QIWI

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
Cashback lub Zakład bez ryzyka
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Obecnie istnieją setki kasyn online, które akceptują Qiwi – metoda płatności zyskała na popularności w ciągu kilku lat, odkąd zaczęła działać w 2009 roku i jest uważana za jedną z najszerszych i najczęściej używanych opcji depozytowych dla rosyjskich graczy.

Co więc sprawia, że Qiwi jest tak atrakcyjna dla graczy i którzy bukmacherzy online mogą udostępnić tę metodę płatności jako opcję? A także, które z tych miejsc są najlepsze do gry?

Najlepsi bukmacherzy akceptujący Qiwi

Każdy bukmacher online wymieniony na naszej stronie posiada pełną informację o nim, w tym o akceptowanych krajach, akceptowanych metodach depozytu, jakich walut można używać, którzy dostawcy oprogramowania dostarczają do niego gry, informacje o promocjach i oceny użytkowników. Staramy się dodać własną pisemną recenzję o każdym bukmacherze online. Cały czas piszemy coraz więcej recenzji i dodajemy również nowych bukmacherów, więc jest to proces ciągły.

Jak wybieramy

Kiedy dodajemy bukmacherów online do naszej bazy, zawsze upewniamy się, że wszystkie najważniejsze dla graczy kryteria są spełnione. Jesteśmy częścią branży hazardowej od ponad dekady i wiemy, co jest ważne dla graczy. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których ktoś miałby konkretną metrykę, na podstawie której wybiera bukmachera online. Jednak ogólnie rzecz biorąc, są to rzeczy, które są dla ciebie najważniejsze.

Reputacja

Każdy bukmacher internetowy QiWi ma swoją reputację. Może być ona dobra lub zła. Najlepszemu bukmacherowi potrzeba lat, aby zyskać dobrą reputację. Bukmacher online, który ma dobrą reputację, przez lata dobrze traktował graczy. Kiedy bukmacher słucha opinii graczy, ma doskonały dział wsparcia, daje dobre promocje i szybko wypłaca pieniądze. Najprawdopodobniej będzie miało dobrą reputację. 

Budowanie dobrej reputacji trwa latami, ale zrujnowanie jej trwa zaledwie kilka chwil. Jeśli graczowi nie wypłacono pieniędzy na czas, będzie miał coś do powiedzenia na ten temat. Każda zła recenzja, jaką otrzyma QiWi bukmacher online, może sprawić, że gracze będą się cofać i nie będą wzdychać. 

Ze względu na nasze bogate doświadczenie w świecie hazardu online, znamy reputację, która jest związana z każdą marką. Jeśli wiemy na pewno, że dany QiWi bukmacher online ma wiele skarg dotyczących jego postępowania, będziemy całkowicie unikać dodawania go do naszej strony. Możesz być pewny, że wszyscy bukmacherzy online na naszej stronie mają dobrą reputację.

Używanie Qiwi do gry u bukmacherów online

Założone w 2009 roku Qiwi jest dziś uważane za jednego z najczęściej używanych dostawców usług płatniczych dla rosyjskich graczy online. Dziś cieszy się statusem największego rosyjskiego dostawcy płatności dla bukmacherów online, a od czasu rozpoczęcia działalności ponad 10 lat temu udało mu się rozszerzyć działalność na 20 różnych krajów.

Qiwi może nie jest nową metodą płatności w ofercie, ale bardzo rozwinęła swój status, stając się wyjątkowo popularna w Rosji i innych miejscach. Mimo, że istnieją podobne opcje, jak karty prepaid z kasyna Paysafecard lub e-portfele z kasyna PayPal, Qiwi zyskało popularność głównie w niektórych krajach.

To zarówno plus, jak i minus, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Jeśli jednak zdecydujesz się na korzystanie z niego, będziesz mógł skorzystać z cudownych, wysokiej jakości zabezpieczeń i natychmiastowych płatności na konto bukmachera.

Historia QIWI

QIWI został opracowany przez rosyjską firmę o nazwie „Obyedinennaya systema momentalnykh platezhey” (Zjednoczony System Płatności Natychmiastowych). System został zaprezentowany w 2008 roku, pozwalając użytkownikom na dokonywanie zakupów, płacenie rachunków, dokonywanie przelewów pieniężnych, a także depozytów w kasynach internetowych za pomocą gotówki, kart i innych bezgotówkowych metod płatności. 

Portfel QIWI posiada intuicyjnie zrozumiały interfejs i pozwala klientom na finalizowanie bezproblemowych transakcji pieniężnych, oszczędzając czas i ciesząc się błyskawicznym przetwarzaniem. Metoda jest własnością i jest obsługiwana przez QIWI Group Plc.

Pomarańczowa metoda płatności działa we współpracy z Visa od 2013 roku, licząc obecnie ponad 20,3 mln aktywnych kont konsumenckich. Portfel zapewnia posiadaczom kont dostęp do produktów Visa o uniwersalnej akceptacji, jednocześnie mogąc polegać na bezpieczeństwie tak znanej i zaufanej marki jak Visa. 

W chwili pisania tego tekstu, QIWI jest dostępny w następujących krajach dla zwykłych zakupów (nie dla hazardu online): Kanada, Stany Zjednoczone Ameryki, Estonia, Ukraina, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Armenia, Białoruś, Rumunia, Wielka Brytania, Panama, Tajlandia, Rosja, Kazachstan, Japonia, Korea Południowa, Chiny, Turcja, Indie, Izrael, Azerbejdżan, Iran, Gruzja, Kirgistan, Uzbekistan i Tadżykistan. Dostępne waluty to EUR, USD, GBP i RUB.

Jak dokonać depozytu na stronach bukmacherskich Qiwi

Kiedy jesteś gotowy, aby dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie, metoda płatności Qiwi daje użytkownikom bezpieczną i niezawodną opcję do wykorzystania. Oczywiście, musisz najpierw zarejestrować się u bukmachera, który obsługuje depozyty Qiwi. Następnie można zarejestrować konto i odwiedzić stronę kasjera, aby rozpocząć proces wpłaty. Stamtąd musisz po prostu przejść przez następujące kroki:

 1. Zarejestruj konto w QIWI. Zanim wybierzesz bukmachera online QIWI i wybierzesz tę usługę jako preferowaną metodę bankową, musisz założyć konto w QIWI. Odwiedź oficjalną stronę i uruchom formularz rejestracyjny, który będzie wymagał podania numeru telefonu. 

Numer ten stanie się numerem Twojego konta. Poczekaj na nadejście wiadomości SMS zawierającej hasło do konta. Aby zweryfikować konto, będziesz musiał wprowadzić dane osobowe. Im więcej dowodów tożsamości dostarczysz, tym wyższe będzie Twoje maksymalne saldo i miesięczne limity transakcji.

 1. Dodawanie funduszy. Po udanym otwarciu portfela, będziesz musiał dodać do niego środki. Możesz użyć przelewów bankowych, depozytów kartą kredytową lub debetową (Visa i MasterCard są obsługiwane), przelewów z innych e-portfeli, takich jak PayPal lub Skrill, a także depozytów gotówkowych za pośrednictwem jednego z wielu terminali QIWI zlokalizowanych w całej Rosji. Dostępność tych „źródeł finansowania” będzie zależała od kraju, w którym mieszkasz.

Zasilenie konta bukmacherskiego za pomocą QIWI

Teraz, gdy fundusze są już bezpiecznie przechowywane w portfelu QIWI, przejdź do strony kasjera wybranego bukmachera online, wybierz opcję e-portfela i wybierz QIWI.

W zależności od interfejsu bukmachera, prawdopodobnie będziesz musiał wpisać kwotę, którą chcesz wpłacić i potwierdzić ją. Niektórzy bukmacherzy skierują Cię od razu do portfela QIWI i będziesz musiał zalogować się na swoje konto za pomocą numeru i hasła, zanim zostaniesz poproszony o podanie kwoty, którą chciałbyś przelać na swoje saldo u bukmachera. Pamiętaj o tym, jakie są limity depozytów u bukmachera. 

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie płatności. Przekazane środki powinny być łatwo dostępne na Twoim saldzie niedługo po potwierdzeniu transakcji.

Niewielu bukmacherów oferuje wypłaty z QIWI

Nie ma zbyt wielu bukmacherów online oferujących wypłaty z QIWI. Jeśli Twoja ulubiona strona hazardowa to robi, postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby zakończyć proces:

Proces wypłaty jest w większości przypadków taki sam. Jeśli masz zgromadzone środki na swoim koncie i chcesz je wypłacić, po prostu przejdź na stronę płatności i jeśli bukmacher umożliwia wypłaty przez QIWI, będziesz musiał podać swój numer telefonu i hasło wraz z konkretną kwotą, którą chcesz przelać, a następnie poczekać, aż bukmacher rozliczy transakcję. To zależy od bukmachera i tego jak radzi sobie z wypłatami za pośrednictwem tej metody płatności, więc proces wypłaty gotówki może potrwać kilka dni.

Zalety bukmacherów QIWI

Wybór QIWI jako preferowanego systemu bankowego ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli jesteś aktywnym rosyjskim graczem online i potrzebujesz stałego przepływu środków oraz pewnego poziomu elastyczności. Niektóre z głównych zalet bycia użytkownikiem QIWI to:

Natychmiastowe płatności

Płatności są natychmiastowe z QIWI. Jak tylko potwierdzisz transakcję, możesz oczekiwać, że zobaczysz pieniądze na swoim koncie bukmachera online. To kwestia sekund, kiedy będziesz mógł zacząć obstawiać Sporty w swoich ulubionych grach, aby uzyskać prawdziwe wygrane.

Zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych strona

Oprócz łatwości obsługi na komputerach stacjonarnych, serwis QIWI został również specjalnie zaprojektowany do pracy na telefonach komórkowych i tabletach.

Wysokie środki bezpieczeństwa

Dzięki współpracy z Visa, QIWI korzysta ze sprawdzonego systemu ochrony przed oszustwami. Sama strona internetowa wykorzystuje szyfrowanie SSL, aby chronić bazę danych klientów.

Prostota dostępu

Zapomnij o skomplikowanej autoryzacji czy hasłach. Do zarządzania portfelem QIWI wystarczy Twój numer telefonu komórkowego, a procesor wygeneruje dla niego bezpieczne hasło, którego nie będziesz musiał pamiętać, gdyż będziesz miał je zapisane w telefonie, pod ręką.

Uprawnienia do bonusów bukmacherskich

W przeciwieństwie do użytkowników PayPal i Skrill, którzy są często ograniczeni w otrzymywaniu bonusów powitalnych w kasynie, użytkownicy QIWI nie mają tego problemu. Mogą oni ubiegać się o każdy pierwszy depozyt lub reload bonus poprzez płatności QIWI.

Kontrola nad wydatkami

QIWI pozwala na maksymalne saldo do 15.000 RUB, czyli około 200$. Limity te są wystarczające dla zwykłych graczy bukmacherskich i pozwalają im kontrolować swoje wydatki i zarządzać swoim bankrollem. Jeśli jesteś high rollerem, ta metoda nie będzie dla Ciebie odpowiednia.

Opłaty

QIWI nakłada opłatę w wysokości 6% za wpłatę pieniędzy do e-portfela. Na szczęście nie ma opłat za transakcje skierowane do bukmacherów online. Innymi słowy, możesz uzupełnić swoje saldo u bukmachera za darmo. Wypłata pieniędzy z portfela QIWI również wiąże się z opłatami od 1,5% do 2,5%, w zależności od sposobu wypłaty. Nie zapomnij uwzględnić wszelkich opłat, jakie może mieć bukmacher, zanim dokonasz jakiejkolwiek transakcji.

Waluty i kraje obsługiwane przez Qiwi

Popularny w Rosji QIWI jest e-portfelem, który działa jak przedpłacone konto Visa. Głównymi klientami firmy są kraje Europy Wschodniej, w tym Rosja, Rumunia, Ukraina i Białoruś. Siedziba firmy znajduje się na Cyprze. Działa online, na urządzeniach mobilnych i w przestrzeni fizycznej.

Qiwi może pochwalić się siecią ponad dwudziestu tysięcy sprzedawców i ponad dziesięcioma milionami aktywnych użytkowników. Każdego dnia platforma przetwarza miliony euro w transakcjach cyfrowych, co pokazuje, jak bardzo jest lubiana. Ponadto, wpłaty i wypłaty w kasynach na żywo stanowią znaczną część wszystkich transakcji cyfrowych.

Większość akceptujących QIWI handlowców i bukmacherów stanowią firmy z Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw. Ponad 200 000 kiosków rozproszonych w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw pozwala użytkownikom załadować pieniądze na konto QIWI. Karty Visa lub konta QIWI mogą być również używane do ładowania kont QIWI.

Rubel rosyjski służy jako podstawowa waluta dostawcy. Brazylijski Real, rumuński Leu, mołdawski Leu i kazachskie Tenge to inne waluty akceptowane przez Qiwi. Na szczęście firma zapewnia użytkownikom możliwość konwersji walut.

Dlaczego warto wpłacać pieniądze do Qiwi?

Plusy

 • Użytkownicy mogą grać anonimowo, dokonując wpłat gotówkowych.
 • Qiwi jest niezawodnym rozwiązaniem płatniczym dzięki współpracy z VISA.
 • Wypłaty i wpłaty są szybkie i proste.
 • Żadne inne osoby nie mają dostępu do danych osobowych ani finansowych.
 • Gotówka, przelewy online i aplikacje mobilne są dostępne dla graczy, aby zasilić swoje konta Qiwi.
 • Bukmacherzy Qiwi na żywo zapewniają dodatkowe warstwy szyfrowania na własną rękę, ponieważ renomowani operatorzy używają bezpiecznego połączenia HTTPS dla każdej strony na platformie i przekierowania do bramki płatności.
 • Niskie ryzyko oszustwa, ponieważ transakcje muszą być weryfikowane za pośrednictwem aplikacji Qiwi.
 • Bukmacherzy Qiwi należą do najbardziej znanych z tego, że są bezpieczne w rygorystycznym środowisku gier online w Rosji.

Minusy

Istnieje kilka ograniczeń związanych z lokalizacją. 

 • Gracze nie mogą dokonywać wpłat w niektórych kasynach, ponieważ system płatności nie jest zbyt znany poza Rosją i Europą Wschodnią.
 • Przetwarzanie wypłat trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Bezpieczeństwo i ochrona w Qiwi

Pomimo mitów, które łączą Qiwi z transakcjami w ciemnej sieci, jego bezpieczeństwo jest bezsprzecznie na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę, że ma ponad 20 milionów aktywnych użytkowników i partnerstwo z Visa, najbardziej znaczącym dostawcą płatności i kart na świecie. 

Ponadto, ponieważ portfel może być uzupełniany gotówką lub przelewami internetowymi, jest to bezpieczny wybór dla graczy, którzy chcą obstawiać w tajemnicy i może być wykorzystywany zarówno przez konwencjonalnych, jak i nowoczesnych graczy.

Płatności dokonywane za pośrednictwem QIWI wykorzystują kilka wysokiej klasy środków bezpieczeństwa. Dane są bezpiecznie kategoryzowane. Odbywa się to za pomocą 128-bitowego standardu szyfrowania SSL. Gracze nie muszą ujawniać wiele o sobie, aby zbudować portfel. Ich numer telefonu to wszystko, co jest od nich wymagane. Użytkownik otrzymuje nowe hasło za każdym razem, gdy łączy się ze swoim kontem. 

W rezultacie zmniejsza się ryzyko oszustwa. Gotówka jest jednym z wielu sposobów, które użytkownicy mogą wykorzystać do doładowania swoich elektronicznych portfeli. Gracze mogą więc anonimowo ładować swoje depozyty bukmacherskie QIWI.

Użytkownicy mogą uzyskać aplikację mobilną dla Qiwi z Google Play lub App Store. Aplikacja pozwala handlowcom na szybki transfer pieniędzy podczas podróży, przeglądanie swoich depozytów i zarządzanie saldami kont.

Wsparcie klienta

Obsługa klienta jest jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze najlepszego bukmachera QiWi online. Korzystanie z internetu nie jest czymś, co przychodzi łatwo każdemu, a możliwość otrzymania pomocy jest czymś, co może się nam wszystkim przydać od czasu do czasu.

Nie inaczej jest w branży hazardu online. Możesz mieć pytania dotyczące depozytu, konkretnych gier i wiele innych. Oczywiście strony bukmacherskie o tym wiedzą, a te dobre zawsze służą pomocą. Ich pomoc jest równoznaczna z tym, że będziesz mógł grać więcej, co oznacza większe zyski dla nich. Dlatego staramy się wymieniać tylko te marki, które mają doskonałą obsługę klienta. 

Zazwyczaj bukmacherzy online na naszej stronie mają kilka metod, abyś mógł się z nimi skontaktować, w tym czat 24/7, e-mail i numer telefonu, z którego możesz skorzystać. Niektóre z nich zawierają numer bezpłatny. Inne mogą nie być dostępne dla Ciebie 24 godziny na dobę.

Jest wiele rzeczy, które powinieneś sprawdzić wybierając kasyno online. Polecamy zapisanie się do bukmacherów online, którzy mają wsparcie 24 godziny na dobę, ponieważ nie wiesz, kiedy będziesz go potrzebował.

FAQ

Jaki jest dzienny limit wypłat w Qiwi?

Portfel Qiwi może pomieścić do 600 000 rubli lub ich równowartość w innej walucie. Ważne jest, aby sprawdzić maksymalne limity wypłat w kasynie live dealer, ponieważ niektórzy dostawcy mogą mieć ograniczenia.

Jaki jest czas przetwarzania?

Wypłaty nie są obsługiwane natychmiastowo i często zajmują kilka dni roboczych. Opóźnienia wynikają z procesu, w którym kasyno sprawdza wnioski. Pieniądze pojawiają się w e-portfelu użytkownika w momencie, gdy Qiwi autoryzuje i rozlicza konto hazardowe. Cała procedura może trwać do dwóch dni roboczych.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone