PaysafeCard

4,8 rating
100% Darmowy Zakład
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,3 rating
100% do 456 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
Do 500 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
zakład bez ryzyka 100%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
+50%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
zakład bez ryzyka do 200 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Paysafecard jest jednym z wiodących dostawców usług płatniczych, który umożliwia bezpieczne i łatwe zakupy online za gotówkę. Jest to przedpłacony fizyczny voucher, który możesz kupić w lokalnym sklepie i wydać online bez użycia karty kredytowej/debetowej lub konta bankowego. Tak, możesz go również używać do gier online! Paysafecard twierdzi, że jest najpopularniejszym rozwiązaniem prepaid w Europie. Ale czy tak jest?

Ilekroć wykrywamy jakiś ciekawy „zgiełk”, nasz zespół ekspertów dokładnie bada i wydaje bezstronną opinię. Ta recenzja ujawnia najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć przed wpłaceniem środków na swoje konto hazardowe z Paysafecard. 

Opłaty, limity, ramy czasowe wpłat i wypłat, najlepsze bukmacherzy online z depozytami Paysafecard, jak płacić, czy to bezpieczne, i wiele innych. Jeśli szukasz ciekawych bonusów u bukmacherów online, przedstawiamy Ci wybór najlepszych z nich. Czy masz jakieś pytania? Cóż, mamy odpowiedzi! Czytaj dalej.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Paysafecard

Paysafecard pozwala graczom, którzy nie posiadają lub nie chcą używać kart bankowych, cieszyć się hazardem online. Ponieważ cyberprzestępczość to niekończący się temat, możliwość płacenia online bez ujawniania danych osobowych i finansowych brzmi świetnie. Ponadto, w niektórych częściach świata dostęp do kart bankowych jest ograniczony, a ludzie wolą płacić gotówką. 

To jest powód, dla którego tak wielu dostawców bukmacherów online na całym świecie oferuje Paysafecard jako metodę płatności. Zwiększa to liczbę graczy, a także zwiększa zyski. Oto nasza lista bukmacherów z Paysafecard.

Historia firmy

Paysafecard został uruchomiony w 2000 roku w Austrii. Głównym założeniem założycieli było stworzenie „gotówki dla Internetu”. Był to prosty produkt: fizyczna karta, którą można kupić w sklepach i używać do płacenia w Internecie poprzez wprowadzenie 16-cyfrowego kodu PIN. Rok później, w 2001 roku, Paysafecard został wprowadzony w Niemczech. W 2002 roku Paysafecard była nie tylko fizyczną kartą, ale także drukowanym e-voucherem. Od 2004 roku ta opcja płatności była dostępna online.

Od 2006 roku firma skupiła się na ekspansji w Europie i na świecie, gdzie coraz więcej krajów uruchamia usługę. W 2007 roku Paysafecard przetworzył ponad 10 milionów transakcji! W celu dalszego rozwoju firma otrzymała w 2008 roku licencję na emisję pieniądza elektronicznego od brytyjskiego FCA (Financial Conduct Authority). 

Ponieważ firma dążyła do rozwoju międzynarodowego, w 2009 roku Argentyna była pierwszym krajem poza Europą, który zaakceptował tego dostawcę płatności. W tym samym roku firma otrzymała licencję od Mastercard na wydawanie swoich kart. W 2013 roku Skrill przejął Paysafecard, a w 2015 roku obie stały się częścią globalnego procesora płatności, brytyjskiej Paysafe Group.

Rynki docelowe

Paysafecard jest międzynarodowym dostawcą płatności przedpłaconych. Oferuje swoje produkty i usługi w 47 krajach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Hiszpanii. Regiony, w których Paysafecard może być używany do transakcji online to Europa, Ameryka Północna i Południowa, Bliski Wschód i Oceania.

W Europie, Paysafecard jest wydawana w 33 krajach, w tym w Niemczech, Irlandii, Grecji, Portugalii, Francji, Austrii i na Węgrzech. Przy tak dużej liczbie krajów europejskich, które akceptują tę metodę płatności, jest oczywiste, że Europa jest głównym rynkiem docelowym. W Ameryce Południowej, Paysafecard można używać w Meksyku, Argentynie, Peru, Urugwaju, Brazylii i Paragwaju. W regionie Bliskiego Wschodu karta jest dostępna w Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej.

Jak założyć konto Paysafecard: Przewodnik krok po kroku

My Paysafecard eWallet pozwala na załadowanie wszystkich PIN-ów do kart w jednym miejscu. Nie będziesz już musiał wpisywać 16-cyfrowych kodów za każdym razem, gdy dokonujesz płatności. Co więcej, możesz dokonywać większych transakcji. Aby dokonać płatności, potrzebujesz jedynie nazwy użytkownika i hasła. I możesz pozbyć się papierowych bonów!

  1. Zarejestruj się. Aby zarejestrować nowe konto My Paysafecard, odwiedź oficjalną stronę internetową i kliknij przycisk Sign Up w prawym górnym rogu. Znajdź swój kraj na liście rozwijanej.
  2. Wypełnij formularz. Otworzy się nowe okno z szybkim formularzem, który musisz wypełnić. Wpisz swoje imię, nazwisko, datę urodzenia i numer telefonu komórkowego. Następnie wpisz swój adres, kod pocztowy i miasto. Wpisz e-mail i utwórz nazwę użytkownika i hasło, które zawiera co najmniej 8 znaków z wielką literą, cyfrą lub znakiem specjalnym.
  3. Przejrzyj Preferencje. Na samym końcu kliknij rozwijane menu „Review Preferences”, aby zobaczyć, jakie wiadomości promocyjne Paysafecard będzie wysyłać, jeśli nie odznaczysz. Należą do nich wiadomości e-mail, powiadomienia push, oferty Mój Paysafecard i media cyfrowe. Ponadto, możesz zdecydować o zgodzie na otrzymywanie materiałów marketingowych od starannie wybranych partnerów Paysafecard.
  4. Weryfikacja SMS i Email. Na koniec, Twój numer telefonu komórkowego i e-mail zostaną zweryfikowane, więc upewnij się, że wprowadziłeś poprawne informacje. Otrzymasz kod weryfikacyjny SMS. Wprowadź kod i kliknij Confirm.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Zanim zdecydujesz się dodać środki do swojego konta u bukmachera online, najpierw upewnij się, że masz już przy sobie kupon Paysafecard. Możesz go kupić w najbliższym sklepie lub online. Wartości karty są różne, od 5€ do 100€.

 

Karta posiada 16-cyfrowy PIN niezbędny do dokonania płatności. Wejdź na stronę kasjera i wybierz opcję Paysafecard. Wybierz kwotę, wprowadź ważny kod z karty i kliknij Pay. Jeśli chcesz zapłacić z portfela My Paysafecard, po prostu doładuj konto swoją 16-cyfrową kartą i zapłać używając swojej nazwy użytkownika i hasła.

Jednakże, ponieważ jest to przedpłacony bon gotówkowy, jeśli użyłeś fizycznej karty do wpłaty u bukmachera Paysafecard, nie będziesz mógł wypłacić środków w ten sam sposób. Ale jeśli masz konto My Paysafecard, możesz go użyć do przelania środków. Aby wypłacić wygraną, przejdź do kasjera i wybierz Paysafecard. Wybierz kwotę, wpisz swój email i poproś o wypłatę.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

 

Korzystanie z Paysafecard jest w większości przypadków bezpłatne. Jednak Paysafecard potrąca miesięczną opłatę za utrzymanie w wysokości 3 euro po 7 miesiącach użytkowania i ma opłatę za zwrot w wysokości 7,50 euro. Kurs wymiany waha się od 3% dla konwersji z EUR do nawet 6,09%, w zależności od waluty. Skorzystaj z internetowego przelicznika walut, aby zobaczyć dokładną kwotę. moja miesięczna opłata za usługę Paysafecard eWallet wynosi €2 – €5, jeśli nie miałeś żadnych transakcji w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bukmacherzy online akceptujący wpłaty Paysafecard w większości przypadków nie pobierają opłat za transakcje. Możesz korzystać z darmowych depozytów w VulkanBet, GGBet, Sportaza. Jednak w Mostbet zapłacisz 2,5% opłaty od depozytu. Mr Green pobierze różnie, w zależności od sumy, od 1,17€ do 11,70€.

Mówiąc o wypłatach, zdecydowana większość bukmacherów internetowych Paysafecard, którzy umożliwiają wypłatę za pomocą konta my Paysafecard, nie ma żadnych opłat za przetwarzanie. Jednak w STS, będziesz płacić opłaty za wypłatę, które wahają się od €1 do €4.5, ponownie w zależności od kwoty wypłaty.

Terminy płatności Paysafecard u bukmacherów online

Jedną z głównych zalet Paysafecard dla graczy online jest to, że depozyty są przetwarzane w mgnieniu oka. Będziesz mógł zacząć kręcić, kręcić i rozdawać w ciągu kilku minut. Jeśli chodzi o wypłaty, musimy podkreślić czas przetwarzania przez kasyno, który w większości przypadków trwa od kilku godzin do kilku dni.

Co ciekawe, kasyna, które pozwalają na wypłatę za pomocą Paysafecard podają, że wypłaty są błyskawiczne. Tak jest w przypadku STS, Parimatch i Bwin. Radzimy jednak nie popadać w zbytni optymizm. W większości przypadków, nawet w najlepszych kasynach z Paysafecard, potrzeba nawet 24 godzin, aby pieniądze zostały uwolnione z konta hazardowego i dotarły na konto „my Paysafecard”.

Limity wpłat i wypłat

Minimalna kwota, którą możesz wpłacić u bukmacherów akceptujących Paysafecard waha się od €10 do €30. Maksymalna kwota może wynosić od €300 do €15,000.

 

Jeśli chodzi o wypłaty, minimalna kwota wypłaty w kasynach online z Paysafecard waha się od 10 do 50 euro. Maksymalna kwota, którą będziesz mógł wypłacić to od €250 do €450. 

Bezpieczeństwo

Jako jedno z wiodących rozwiązań prepaid do płacenia online, bezpieczeństwo jest dla Paysafecard najważniejsze. Ten bon pieniężny umożliwia bezpieczne i łatwe zakupy online bez ujawniania jakichkolwiek informacji finansowych lub osobistych. Unikalne PINy Paysafecard zapewniają, że to rozwiązanie płatnicze jest odporne na włamania dzięki wielu technicznym mechanizmom bezpieczeństwa.

Aby mieć pewność, że masz oryginalną kartę, kupuj je w autoryzowanych punktach sprzedaży. Najbliższego sprzedawcę możesz znaleźć korzystając z internetowego narzędzia „Znajdź punkty sprzedaży”, dostępnego również z poziomu aplikacji mobilnej. Kup też kartę online od WKV prepaid GmbH, oficjalnego dystrybutora Paysafecard. W przypadku jakiejś podejrzanej aktywności na koncie, możesz poprosić zespół obsługi o zablokowanie konta My Paysafecard. Możesz również zablokować PIN, jeśli podejrzewasz, że został naruszony i chronić istniejące saldo.

Obsługa klienta

Wiadomość można wysłać poprzez stronę Kontakt. Wystarczy wybrać produkt z listy (moja Paysafecard, Paysafecard, Paysafecard Mastercard), napisać pytanie w polu wiadomości, wpisać e-mail, kliknąć CAPTCHA i wysłać. Albo możesz wysłać do nich e-mail lub zadzwonić na infolinię serwisową, która jest dostępna od poniedziałku do niedzieli, od 9:00 do 21:00.

Istnieje również funkcja czatu 24/7, „Ask away!”. Aby rozpocząć czat z Larą, wirtualnym asystentem Paysafecard, musisz napisać swoje imię i e-mail, a Lara będzie z tobą od razu! Jednak Lara służy pomocą tylko w krajach anglojęzycznych. W przypadku zagubienia lub kradzieży karty Paysafecard Mastercard, w Wielkiej Brytanii, zadzwoń na bezpłatną krajową infolinię 00800 9862 9862 lub na międzynarodową infolinię 0044 20 3026 0210.

Aby komunikować się z Paysafecard, można spróbować Live Chat. Jednak Lara, wirtualny asystent, może odpowiedzieć tylko na pytania nie związane z kontem. Jeśli sekcja FAQ nie pomaga, możesz wysłać do nich e-mail lub złożyć zapytanie za pośrednictwem formularza online. Postanowiliśmy wysłać wiadomość w obie strony i otrzymaliśmy odpowiedź w ciągu kilku godzin. E-mail wydawał się ogólny, nie odpowiadając na nasze pytanie konkretnie, ale dostarczając tylko ogólnych informacji na ten temat. Paysafecard, jesteśmy pewni, że możecie to zrobić o wiele lepiej.

Możliwości mobilne

Paysafecard posiada aplikację na telefony z systemem Android i iOS. Aplikacja pozwala sprawdzić wartość PIN Paysafecard, znaleźć najbliższego sprzedawcę lub użyć portfela My Paysafecard do transakcji internetowych. Ponadto, użytkownicy otrzymują aktualizacje o aktualnych promocjach i konkursach.

Możesz aktywować swoją kartę Mastercard Paysafecard, aby dokonywać bezpiecznych płatności online, korzystając z funkcji sprawdzania identyfikatora Mastercard. Otrzymasz powiadomienie push, aby potwierdzić płatność. Aplikacja zawiera konwerter walut i oferuje pełny przegląd możliwości korzystania z Paysafecard. Użytkownicy Androida ocenili aplikację na wysokie 4,5, mówiąc, że aplikacja jest łatwa w użyciu i jest świetnym wyborem, jeśli nie masz kart bankowych. Jednak niektórzy użytkownicy mówią, że mają problemy z zalogowaniem się.

Doświadczenia graczy

Użytkownicy Paysafecard są w większości zadowoleni z tego, jak wygodne i szybkie jest korzystanie z tej opcji płatności. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to idealny sposób płacenia online, ponieważ jest znacznie bezpieczniejszy niż inne rozwiązania. Są również dość zadowoleni z pomocy technicznej, mówiąc, że są pomocni.

Gracze są zadowoleni, że mogą kupić gry online bez użycia kart kredytowych lub debetowych. To samo dotyczy hazardzistów online, którzy chwalą anonimowość i to, że Paysafecard pozwala użytkownikom bez kart kredytowych i debetowych uzyskać dostęp do różnych bukmacherów online na całym świecie.

W 2022 roku Paysafecard miał średnią ocenę 4,6 na Trustpilot, z 69% recenzentów oceniających tę metodę płatności jako doskonałą.

Pojawiają się jednak skargi na opłaty, zwłaszcza na miesięczną opłatę serwisową w wysokości 3 euro pobieraną od 7 miesiąca korzystania z usługi. Mówią, że Paysafecard potrąca tę kwotę co miesiąc i nie są z tego zadowoleni.

Niektórym nie podoba się to, że mogą płacić bardzo ograniczoną kwotą. W przypadku większych transakcji, muszą kupić kilka kart i załadować je do mojego e-portfela Paysafecard. Ponadto, ludzie skarżą się na to, że PIN-y są blokowane bez powodu, a obsługa klienta nie reaguje.

FAQ

Czy mogę używać Paysafecard do wpłat i wypłat u bukmacherów?

Tak, ale zanim wpłacisz pieniądze, najpierw sprawdź, czy możesz wypłacić wygrane za pomocą Paysafecard. Jeśli chcesz użyć fizycznego vouchera, nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy w ten sam sposób. Tak więc, jeśli nie masz mojego e-portfela Paysafecard, sprawdź alternatywy.

Czy są jakieś opłaty za płatności Paysafecard u bukmacherów online?

Bukmacherzy online nie pobierają żadnych opłat za wpłaty i wypłaty środków za pomocą Paysafecard. Ale są wyjątki, więc zawsze czytaj T&C przed dokonaniem wpłaty. Ponadto, Paysafecard ma swoje własne opłaty, w tym opłatę za przewalutowanie, więc radzimy odwiedzić oficjalną stronę internetową w swoim kraju, aby poznać dokładne kwoty.

Gdzie mogę kupić bony Paysafecard?

Bony pieniężne można kupić w wielu autoryzowanych punktach sprzedaży. Aby znaleźć najbliższego sprzedawcę, odwiedź oficjalną stronę internetową w swoim kraju i skorzystaj z lokalizatora sklepów online lub sprawdź przez aplikację. Ponadto, możesz kupić kartę online od WKV prepaid GmbH, oficjalnego dystrybutora Paysafecard.

Czy Paysafecard jest bezpieczna do przesyłania pieniędzy?

Tak, jest. Karty pieniężne Paysafecard mają nadrukowane jednorazowe kody PIN. Pamiętaj, aby nie udostępniać kodu nikomu i kupować kupon u oficjalnych partnerów dystrybucyjnych i w sklepach internetowych. Ponadto, karty mają wskazówki dotyczące bezpieczeństwa wydrukowane w języku danego kraju.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone