Neosurf

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
Do 500 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Jeśli szukasz alternatywnego sposobu na wpłatę u wybranego bukmachera, to może warto przyjrzeć się Neosurfowi. Ta metoda oferuje zarówno szybkość jak i wygodę, a jej popularność u bukmacherów online wzrosła na przestrzeni lat. Na tej stronie przyjrzymy się dokładnie jakie cechy i korzyści oferuje Neosurf.

ePortfele nieco złagodziły ten problem, ale karty przedpłacone i vouchery są nadal najlepszym sposobem na zachowanie anonimowości. W tej niszy jest niewiele firm bardziej utytułowanych niż francuscy giganci Neosurf.

W ciągu 16 lat swojego istnienia, udało im się stać się najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy stawiają na łatwość w użyciu, jeśli chodzi o płatności, zarówno w Internecie, jak i w handlu detalicznym. W przeciwieństwie do większości platform, otwarcie reklamowali się jako bezpieczny sposób gry u bukmacherów online. 

Tak więc, nadszedł czas na naszą recenzję Neosurf. Sekcje poniżej zawierają wszystko, co musisz wiedzieć przed dokonaniem pierwszego depozytu u bukmacherów z kuponem Neosurf. Wyróżniliśmy również najlepszych bukmacherów akceptujących depozyty Neosurf, a także kilka soczystych bonusów. Wszystko, co musisz zrobić, to wsiąknąć w to wszystko i dobrze się bawić!

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Neosurf

Aby pomóc Ci rozpocząć przygodę z Neosurfem z hukiem, nasz zespół ekspertów z Top Buk wybrał się na długie testy. Rezultatem jest lista bukmacherów Neosurf, pokazująca najlepszych dostępnych bukmacherów, którzy akceptują płatności za kupony Neosurf. Każda pokazana strona jest w 100% legalna i ma czystą historię. Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto i zacząć grać. Powodzenia!

Historia firmy Neosurf

Neosurf został założony w 2004 roku, z siedzibą w Paryżu, we Francji. Dziś, Neosurf ma znacznie większy zasięg niż tylko Francja. Neosurf jest na szóstym miejscu wśród 10 największych organizacji w swoim sektorze.

Jeśli zdecydujesz się na wpłatę za pomocą metody płatności Neosurf, możesz oczekiwać, że będziesz korzystał z opcji o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Nie tylko to, ale Neosurf posiada własną aplikację mobilną, dzięki czemu możesz korzystać z niej z każdego miejsca, w którym jest dostępna.

Wiąże się to z faktem, że niektóre z najlepszych kasyn Neosurf są również kasynami mobilnymi, więc nie możesz się pomylić z Neosurf. Istnieje kilka kasyn w UE, które oferują Neosurf jako metodę wpłaty. Jest też kilka australijskich serwisów sportowych, które akceptują Neosurf, co sprawia, że jego zasięg jest jeszcze większy.

 

Rynki docelowe

Od października 2021 roku, Neosurf jest dostępny w 51 krajach i terytoriach. Jeśli chodzi o transakcje hazardowe z Neosurf, są one akceptowane w Australii, Kanadzie, Holandii, Niemczech, Brazylii i kilku innych terytoriach. Pod względem ogólnej dostępności, Neosurf jest daleki od metody płatności zorientowanej na regiony. Jednak oczywiście skupiają się na świadczeniu swoich usług w krajach francuskojęzycznych, ale także w Wielkiej Brytanii i Australii, co jest planem biznesowym, który okazał się sukcesem.

Poza bukmacherami online Neosurf, platforma okazała się niezwykle przydatna dla osób, które mają rodziny mieszkające za granicą, zwłaszcza w Afryce Zachodniej. Dzięki Neosurf, możesz wysyłać pieniądze do swoich bliskich w łatwy, szybki i bezpieczny sposób. Możliwość pójścia do sklepu i kupienia kuponu Neosurf jest nieoceniona dla niektórych, zwłaszcza tych, którzy nie są szczególnie obeznani z technologią. 

Jedną z rzeczy, która bardzo nam się spodobała, jest fakt, że strona firmy pozwala na wybranie kraju, a następnie wyświetlone zostaną najbliższe Autoryzowane Punkty Sprzedaży Neosurf (NAR). Ułatwienie całego procesu to duży plus w naszej książce, więc czapki z głów dla Neosurf za tę funkcję. Możesz kupić kupon Neosurf za pomocą Neteller, PayPal, Skrill i wielu innych popularnych metod płatności, co jest kolejnym atutem.

Jak złożyć depozyt na stronach bukmacherskich Neosurf?

Istnieją dwa sposoby na dokonanie depozytu w Neosurf:

  • Voucher Neosurf – można go kupić w lokalnych punktach kasowych korzystając z wyszukiwarki sprzedawców Neosurf. Kupowanie i używanie kuponów Neosurf okazało się prostym procesem i jest to łatwa i wygodna droga do złożenia depozytu. Nie ma potrzeby rejestracji, aby móc z nich korzystać. Pamiętaj, że ich maksymalna wartość to £/€250. Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, pamiętaj, że nie musisz wpłacać wszystkich środków z kuponu za jednym razem;
  • Konto Neosurf – może być doładowane za pomocą karty kredytowej, kuponów Neosurf (które możesz kupić online) lub przelewu bankowego. Akceptowana jest również kryptowaluta. Następnie możesz użyć unikalnego osobistego kodu PIN Neosurf, aby płacić u partnerskich bukmacherów online.

Kiedy już jesteś w posiadaniu kuponu i związanego z nim kodu lub otworzyłeś konto Neosurf i masz dostęp do unikalnego kodu pin, możesz przystąpić do wpłaty, przechodząc przez następujące kroki:

  1. Zaloguj się do jednego z rekomendowanych bukmacherów online Neosurf, a następnie przejdź do sekcji kasy na stronie;
  2. Wybierz opcję Neosurf jako preferowaną metodę płatności, a następnie wprowadź liczbę funduszy, które chcesz przelać na swoje konto w ten sposób;
  3. Następnie zostaniesz przekierowany do procesora płatności Neosurf, gdzie musisz wpisać kod kuponu lub osobisty kod pin, w zależności od wybranej opcji.

Po uzupełnieniu niezbędnych danych, zobaczysz, że środki zostaną od razu przelane na Twoje konto bukmacherskie, co spowoduje możliwość natychmiastowej gry w Twoje ulubione gry.

Opłata za depozyt Neosurf

Neosurf nie ma żadnych dodatkowych opłat związanych z depozytem. Dzieje się tak dlatego, że w zasadzie zasilasz voucher prepaid kwotą do £/€250, a następnie przelewasz pieniądze z tego vouchera na swoje konto bukmacherskie. Dlatego nie musisz się martwić, że do wybranej kwoty depozytu zostaną doliczone jakiekolwiek dodatkowe opłaty.

Szybkość wypłat z Neosurf

 Aby móc wypłacać środki z Neosurf, musisz najpierw otworzyć konto Neosurf. Gdy to zrobisz, środki z konta w kasynie zostaną przelane na Twoje konto Neosurf, a następnie będziesz mógł je wypłacić za pośrednictwem konta bankowego lub kuponu Neosurf.

Wypłata za pomocą Neosurf jest szybka, czas oczekiwania może się zmienić w zależności od czasu przetwarzania wypłaty przez wybranego przez Ciebie bukmachera.

Jeśli szukasz czegoś bezpiecznego, co zapewnia wysokiej jakości anonimowe depozyty, to Neosurf jest właściwym rozwiązaniem. Ponadto, ponieważ jesteś w stanie dokonać depozytu natychmiast, możesz od razu zacząć grać u bukmachera w gry sportowe, sloty, gry stołowe, video poker, gry z żywym krupierem i inne.

Specjalne bonusy bukmacherskie z wykorzystaniem Neosurf

Większość bukmacherów online zapewnia swoim graczom, zarówno nowym jak i obecnym, specjalne oferty bukmacherskie. Może się zdarzyć, że gracze wpłacający depozyty przez Neosurf otrzymają specjalne promocje, które będą wymienione na stronie promocji bukmachera. Jednak większość z nich zawiera standardową ofertę powitalną i częste promocje, z których wszyscy mogą skorzystać. Często obejmują one bonusy, darmowe zakłady i inne korzyści.

Bezpieczeństwo 

Neosurf naprawdę poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa. Firma stosuje fizyczne, elektroniczne i proceduralne środki ochrony informacji swoich klientów. Oczywiście, dotyczy to tylko tych, którzy zakładają konto MyNeosurf, ale może również dotyczyć szczegółów zakupu kuponów. Niemniej jednak, dobrze wiedzieć, że bezpieczeństwo jest priorytetem dla Neosurf.

Firewalle i szyfrowanie danych (nie określili dokładnego protokołu) chronią serwery. Jeśli chodzi o przekazywanie twoich informacji, Neosurf ma surową politykę nie robienia tego, chyba że są prawnie zobowiązani przez organy ścigania.

Ponadto, firma jest zarejestrowana w brytyjskim Urzędzie Nadzoru Finansowego (FCA) oraz w brytyjskiej Komisji ds. Hazardu (UKGC), co pozwala im na świadczenie usług w całym Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Są to solidne referencje, więc można powiedzieć, że Neosurf jest bezpieczną opcją płatności.

Co z anonimowością?

Ta internetowa karta prepaid jest sprzedawana jak każda inna zwykła karta i nie wymaga podania żadnych danych osobowych – możesz nawet kupić ją za gotówkę i wyeliminować wszelkie powiązania z Twoją tożsamością, pozostając całkowicie anonimowym.

Jest to duży przywilej zwłaszcza dla świata hazardu online, ponieważ operatorzy i odpowiednie władze stale szukają sposobów, aby zabezpieczyć sferę jeszcze bardziej i zapewnić wiarygodne i godne zaufania środowisko hazardu online.

Obsługa klienta

Na stronie znajdziesz szczegółowy dział FAQ na różne tematy. Jeśli na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi, możesz zdecydować się na rozmowę z agentem Neosurf, klikając na przycisk znajdujący się pod ostatnim FAQ. Po kliknięciu na ten przycisk, zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego.

Strona dostępna jest w 11 językach, w tym angielskim i francuskim. Neosurf nie posiada żadnych innych sposobów kontaktu, co może być minusem, gdyż możesz być zmuszony do oczekiwania na odpowiedź. Informacje dotyczące godzin i dni pracy zespołu wsparcia nie są podane na stronie.

Używanie Neosurf do gry

Neosurf jest świetną alternatywą dla użytkowników bukmacherów. Jest o wiele bezpieczniejszy i pewniejszy niż transakcje kartą kredytową lub debetową.

Oczywiście, nie możesz wpłacić ogromnych kwot za pomocą kuponów prepaid, ale jest to coś, co sprawia, że jest to atrakcyjne dla tych z mniejszymi portfelami. A ponieważ jest to natychmiastowa metoda płatności, nie będziesz musiał czekać, aby zagrać w swoje ulubione gry.

Zalety i wady Neosurf 

Popularność Neosurf w kasynach online i innych podobnych platformach hazardowych stale rośnie w ciągu ostatnich kilku lat. Coraz więcej graczy dostrzega jego potencjał w dostarczaniu bezproblemowego doświadczenia w grze. Dzieje się tak dlatego, że Neosurf oferuje graczom dokładnie to, czego potrzebują od usługi płatności online, a wszystko to za pośrednictwem plastikowej karty prepaid.

Zaczynając od zalet:

Należy podkreślić, że usługa jest bezpieczna. Koncepcja i podstawowe operacje są tak skonstruowane, że gracze nie są zobowiązani do udostępniania żadnych danych osobowych ani prywatnych danych finansowych. Serwis dąży do spełnienia standardów branżowych i niezależnie od ich koncepcji, dodatkowo stosuje 128-bitowe szyfrowanie.

Inne zalety tej metody wpłaty w kasynach online jest jej szybkość – gwarantowane są błyskawiczne transakcje, z gotówką zaksięgowaną z karty prepaid prosto na konto gracza. Ponadto, usługa ta może pochwalić się jeszcze jedną dobroczynną cechą – jest darmowa. Gracze i użytkownicy Neosurf, ogólnie rzecz biorąc, mogą korzystać ze wszystkich swoich regularnych usług przetwarzania płatności, całkowicie za darmo.

Dodatkowe funkcje

Oprócz kuponów, Neosurf oferuje jeszcze dwie metody płatności:

  • MyNeoSurf. Jest to portfel elektroniczny firmy. Jeśli podobały Ci się kupony, możesz natychmiast zrealizować zarówno nowe, jak i stare, wpisując jedynie 10-cyfrowy kod bezpieczeństwa. Spodobała nam się ta konkretna funkcja, ponieważ pozwala dobrze wykorzystać niewydane pieniądze, a także skonsolidować wszystkie swoje bony. Podobno wiele sklepów internetowych, takich jak Amazon, akceptuje płatności MyNeoSurf, więc jest co robić, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę od gry w kasynie.
  • NeoCash MasterCard. W zasadzie jest to własna karta debetowa NeoSurf. Ponieważ firma jest głównym członkiem MasterCard, możesz być pewien, że ta karta jest legalna i bezpieczna w użyciu. Można ją zasilić za pomocą bonów, przelewów bankowych lub innych kart.

Doświadczenia graczy

Nie ma znaczenia czy my w Top Buk lubimy daną metodę płatności czy nie. Naszym zadaniem jest jedynie zebrać wszystkie fakty i pozwolić Ci zdecydować samemu. Dlatego też przywiązujemy dużą wagę do doświadczeń graczy, ponieważ mogą one dać nam wyraźniejszy obraz tego, jak dostawcy płatności traktują swoich klientów.

Podczas gdy nasz zespół ekspertów nie napotkał żadnych trudności podczas korzystania z Neosurf, widzieliśmy znaczną ilość opinii krytykujących firmę za opóźnienia w wypłatach z MyNeoSurf (ich e-portfel). Brzmiało to niepokojąco, więc poszukaliśmy trochę informacji i dowiedzieliśmy się, że te problemy mogą być spowodowane ścisłym protokołem weryfikacji tożsamości Neosurf.

Jak to zwykle bywa, większość opinii o Trust Pilot to przesadzone reakcje. Czy uważasz, że 24-godzinne opóźnienie jest warte tylko jednej gwiazdki? My też nie! Dlatego zawsze bierzemy to, co czytamy z ziarnem soli. Jednak nie zauważyliśmy żadnych problemów z bonami, które są głównym punktem tej recenzji Neosurf. Dlatego nie powinieneś spodziewać się żadnych problemów. Jeśli używasz MyNeosurf do zakupów online, pamiętaj o weryfikacji swojego konta, aby uniknąć irytujących opóźnień.

Analiza końcowa

Platformy hazardowe zawsze korzystały z dodatków do ich oferty gier, metod bankowych, certyfikatów bezpieczeństwa i środków ostrożności, dlatego Neosurf został równie ciepło przyjęty.

Z rosnącą liczbą sekcji kasjerskich, w których usługa ta jest dostępna jako opcja płatności, gracze są bardziej skłonni do zapoznania się z mechaniką usługi i korzystania z niej w najlepszy sposób.

Karta przedpłacona Neosurf jest prostą, nieskomplikowaną metodą przetwarzania płatności online, która pozwala graczom na stronach kasynowych dokonywać depozytów natychmiast i bez żadnych opłat.

Dostępność wypłat jest praktycznie jedyną rzeczą, której do tej pory brakowało, ale biorąc pod uwagę ogromny postęp, jaki udało się osiągnąć tej francuskiej firmie, nie powinno być długo, zanim ta niedogodność zostanie rozwiązana.

Gracze z krajów kwalifikujących się do gry są zachęcani do korzystania z tej metody płatności i czerpania korzyści z jej szeregu funkcji – ten przewodnik powinien być więcej niż wystarczającym wglądem, aby umieścić swoje karty prepaid Neosurf w odpowiednim użyciu.

FAQ

Skąd mam wiedzieć, czy Neosurf jest dostępny w moim kraju?

Aby się tego dowiedzieć, wejdź na ich stronę internetową, kliknij „Kup Vouchery” i zobaczysz pełną listę dostępnych krajów. Jeśli Twoje miejsce zamieszkania nie znajduje się na liście, nadal możesz kupić voucher online.

Czy mogę wypłacić środki za pomocą Neosurf?

Nie. Voucher nie jest w stanie otrzymać pieniędzy. Zamiast tego, działa jako jednorazowy statek na wybraną kwotę, stając się nieaktualny, gdy wszystkie środki zostaną wydane.

Czy Neosurf jest legalny?

Tak, Neosurf jest licencjonowany do działania w każdej jurysdykcji, w której jest obecnie dostępny. Tym samym nie będziesz łamał żadnego prawa korzystając z kuponów.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone