności, aby zasilić e-portfel i ma minimalną kwotę depozytu dla każdej opcji. W zależności od metody, której chcesz użyć do zasilenia konta, opłaty wahają się od 0% do 8%. Darmowe są przelewy SEPA i bankowe, a także Giropay, Blik, Przelewy24, Interac e-Transfer oraz aplikacja Pay by Bank. Przewalutowanie wynosi 0,99% dla konwersji pomiędzy USD/EUR/GBP.

Nie poniesiesz jednak żadnych opłat, gdy wpłacisz środki, dokonasz płatności, wyślesz i odbierzesz pieniądze oraz poprosisz o prezenty lub wyślesz je za pomocą cyfrowego portfela MuchBetter. Jeśli masz kartę MuchBetter Mastercard, płatności online, w sklepie i zbliżeniowe są również bezpłatne. Ale, Jeśli korzystasz z bankomatu, zapłacisz 0,99% za usługę. Przewalutowanie dla karty MuchBetter również wynosi 0,99%.

Gdy trzeba wypłacić pieniądze, MuchBetter również ma określone opłaty. Aby sprawdzić, ile zapłacisz za konkretną metodę płatności, wejdź do sekcji Konto w swojej aplikacji. Niektóre metody wypłaty to przelew SEPA, Yandex, Interac e-transfer, Bitcoin i przelew bankowy. Minimalna kwota do wypłaty wynosi od 10 do 250 euro, a opłaty wahają się między 2% a 2,5%.

MuchBetter ustala maksymalny limit dla Twojego konta na doładowania oraz kwotę, którą możesz otrzymać od handlowców, przyjaciół i rodziny. Limity te dotyczą jednej transakcji, 24 godzin, 30 dni i 365 dni. Bukmacherzy online akceptujący wpłaty MuchBetter nie pobierają opłat za wpłaty i wypłaty. Jednak zawsze sprawdź opłaty za wymianę walut, jeśli chcesz użyć lokalnej waluty.

Terminy płatności MuchBetter u bukmacherów online

Jedną z głównych zalet korzystania z portfela elektronicznego MuchBetter jest to, że wpłaty są natychmiastowo księgowane na koncie gracza. Możesz od razu przejść do lobby bukmachera i wybrać sekcję sportową!

Bukmacherzy internetowi, u których MuchBetter jest metodą wypłaty, przetwarzają te wnioski dość szybko, zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Niektórzy bukmacherzy przetwarzają wypłaty MuchBetter natychmiast lub w ciągu 1 godziny.

Limity wpłat i wypłat

Minimalna kwota jaką możesz wpłacić u bukmacherów MuchBetter to zazwyczaj 10 – 20 euro. Jednak maksymalna kwota może wynosić od €4,000 do €15,000.

Zwróć uwagę, że liczby te zależą od rodzaju transakcji, która może być na dzień, tydzień lub miesiąc. Aby mieć pewność, sprawdź regulamin bukmachera.

Bezpieczeństwo

MuchBetter jest nazwą handlową firmy MIR Limited UK Ltd, członka Electronic Money Association. MuchBetter eWallet posiada licencję eMoney wydaną przez UK Financial Conduct Authority (FCA). Ponadto Wirecard Card Solution Ltd wydaje kartę MuchBetter Mastercard zgodnie z licencją Mastercard international. Licencje od renomowanych instytucji finansowych gwarantują, że korzystasz z zatwierdzonej i bezpiecznej metody płatności.

Ponadto, ta cyfrowa metoda płatności wykorzystuje najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa, aby zapobiec oszustwom. Niektóre środki bezpieczeństwa to jednorazowe kody weryfikacyjne wysyłane za pośrednictwem wiadomości SMS, unikalne kody dostępu, Touch ID, weryfikacja biometryczna, parowanie urządzeń oraz system przeglądu transakcji. Konto jest dopasowane do aplikacji mobilnej, a wszystkie wrażliwe dane są chronione w chmurze. Środki klientów przechowywane są na starannie zabezpieczonym rachunku bankowym.

Obsługa klienta

Obsługa klienta MuchBetter odpowiada stosunkowo szybko. Na stronie internetowej mówią nawet, że ich zespół wsparcia gwarantuje 1-godzinny czas odpowiedzi w godzinach pracy. Możemy to potwierdzić. Jednak rozwiązanie problemu trwa dłużej (w ciągu 24 godzin).

Podczas procedury rejestracji, jeśli próba weryfikacji ID nie powiedzie się z powodu niewyraźnego zdjęcia twojego dokumentu, natychmiast wyślą ci e-mail. Wyjaśnią, dlaczego weryfikacja nie powiodła się i poinformują Cię, abyś spróbował ponownie, upewniając się, że wszystkie przesłane zdjęcia są wyraźne, a szczegóły w dokumencie są czytelne.

Mają obszerną stronę FAQ na swojej oficjalnej stronie internetowej z odpowiedziami na wiele pytań według kategorii. W przypadku doładowań pytania i odpowiedzi są podzielone według metody płatności użytej do finansowania portfela: Interac, Visa i Mastercard, kryptowaluty, Boleto & inne metody. Dodatkowo, sekcja dotycząca wypłat podzielona jest na regiony: Kanada, Europa (EOG) inna niż Wielka Brytania, Wielka Brytania, Brazylia i LATAM.

Ponadto, w aplikacji można znaleźć również FAQ. Kliknij Więcej na dole, a w menu głównym zobaczysz ikonę Pomoc. Wszystkie pytania ze strony internetowej są tutaj również. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skontaktować się z obsługą, klikając ikonę wiadomości na dole. Napisz swoją wiadomość i wyślij ją.

Jeśli zdecydujesz się wysłać e-mail, otrzymasz odpowiedź od razu, informując, że Twoja prośba została otrzymana i jest analizowana. Wsparcie mówi również, że otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Aby skontaktować się z Much Better, musisz zainstalować aplikację. Wysłaliśmy zapytanie z aplikacji i natychmiast otrzymaliśmy maila z informacją, że odezwą się do nas w ciągu 24 godzin. Odpowiedź otrzymaliśmy po 48 godzinach. Wysłali odpowiedź w aplikacji i przez e-mail również. Nasze doświadczenie z obsługą klienta było dobre, ponieważ otrzymaliśmy szczegółowe wyjaśnienie, które pomogło nam rozwiązać problem. Więc czekanie trochę dłużej było tego warte.

 

Dodatkowe funkcje

MuchBetter zawsze ma w zanadrzu jakieś ekscytujące nagrody dla swoich cenionych członków, takie jak konkurs MegaDraw, który był aktywny w latach 2020 i 2021. Dlatego upewnij się, że masz oko na ikonę prezentu (Moje nagrody) w aplikacji. MuchBetter wysyła tam również kilka atrakcyjnych ofert!

Bezkontaktowy brelok MuchBetter to jedno z wygodnych urządzeń typu wearables, zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie. Brelok działa jak karta bankowa Mastercard i pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych do 45 funtów w ramach jednej transakcji. Breloczek jest dostępny tylko w EOG i można go zamówić w aplikacji.

Innym nietypowym, a zarazem modnym rozwiązaniem do płatności zbliżeniowych jest CashCuff. Ten inteligentny wearable umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych z mankietu, ponieważ posiada wbudowany chip płatniczy. Urządzenie ma fabrycznie załadowane środki, więc wychodząc na kolację nie potrzebujesz portfela ani telefonu! Transakcje zbliżeniowe są kontrolowane za pomocą aplikacji MuchBetter.

MuchBetter współpracował również ze szwajcarskim dostawcą inteligentnego szkła do zegarków, firmą Winwatch. Wprowadzili oni na rynek pierwszy na świecie analogowy zegarek z wbudowanym chipem płatniczym do transakcji zbliżeniowych. Zegarek płatniczy MuchBetter pozwala na dokonywanie płatności do 45 funtów.

FAQ

Czy mogę używać MuchBetter do wpłat i wypłat bukmacherskich?

Tak. Liczba bukmacherów online, którzy akceptują zarówno wpłaty jak i wypłaty MuchBetter rośnie z dnia na dzień.

Czy są jakieś opłaty za płatności MuchBetter u bukmacherów online?

Bukmacherzy online nie pobierają żadnych opłat za wpłaty i wypłaty środków z portfela MuchBetter. Również MuchBetter nie pobierze żadnych opłat za płatności z Twojego konta. Jednak MuchBetter ma opłaty za zasilenie konta i wypłaty. Opłaty te zależą od metody płatności. Możesz znaleźć te stawki na stronie internetowej.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone