PayPal

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
+50%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
zakład bez ryzyka do 200 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
nawet 1560 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Bukmacherzy online, wybierając stronę do przyłączenia się, muszą podjąć wiele mądrych decyzji, decyzji, których nie będą później żałować. Ponieważ mają szeroki wybór stron, do których mogą się przyłączyć, muszą sprawdzić kilka z nich, aby zobaczyć, czy oferują odpowiednie licencje, certyfikaty, oprogramowanie i metody płatności, które zapewnią im bezpieczne i uczciwe doświadczenie z hazardem online.

I podczas gdy wszystkie te rzeczy są ważne, istotne jest, aby znaleźć bukmachera online, który oferuje metody płatności, które mogłyby zapewnić im bezpieczne i szybkie transakcje. Istnieje wiele marek finansowych, które mogą to zrobić, ale żadna nie jest tak dobra jak PayPal. PayPal był używany na całym świecie, w wielu branżach i ma reputację metody płatności, której można zaufać. Dlaczego warto używać PayPal u bukmacherów online?

O PayPal

Założony gdzieś około 1998 roku, PayPal jest uznanym na świecie rozwiązaniem płatności online, które okazało się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod płatności. Jego siedziba znajduje się w Kalifornii, dlatego jest to rozwiązanie płatnicze, które przez lata stało się globalne. Został zakupiony przez eBay i nigdy nie przestał się rozwijać.

Pewnie jak większość globalnych rozwiązań płatniczych, miała swoje wzloty i upadki w historii, ale ostatecznie udało się utrzymać jej wizerunek jako najlepszej metody płatności online. Jest używana codziennie przez miliony ludzi na całym świecie, do wszystkich rodzajów zakupów i płatności, a także do wpłat u bukmacherów online.

Zasadniczo PayPal jest e-portfelem, stworzonym w celu uproszczenia przelewów internetowych i uczynienia ich szybszymi i łatwiejszymi do wysłania i otrzymania przez użytkowników. Firma, która za nim stoi, ciężką pracą zdobyła uznanie, na które zasłużyła. Ostatecznie, to poświęcenie przyniosło jej ponad dwa tuziny prestiżowych nagród na wielu ceremoniach finansowych, co w zamian jeszcze bardziej umocniło jej pozycję jako światowej klasy alternatywnej metody płatności.

Ten niesamowity e-portfel jest dziś dostępny w ponad 200 krajach na całym świecie. Jednak z powodów regulacyjnych, nie jest to rozwiązanie dostępne u wszystkich bukmacherów online. Na przykład, z powodu zakazu kart kredytowych w Wielkiej Brytanii, nie jest to już opcja dla graczy z tego kraju. Z powodów regulacyjnych, rząd niemiecki nakazał wstrzymanie płatności u bukmacherów online. 

Dlatego też, jeśli chodzi o jej dostępność na stronach bukmacherów online, zobaczysz, że jest akceptowana przez większość bukmacherów online, z ograniczeniami dotyczącymi krajów, które mają zastosowanie dla graczy z jurysdykcji takich jak Niemcy czy Wielka Brytania, jak wyjaśniono. 

Możesz odwiedzić każdego bukmachera online, który przychodzi Ci na myśl, sprawdzić jego listę metod płatności i zobaczysz tam jego logo. W rzeczywistości jest to rozwiązanie płatnicze, które istnieje od ponad dwóch dekad, a zatem zdołało zwrócić na siebie uwagę setek operatorów na przestrzeni lat. Nie tylko jest dostępne na tych stronach, ale często jest wymienione jako zalecane rozwiązanie płatnicze.

Jak znaleźć bukmacherów z systemem PayPal

Istnieje wiele stron bukmacherskich PayPal, które można znaleźć online. Poniżej możesz zobaczyć cztery kroki, które musisz wykonać, aby znaleźć renomowanego bukmachera online, który akceptuje PayPal jako metodę wpłaty i wypłaty:

Krok 1: Wybierz renomowanego bukmachera, który akceptuje PayPal

Upewnij się, że bukmacher online nie tylko oferuje wpłaty i wypłaty przez PayPal, ale także, że posiada ważną licencję hazardową.

Niektóre z najbardziej renomowanych urzędów hazardowych na świecie to UK Gambling Commission, Malta Gaming Authority, Kahnawake Gaming Commission oraz Curaçao eGaming License.

Krok 2: Wybór sportów i bonusów

Sprawdź, czy strona ma w ofercie różne dyscypliny sportowe i rynki. Sprawdź poziom kursów. Sprawdź również warunki bonusu i wymagania dotyczące zakładów. Jest to bardzo ważny krok przed rozpoczęciem gry u bukmacherów online oferujących PayPal.

Krok 3: 24/7 Obsługa klienta

Zobacz czy bukmacher online oferuje 24/7 obsługę klienta. Czat na żywo jest zazwyczaj najwygodniejszy, ale powinni oni przynajmniej zapewnić wsparcie mailowe i telefoniczne w preferowanym języku.

Wsparcie bukmachera musi być w stanie odpowiedzieć na twoje pytania i rozwiązać twój problem o każdej porze dnia.

Krok 4: Łatwa rejestracja i opcje bankowe

Bukmacher musi zapewnić bezproblemowy proces rejestracji, a informacje na temat opcji bankowych, czasu wypłaty i promocji muszą być łatwo dostępne i zrozumiałe dla klienta. 

Analizujemy wszystkie te aspekty w naszych szczegółowych recenzjach bukmacherów, aby zapewnić, że nie będziesz miał złych niespodzianek podczas gry u bukmachera online.

PayPal na stronach bukmacherów online

Używanie PayPal u bukmacherów online do wpłat i wypłat jest niezwykle proste i intuicyjne. Jeśli znalazłeś odpowiedniego dla siebie bukmachera online, upewnij się, że odwiedziłeś jego stronę Bankowość lub Kasjer. Znajdź tam logo PayPal. Kliknij lub dotknij go, a otworzy się nowe okno.

Wpisz swoje dane logowania do konta i upewnij się, że przeszedłeś przez procedurę uwierzytelniania, jeśli jest to wymagane. Wprowadź kwotę środków, które chcesz mieć na swoim saldzie u bukmachera online i potwierdź transakcję. Dokonywanie wpłat za pomocą tego e-portfela jest równie proste. Kiedy transakcja zostanie potwierdzona, możesz zobaczyć jak pieniądze są błyskawicznie przekazywane na Twoje konto bukmacherskie.

Wypłacanie wygranych

Wypłacenie wygranej jest równie proste. Musiałbyś powtórzyć tę samą procedurę, co przed chwilą opisana, a więc wejść na stronę Banking/Cashier, znaleźć jej logo, uwierzytelnić swoją prośbę, wpisać pieniądze, które chcesz wypłacić i wysłać prośbę. Gdy bukmacher sprawdzi ją i zatwierdzi, pieniądze błyskawicznie znajdą się na Twoim koncie. 

Należy pamiętać, że bukmacher może potrzebować czasu na weryfikację i zatwierdzenie wniosku, ale po uzyskaniu zgody, to rozwiązanie płatnicze przekazuje pieniądze od razu. Dlatego też jest ona uważana za jedną z metod, które zapewniają najszybsze wypłaty u bukmacherów online.

Zweryfikuj dane swojego konta

Pierwszą rzeczą, którą najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić przed przetworzeniem prośby o wypłatę jest weryfikacja konta. Wszyscy licencjonowani bukmacherzy online z możliwością szybkiej wypłaty muszą przeprowadzić znane kontrole Know Your Customer i Anti Money Laundering, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich graczy. 

Może wydawać się to bolesne, ale należy być bardzo ostrożnym wobec każdego bukmachera online, który pozwala na wypłatę bez przeprowadzenia tych kontroli. Są one również zazwyczaj częścią przepisów dotyczących działania bukmachera w danym regionie ze względu na prawa rządowe. 

Proces weryfikacji konta jest zazwyczaj dość szybki i bezproblemowy, polega głównie na przesłaniu zdjęć dowodu adresu, np. rachunku, oraz dowodu tożsamości, np. dowodu osobistego lub paszportu. Niektóre kasyna online mogą poprosić o dodatkowe informacje określane zbiorczo jako „źródło dochodu”, co ma na celu sprawdzenie, czy możesz postawić stawkę bez zbędnego ryzyka dla swojego majątku.

Twoje dokumenty weryfikacyjne mogą być zazwyczaj przesłane za pośrednictwem usługi przesyłania plików online, która wysyła je do obsługi klienta, i zazwyczaj są one szybko akceptowane i zatwierdzane. Kryteria dotyczące dokumentów są zazwyczaj aktualne, czytelne i pokazują Twoje imię i nazwisko na nich.

Pamiętaj, że nie możesz pominąć tego kroku, bo inaczej Twoja wypłata nie zostanie zrealizowana. Kiedy kasyno online prosi o dokumenty, najlepiej jest je dostarczyć jak najszybciej. Bez tych dokumentów, będą istniały ograniczenia dotyczące Twoich wypłat. 

Na przykład, w ramach środków bezpieczeństwa może zostać wprowadzona maksymalna kwota, lub może zostać naruszona prędkość wypłaty. W przypadku żądania wypłaty dużej kwoty, np. 10.000 USD, możesz podlegać większej ilości kontroli i procesów weryfikacyjnych. 

Terminy płatności

Wybór PayPal jako metody płatności jest mądrym posunięciem, ponieważ jest to zazwyczaj jeden z najszybszych sposobów przemieszczania pieniędzy, czy to depozytów czy wypłat. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że bukmacherzy online mają czas przetwarzania wypłaty (aka czas oczekiwania na wypłatę). 

 

Sprawdzą oni status Twojego konta i poszukają wszelkich niewykorzystanych bonusów PayPal, które możesz mieć. Wykorzystają również ten niepewny czas na podwójne sprawdzenie Twojego dokumentu tożsamości, aby zachować zgodność z protokołami bezpieczeństwa. Czas oczekiwania na wypłatę różni się w zależności od bukmachera online, niektórzy potrzebują od 48 do 72 godzin na przetworzenie wypłaty, podczas gdy inni mogą to zrobić w ciągu kilku godzin lub nawet natychmiast. 

Więc chociaż nie jest to metoda płatności dla natychmiastowych wypłat bukmacherskich, najlepsi bukmacherzy online z PayPal zazwyczaj podają swój szybki czas oczekiwania na wypłatę na stronie, dość często na stronie Płatności lub Metody Bankowej. Pamiętaj, by sprawdzić ten czas, by wiedzieć, kiedy możesz oczekiwać, że twoje wypłacone fundusze dotrą.

Ograniczenia i wymagania

Poza rzeczami wymienionymi do tej pory, PayPal nie ma specjalnych ograniczeń i wymagań. Jasne, musisz się uwierzytelnić i zidentyfikować przy rejestracji, i tak, musisz zapłacić kilka opłat za zasilenie konta i używanie różnych walut, ale to normalne.

Można powiedzieć, że istnieją ograniczenia dotyczące krajów, ale są one nieistotne w porównaniu z faktem, że jest to rozwiązanie płatnicze dostępne w ponad 200 krajach. Dlatego też, zanim zdecydujesz się z niego skorzystać, upewnij się, czy jest akceptowane w Twoim kraju, a jeśli tak, to po prostu przystąp do tworzenia konta bez obaw.

Zalety i wady

Poszukiwanie idealnej metody płatności u bukmachera online może być dość wyczerpujące, ale jeśli przyjrzysz się zaletom i wadom korzystania z PayPal, zobaczysz, że znalazłeś sobie potencjalne rozwiązanie do wykorzystania. Jeśli porównasz wszystkie za i przeciw, zobaczysz, że jest to nic innego jak doskonała metoda płatności do wykorzystania. Możesz go używać zarówno do wpłat, jak i wypłat, co nie jest czymś, co dostajesz ze wszystkimi metodami płatności. 

Możesz dokonać opłacalnych transakcji za jego pomocą, ponieważ opłaty, które pobiera są niczym w porównaniu z opłatami za inne metody. Zobaczysz, że jest ona dostępna na setkach stron bukmacherskich online, z których możesz wybierać i grać w jednej chwili.

Jako metoda bukmacherska online PayPal zapewni ci bezpieczeństwo, ochronę i anonimowość, której potrzebujesz. Kiedy już zasilisz swój e-portfel kartą kredytową lub kontem bankowym, możesz dokonywać za jego pomocą transakcji u bukmacherów online bez podawania jakichkolwiek informacji bankowych. 

Dzięki wysokiemu poziomowi zabezpieczeń, możesz być pewien, że twoje fundusze będą bezpieczne dla osób trzecich. Ponadto, fakt, że możesz używać tylko pieniędzy, którymi zasiliłeś konto, do gry u bukmacherów online, daje Ci przewagę w dobrym zarządzaniu środkami. Nie będziesz wydawał więcej niż chciałeś, więcej niż możesz sobie pozwolić i nie będziesz mógł rozwinąć żadnych niezdrowych nawyków hazardowych. 

Na koniec oczywiście musimy podkreślić fakt, że jest to rozwiązanie super proste w użyciu, wygodne i wydajne, ponieważ umożliwia przenoszenie pieniędzy przez internet w zaledwie kilku stuknięciach lub kliknięciach na Twoim urządzeniu, w jednej chwili.

Z drugiej strony, jak wspomniano, ponieważ jest on związany z bankami i kartami kredytowymi, PayPal nie jest dostępny na niektórych głównych rynkach hazardowych, takich jak Niemcy i Wielka Brytania. Ze względu na ich ograniczenia, wszystkie metody związane z kartami kredytowymi są zakazane. 

Ale jest ponad 200 krajów, które akceptują PayPal i dlatego jest to nadal globalne rozwiązanie, które może być używane przez wielu bukmacherów online. Tak długo jak nie jesteś graczem z krajów objętych zakazem, możesz z niego korzystać i cieszyć się bezproblemowym hazardem online.

Inne usługi PayPal

Chociaż możesz znać PayPal jako cyfrowy portfel, firma oferuje również kilka usług uzupełniających, które opierają się na jej oryginalnym produkcie. Przyjrzyjmy się głównemu produktowi PayPal, zanim sprawdzimy inne usługi.

Online Digital Wallet

Centralnym punktem PayPal jest pomysł, aby móc przenieść pieniądze w dowolnym miejscu na świecie w ciągu kilku minut. Jako cyfrowy portfel, PayPal działa przy użyciu tego samego systemu, co banki i firmy kart kredytowych, dzięki czemu jest bezpieczny i szybki. Użytkownicy mogą wysyłać pieniądze do każdego, kto ma adres e-mail, nawet jeśli odbiorca nie ma konta PayPal.

PayPal jest jedną z najpopularniejszych opcji bankowych, jeśli chodzi o hazard w kasynach online, dzięki temu, że jest szybki i bezpieczny, co czyni go idealnym do szybkich wpłat i wypłat w najlepszych kasynach PayPal. Stawianie zakładów na kursy lub granie na najnowszych tytułach slotów jest łatwiejsze, szybsze i szybsze dla większości graczy korzystających z tej platformy dostępnej na wielu rynkach.

Analiza końcowa

PayPal jest rzeczywiście doskonałym rozwiązaniem płatniczym dla bukmacherów online. Ma niskie opłaty, oferuje szybki czas transakcji i chroni twoje pieniądze za pomocą najnowszych, najbardziej zaawansowanych środków bezpieczeństwa.

Jest to metoda akceptowana na całym świecie i dostępna u setek bukmacherów online, a to tylko potwierdza, dlaczego jest uważana za jedno z najlepszych rozwiązań w Internecie. Z milionami użytkowników na co dzień, ten e-portfel zdecydowanie zasłużył na uznanie, które otrzymał. 

Jeśli miałeś wątpliwości czy używać go jako metody płatności u bukmacherów online, miejmy nadzieję, że po przeczytaniu tego przeglądu podejmiesz właściwą decyzję i zdecydujesz się dać mu szansę, ponieważ ma on do zaoferowania same wspaniałe rzeczy.

FAQ

Dlaczego warto korzystać z PayPal u bukmacherów online?

PayPal jest jedną z najlepszych metod płatności u bukmacherów online z wielu powodów. Po pierwsze, jest bardzo szybki, a wpłaty i wypłaty zazwyczaj przychodzą natychmiast. Po drugie, transakcje PayPal są bardzo bezpieczne, korzystają z tego samego systemu co banki i firmy obsługujące karty kredytowe. Wreszcie, nie musisz wpisywać żadnych wrażliwych danych, takich jak numery kont, kiedy używasz PayPal, co znacznie zmniejsza ryzyko wycieku danych i oszustwa.

Jakie są alternatywy dla PayPal?

Istnieje wiele alternatyw dla PayPal, w tym karty debetowe i kredytowe, przelewy bankowe, różne inne e-portfele, bony, płatności telefonem komórkowym, a nawet portfele kryptowalutowe. PayPal jest tak popularnym wyborem ze względu na szeroką dostępność, zaufaną reputację i autentyczność, wysokie bezpieczeństwo i szybkość transakcji.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone