Trustly

5,0 rating
Do 500 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
zakład bez ryzyka 100%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
+50%
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

5,0 rating
zakład bez ryzyka do 200 PLN
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Nowe pokolenia graczy wykazują tendencję do odchodzenia od zwykłych sieci kart bankowych i przyjmowania w pełni internetowych metod płatności. Dokonywanie wpłat za pośrednictwem bankowości internetowej stało się wygodną alternatywą dla milionów członków kasyn, a jedną z metod, która wyróżnia się w tym aspekcie jest Trustly.

Top Buk wywrócił Trustly do góry nogami i teraz przynosi Ci całościową recenzję jego funkcji i wydajności. Nie szukaj dalej listy bukmacherów Trustly z najlepszymi bonusami bukmacherów online Trustly, ponieważ najlepsze z nich znajdziesz właśnie tutaj.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Trustly

Po co owijać w bawełnę, skoro możemy od razu przejść do rzeczy – oto najlepsi bukmacherzy akceptujący wpłaty Trustly! Możesz od razu zarejestrować się na tych stronach i w pełni wykorzystać to, co Trustly oferuje jako wiodące rozwiązanie bankowości internetowej, od szybkości i wygody po pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i brak opłat, a wszystko to w bezpiecznym środowisku.

Jak oceniamy bukmacherów Trustly?

Sprawdzamy bukmachera. Zanim autoryzujemy bukmacherów Trustly, poddajemy ich rygorystycznym testom. Pierwszą rzeczą, którą robimy jest analiza ich zaplecza. Sprawdzamy licencje bukmacherów Trustly i oceniamy ich historię wyników. Przyglądamy się także oferowanym grom i temu, jak dobrze płacą. Jeśli jesteśmy zadowoleni z tego, co widzimy, przechodzimy do następnego kroku.

Składamy depozyt. U bukmacherów Trustly nie ma żadnej rejestracji. Uwielbiamy tę cechę, ponieważ oznacza ona, że wystarczy wpłacić depozyt, by zacząć grać. I tak też robimy. Większość bukmacherów współpracuje z Trustly jako metodą płatności, co oznacza, że wszystkie wpłaty powinny być natychmiastowe. Nie trzeba dodawać, że nie zadowolimy się niczym innym, jak tylko natychmiastową wpłatą.

Gramy i wypłacamy wygrane. Jak tylko nasze depozyty zostaną przetworzone, zaczynamy grać. Robimy to, aby sprawdzić jakość oferowanych gier, jak również zobaczyć, jak dobrze płacą. Kiedy zbierzemy wystarczającą ilość danych na temat jakości gier i zgromadzimy wystarczającą ilość wygranych, wypłacamy pieniądze. Zaufane wypłaty są natychmiastowe i tego samego chcemy u bukmacherów, do których dołączamy.

Dajemy naszą pieczęć zatwierdzenia. Zaufani bukmacherzy, którzy osiągają wysokie wyniki w naszych testach, otrzymują naszą pieczęć aprobaty. Bukmacherzy ci są legalnymi firmami i cenią sobie takich graczy jak Ty. Nie popełnisz błędu, jeśli wybierzesz któreś z nich.

Historia firmy

Firma Trustly została założona w 2008 roku w Sztokholmie, w Szwecji. Na początku firma miała zaledwie 3 pracowników, natomiast teraz, ponad dekadę później, ma prawie 400 pracowników pracujących w dziewięciu biurach w Europie i obu Amerykach. System przetwarza ponad 9 milionów płatności miesięcznie i stał się częścią Nordic Capital w 2018 roku.

Szwedzka firma fintech umożliwia klientom dokonywanie szybkich, prostych i bezpiecznych płatności dla sprzedawców bezpośrednio z ich kont bankowości internetowej. Początkowo nazywany InstantBank, Trustly przeszedł od europejskiego dostawcy bankowego do globalnego rozwiązania płatniczego, gdy ponad 6 000 banków na całym świecie zaczęło go wspierać. Trustly wierzy, że podstawą życia finansowego człowieka jest konto bankowe. Dlatego wizją firmy jest połączenie konsumentów i sprzedawców poprzez konto bankowe w możliwie najwygodniejszy sposób.

Firma zarządza lokalnymi biurami w Hiszpanii, Niemczech, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Finlandii i na Malcie. Trustly wyróżnia się jako preferowana metoda płatności w czterech branżach: e-commerce, grach, usługach finansowych i podróżach. Sposób działania Trustly doskonale pasuje do programu gracza online. Zapewnia on szybkie wpłaty i pozwala graczom na natychmiastową grę, nie wspominając o szybkim dostępie do wygranych. Włączając Trustly do swojego kasjera, bukmacherzy online zwiększają utrzymanie graczy i ich zaangażowanie.

Jak założyć konto Trustly: Przewodnik krok po kroku

Jednym z powodów, dla których Trustly jest wyjątkową metodą płatności jest to, że nie wymaga od klientów rejestracji konta, aby z niej korzystać. Musisz wybrać jednego z bukmacherów, którzy akceptują płatności Trustly i być klientem banku, który obsługuje bankowość internetową Trustly. Nie są wymagane żadne dodatkowe rejestracje.

  1. Posiadaj konto w banku, który wspiera Trustly. Aby móc korzystać z systemu bankowości internetowej Trustly do zasilania swojego konta hazardowego online, musisz być klientem jednego z banków z sieci Trustly. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem Swedbank, Danske Bank czy Crédit Agricole, możesz korzystać z Trustly, podając nazwę użytkownika i hasło do swojego internetowego konta bankowego.
  2. Dokonaj bezpiecznych płatności online. Po założeniu konta bankowego i zweryfikowaniu danych uwierzytelniających do bankowości internetowej w swoim banku, możesz rozpocząć realizację przelewów natychmiastowych za pośrednictwem Trustly. Wybierz Trustly jako metodę płatności, a zostaniesz przekierowany na stronę bankowości Trustly, gdzie wybierzesz swój bank. Zalogujesz się za pomocą swoich danych uwierzytelniających do bankowości internetowej i dokończysz płatność bezpośrednio z interfejsu bankowości internetowej.

Plusy i minusy bukmacherów Trustly

 

Zalety Wady
Wpłata i gra Dostępny tylko w kilku krajach
Nie wymaga rejestracji Mniej bonusów niż u zwykłych bukmacherów
Wygodny i łatwy
Nie musisz udostępniać prywatnych informacji
Szybkie i bezpieczne transakcje

 

Wpłaty i wypłaty

Podczas dokonywania wpłaty na stronie bukmachera, Trustly służy jako pośrednik między Tobą a bukmacherem. W ten sposób nie ujawniasz bukmacherowi swoich danych osobowych/finansowych. Ponieważ zostaniesz przekierowany na stronę swojej bankowości internetowej, Twoje informacje pozostają bezpieczne na platformie bankowej.

Jak więc dokonać depozytu u bukmachera Trustly? Wystarczy wybrać bukmachera Trustly, założyć konto i udać się do kasjera. Wybierz opcję Trustly. Może on być wymieniony pod opcjami bankowości online. Teraz wybierz swój bank. Jeśli nie znajdziesz swojego banku na liście, to nie możesz dokonać wpłaty w Trustly. Wprowadź swoje dane do logowania (numer ID, nazwa użytkownika i hasło, Bank ID, uwierzytelnienie, cokolwiek wymaga Twój bank). Potwierdź transakcję, po przejrzeniu wcześniej wybranej kwoty depozytu. Na zarejestrowany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca szczegóły transakcji.

U bukmacherów online z Trustly można również dokonywać wypłat. Przeprowadza się je dokładnie w taki sam sposób jak wpłaty. Wystarczy wejść do kasjera i wybrać Trustly jako metodę wypłaty. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić i zostaniesz przekierowany na stronę Trustly, aby wybrać i wprowadzić dane bankowe. Proces ten odbywa się w ramach Twojej bankowości internetowej.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Ani dostawca usług płatniczych, ani bukmacherzy internetowi Trustly nie pobierają żadnych opłat od transakcji dokonywanych za pośrednictwem tego rozwiązania bankowego. Nie musisz utrzymywać konta, dlatego nie ma żadnych rocznych ani miesięcznych opłat za utrzymanie. Musisz zapłacić to, co jest przedstawione w samej transakcji, bez ukrytych opłat.

To powiedziawszy, musimy zaznaczyć, że banki mogą pobierać opłaty za transakcję. Banki, które pobierają opłaty za dokonywanie przelewów, ogólnie rzecz biorąc, będą również stosować te opłaty za depozyty w kasynach online. Musisz sprawdzić w swoim banku, czy te opłaty mają zastosowanie, ponieważ nie pochodzą one z serwisu Trustly.

Terminy płatności Trustly u bukmacherów online

Przelewy Trustly są natychmiastowe. Jeśli dokonasz wpłaty u bukmachera przez bramkę Trustly i autoryzujesz ją w swojej bankowości internetowej, środki zostaną natychmiast odzwierciedlone na Twoim saldzie u bukmachera. W rzadkich przypadkach, dotarcie środków do miejsca przeznaczenia może potrwać do 2 dni bankowych. Pamiętaj, że czasami może to potrwać nieco dłużej z powodu świąt państwowych i weekendów, ale te niewielkie opóźnienia są zwykle związane z działalnością banku, a nie Trustly.

W przeciwieństwie do standardowych przelewów bankowych, które zazwyczaj trwają kilka dni, przelewy za pośrednictwem bankowości błyskawicznej na najlepszych stronach kasyn Trustly zajmują kilka godzin, aby środki znalazły się na koncie odbiorcy.

Limity wpłat i wypłat

Limit depozytu natychmiastowego jest ustalany przez bukmachera i określa kwotę, którą można natychmiast przelać za pośrednictwem Trustly. Nie jest on ustalany przez Trustly ani przez Twój bank.

Najlepsi bukmacherzy Trustly określą dolne i górne limity dla transakcji związanych z kasą i saldami graczy. W przypadku wpłat, w większości wysoko ocenianych witryn kasyn online często można spotkać się z wymogiem wpłaty co najmniej 10€ (lub ekwiwalentu walutowego). Wypłaty mogą mieć maksymalny limit pomiędzy €4,000 a €10,000, zazwyczaj, ale te liczby nie muszą odzwierciedlać polityki płatności wybranego bukmachera.

Bezpieczeństwo

Trustly posiada europejską licencję Payment Services Provider (PSP) zgodnie z dyrektywą o usługach płatniczych. Jest licencjonowaną instytucją płatniczą upoważnioną i nadzorowaną przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego.

System wykorzystuje takie samo bezpieczne szyfrowanie, jak każda typowa instytucja bankowa. Oprócz systemu bezpieczeństwa banków stosowany jest najwyższy dostępny standard szyfrowania. Dlatego poziom bezpieczeństwa chroniący użytkowników Trustly jest tak wysoki, jak może to zapewnić i utrzymać branża. Nie ma powodów do obaw, Trustly jest metodą godną zaufania.

Obsługa klienta

Jeśli w związku z Twoimi doświadczeniami z Trustly chciałbyś porozmawiać z przedstawicielem klienta, możesz skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać pomocy poprzez formularz kontaktowy, możesz zadzwonić pod numer +44 20 3917 4826 lub +46 8 446 831 33, aby uzyskać wsparcie w języku szwedzkim.

Agenci nie będą jednak w stanie odpowiedzieć na żadne pytania dotyczące transakcji przez telefon. Ma to na celu ochronę bezpieczeństwa użytkowników. Linia jest otwarta w dni powszednie od 09:00 do 12:00 CET. Możesz również napisać do supportu, korzystając z adresu e-mail [email protected].

Możliwości mobilne

„Żadnych kart, żadnego pobierania aplikacji, żadnej rejestracji. Po prostu bezproblemowe doświadczenie płatnicze.” Jest to poniekąd motto w Trustly. Usługa jest kompatybilna z każdym typem urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu i nie wymaga żadnych aplikacji.

Interfejs użytkownika Trustly został zbudowany z myślą o bezproblemowej interakcji na stronach z grami. Jest on w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych i tabletów. Wystarczy załadować Trustly na standardową aplikację przeglądarki i kontynuować transakcje.

Dlaczego bukmacher miałby korzystać z Trustly?

Teraz, Trustly wyraźnie dodaje wielkie korzyści dla graczy, ale co robi dla bukmachera? Jak się okazuje całkiem sporo. Trustly okazało się jednym z najpotężniejszych rozwiązań dla gier online właśnie dlatego, że pozwala grać bez gotówki. Jak to ujmuje Trustly, „Cashless is King” i to motto dotyczy brick-and-mortar, ale rozciąga się również na segment online.

Oczywiście musisz wpłacić środki na swoje konto, zanim będziesz mógł grać, ale robisz to w sposób, który jest szybki, wydajny, niezawodny i oszczędza Ci tak wiele czasu. Bukmacherzy Play n Platy, którzy używają Trustly, donoszą, że ich gracze mają tendencję do dłuższego pozostawania w grze, co prowadzi do lepszego pozyskiwania graczy. Fakt, że gracze mogą cieszyć się szybkim depozytem i jeszcze szybszą procedurą weryfikacji KYC oznacza, że gracze mogą zacząć grać natychmiast.

Kolejną ogromną korzyścią dla bukmachera jest zwiększenie lojalności graczy dzięki bezproblemowym procedurom wypłat, jakie oferują bukmacherzy Pay n Play. W wyniku tej nieodłącznej cechy, szacuje się, że 94% wszystkich graczy online, którzy korzystają z rozwiązania Pay n Play mają szybszy dostęp do swoich funduszy. Co nie mniej ważne, rozwiązania Pay n Play pomagają zoptymalizować „wydajność operacyjną”. Oznacza to, że procedury, o których wspomnieliśmy, te podstępne, pesky KYC i AML hoops, które musisz przeskoczyć u zwykłych bukmacherów, nie są już problemem i można się nimi swobodnie cieszyć.

Ogólnie rzecz biorąc, rozwiązania Pay n Play są dobrze zaokrąglone, wydajne i pomagają zarówno konsumentom jak i kasynom dostrzec dobro, z którego obie strony mogą skorzystać.

FAQ

Czy mogę używać Trustly do wpłat i wypłat u bukmachera?

Tak, możesz, jeśli tylko bukmacher na to pozwoli. Trustly może brać udział w Twoich wpłatach i wypłatach. Innymi słowy, możesz użyć go do przesłania pieniędzy bezpośrednio z Twojego aktywnego konta bankowego na saldo bukmachera i odwrotnie.

Czy są jakieś opłaty za płatności Trustly u bukmacherów online?

Opłaty u bukmacherów online Trustly nie są czymś, co jest powszechną praktyką. Gracze nie spotkają się z żadnymi dodatkowymi opłatami naliczanymi przez Trustly lub operatora bukmachera. Jedynie ich standardowe opłaty bankowe mogą być naliczane za płatności przez ich banki.

Czy Trustly jest bezpieczne w użyciu/przekazaniu pieniędzy?

Wpłata na Trustly jest tak samo bezpieczna jak każda inna płatność dokonywana w internecie. Trustly przestrzega tych samych standardów bezpieczeństwa, co Twoja instytucja bankowa, co obejmuje zarówno obsługę danych, jak i ich szyfrowanie.

Gdzie Trustly posiada licencję?

Trustly podlega nadzorowi szwedzkiego urzędu nadzoru finansowego jako licencjonowany instytut płatniczy.

Jak długo trwają wypłaty przy użyciu Trustly?

Trustly posiada wszystkie narzędzia, aby przetworzyć wypłatę w ciągu kilku minut. Jednak z powodu biurokratycznej natury banków i czasu oczekiwania bukmacherów, wypłaty mogą trwać do 72 godzin, zanim dotrą na Twoje konto.

Jakie są opłaty za wymianę walut Trustly?

Jeśli wybierzesz inną walutę niż ta, w której znajdują się Twoje środki na koncie bankowym, Twoje pieniądze zostaną automatycznie przeliczone zgodnie z kursem wymiany walut Twojego banku, o ile Twój bank oferuje taką usługę.

Jak mogę wypłacić pieniądze z Trustly?

Nie możesz wypłacić pieniędzy z Trustly, ponieważ Trustly nie przechowuje Twoich pieniędzy. Trustly pomaga Ci jedynie w szybszym i bezpieczniejszym transferze środków z Twojego konta bankowego na saldo u bukmachera online.

Czy Trustly jest bezpieczny?

Trustly jest tak samo bezpieczny jak Twoje konto bankowe. W rzeczywistości serwis stosuje takie same środki bezpieczeństwa i ochrony jak większość instytucji bankowych. Obsługa danych i szyfrowanie spełniają najwyższe standardy branżowe.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone