WebMoney

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

4,5 rating
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

3,5 rating
Cashback lub Zakład bez ryzyka
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

WebMoney to jedna z bardziej niekonwencjonalnych metod bankowości online, która często pojawia się u międzynarodowych bukmacherów internetowych. Nasza ciekawość zmotywowała nas, aby dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym systemie płatności z siedzibą w Rosji i dowiedzieć się, jak gracze bukmacherów internetowych mogą z niego skorzystać.

WebMoney istnieje już od jakiegoś czasu, a jego usługi obejmują wielowalutowe e-portfele oraz liczne rozwiązania dla płatności P2P, systemów rozliczeniowych i handlowców. My przyjrzymy się jej przede wszystkim jako metodzie bankowej dla hazardu online i przedstawimy najlepsze strony kasynowe z WebMoney.

Dowiedz się wszystkiego o najlepszych bonusach WebMoney, które możesz wykorzystać do gry w pokera, sloty i ruletkę lub do korzystania z zakładów sportowych, wraz z obowiązkowymi szczegółami dotyczącymi tego rozwiązania płatniczego.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności WebMoney

WebMoney lubi opisywać siebie jako globalny system rozliczeń. Choć może się to wydawać skomplikowane i biurokratyczne, dla gracza bukmacherskiego online może to być potężne narzędzie do wpłacania i wypłacania pieniędzy z konta hazardowego. Znaczna liczba bukmacherów internetowych akceptujących depozyty WebMoney daje swoim klientom możliwość korzystania z jednej z wiodących obecnie sieci płatności elektronicznych. Spójrz na naszą listę bukmacherów WebMoney i wybierz coś dla siebie.

Historia firmy

WebMoney to dostawca usług finansowych założony w Rosji w 1998 roku. Właścicielem i operatorem systemu jest WM Transfer Ltd, prywatna firma z siedzibą w Moskwie. System transferów pieniężnych powstał w związku z kryzysem finansowym w Rosji w 1998 roku i dewaluacją rubla, co spowodowało wzrost użycia dolara amerykańskiego w całej Rosji.

Aby zrozumieć działanie WebMoney, należy wiedzieć, że system przeprowadza transakcje za pomocą „portmonetek”, które są jak e-portfele, czyli konta, które użytkownicy posiadają w określonej e-walucie. Technologia, którą wykorzystuje WebMoney, oferuje zestaw standardowych interfejsów, które pozwalają klientom zarządzać ich wartością. Są one przechowywane bezpiecznie przez wyspecjalizowane firmy zwane „gwarantami”.

Do firm tych należą Technobank OJSC, WebMoney Europe LTD, Hermes Garant Group LLP, WebMoney.ru Ltd, PayME Technology Corporation, INDX Transactions Ltd oraz Amstar Holdings Limited. Wartości w ramach systemu mierzone są w jednostkach WebMoney (WM).

Rynki docelowe

Opcja bankowa WebMoney jest obecna w Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji, stale rosnąc. Technicznie rzecz biorąc, portfel WebMoney może być otwarty i używany w wielu regionach świata. Według geo trackera na stronie, obecnie 92 kraje mogą korzystać z usług WebMoney.

Większość wszystkich transakcji WebMoney należy do Rosji (76%) i Ukrainy (17%) Inne istotne kraje, w których działa usługa, to kraje WNP (Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Mołdawia, Tadżykistan, Uzbekistan i Turkmenistan).

Oczywiście wiele krajów europejskich znajduje się na liście obsługiwanych terytoriów, a mianowicie Finlandia, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Szwecja i wiele innych na całym świecie (Australia, Meksyk, Argentyna, Turcja, Nowa Zelandia itp.).

Jak założyć konto WebMoney: Przewodnik krok po kroku

Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję korzystać z elektronicznego portfela, powinieneś mieć całkiem dobre pojęcie o tym, jak działa ta koncepcja. Aby mieć pełną kontrolę nad przelewami i zarządzać portfelem, trzeba wykonać kilka kroków, ale gdy już to zrobisz, twoje depozyty w kasynach akceptujących WebMoney będą przebiegać tak gładko, jak to tylko możliwe.

Odwiedź oficjalną stronę internetową

Przejdź do oficjalnej strony WebMoney i rozpocznij proces rejestracji, klikając przycisk „Zarejestruj się”. Jeśli to konieczne, możesz zmienić język, aby ułatwić wykonywanie dalszych instrukcji. Podaj niezbędne informacje, aby skonfigurować swój portfel.

Wprowadź niezbędne dane

Aby Twój portfel został aktywowany musisz podać kilka informacji o sobie. Uzupełnij swój e-mail, numer telefonu komórkowego, ustaw hasło i wybierz walutę dla swojego portfela. Potwierdź wprowadzone dane, co spowoduje skonfigurowanie Twojego portfela.

Otrzymaj kod WMID

Po zakończeniu rejestracji, powinieneś otrzymać 12-cyfrowy kod identyfikacyjny (WMID), który jest połączony z Twoim portfelem. Służy on jako identyfikator, który może być używany do logowania się do portfela, ale będziesz mógł również użyć swojego adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego.

Wybierz system zarządzania portfelem

WebMoney posiada szereg systemów zarządzania portfelem, które nazywane są Webmoney Keepers. Standardowy webowy jest zwykle wybierany do użytku osobistego, ale inne narzędzia obejmują również Keeper WebPro (Light), Keeper MiniPro (Classic) i WebMoney Keeper Pro.

Dodaj środki do swojego konta WebMoney

Aby móc korzystać z portmonetki WebMoney do gry u bukmachera online, należy wpłacić na nią trochę pieniędzy. Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o dodawanie środków do portmonetki (portali), ale zwykle wybierane są: gotówka, karty bankowe, bankowość internetowa, karty przedpłacone i bankomaty (terminale cash-in).

WebMoney dokonuje transakcji głównie w EUR i USD. W systemie krąży również kilka e-walut, z których każda ma odpowiedniki w zwykłej walucie. WMZ odpowiada dolarom amerykańskim, WME odpowiada euro, a WMR odpowiada rosyjskim rublom. WMB jest odpowiednikiem tokena dla białoruskich rubli, istnieją również WMU i WMV.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Jedną z korzystnych cech WebMoney jest fakt, że gracze bukmacherscy online mogą używać go zarówno do wpłat, jak i wypłat. Dokonywanie depozytu bukmacherskiego WebMoney nie różni się od przechodzenia przez ten sam proces z innym portfelem cyfrowym.

  1. Odwiedź sekcję kasjera bukmachera i znajdź tę metodę na liście obsługiwanych opcji.
  2. Po jej wybraniu bukmacher przekieruje Cię na stronę WebMoney, gdzie się zalogujesz.
  3. Wprowadź i potwierdź wszystkie niezbędne szczegóły transakcji oraz zatwierdź/weryfikuj ją za pomocą swojego WMID (kod identyfikacyjny WebMoney).

Aby wypłacić, odwiedź kasjer i złóż wniosek o wypłatę, wybierając WebMoney jako preferowaną metodę płatności. Chociaż większość bukmacherów WebMoney utrzymuje tę funkcjonalność włączoną, radzimy mimo wszystko sprawdzić wcześniej.

Zostaniesz zapytany o kwotę, którą chcesz wypłacić i potwierdzisz żądanie. Powinna pojawić się informacja o „udanej wypłacie” i od tego momentu pozostaje już tylko czekać, aż środki zostaną zaksięgowane na saldzie Twojego portfela.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Jeśli chodzi o kasyna z WebMoney, opłaty za transakcje nie są czymś powszechnym. Większość z nich nie pobiera żadnych opłat, gdy dokonujesz wpłaty za pomocą WebMoney. Jednakże, WebMoney pobiera opłatę za transakcję w wysokości 0.8%, nie mniej niż 0.01WM.

Pewne opłaty są nakładane za różne transakcje i usługi, ale to, co nam się podoba, to to, jak przejrzysta jest WebMoney. Zamiast cukrować te dodatkowe wydatki, oferują pełną listę opłat dla użytkownika, aby wziąć pod uwagę przed przeprowadzeniem transakcji, a wszystkie opłaty mają również górne limity. Możesz spojrzeć na pełną listę opłat WebMoney tutaj.

Ramy czasowe dla płatności WebMoney u bukmacherów online

Czy WebMoney jest najszybszą metodą wpłaty u bukmacherów online? Prawdopodobnie nie. Ale serwis ten wykonuje swoją pracę dość szybko.

Nie ma żadnych opóźnień, jeśli chodzi o wpłaty – Twoje środki zostaną zaksięgowane na koncie bukmachera online zaraz po tym, jak zweryfikujesz przelew. Pod warunkiem, że masz wystarczającą ilość środków w portfelu, zobaczysz wiadomość informującą o udanym depozycie. Innymi słowy, pieniądze są już do Twojej dyspozycji.

Wypłaty natomiast mogą trwać godzinami. Bukmacherzy zwykle zaznaczają, że środki wypłacone za pomocą tej właśnie metody płatności zostaną zaksięgowane na koncie WebMoney klienta w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale nie jest też zbyt uciążliwe. Nadal zapewnia bardzo potrzebną ciągłość w życiu aktywnego gracza.

Limity wpłat i wypłat

Jako użytkownik WebMoney, będziesz musiał przestrzegać pewnych ograniczeń – niektóre narzucone przez sam serwis, niektóre ustanowione przez bukmachera, u którego grasz. Poziom paszportu WebMoney dyktuje zakres transakcji dozwolonych przez system. Musisz więc zsynchronizować go z limitami wymaganymi przez bukmachera online WebMoney.

Większość bukmacherów online WebMoney oferuje zakres od 10$ do 3.000$ dla depozytów, co jest raczej do zrobienia dla większości użytkowników. Aby uzyskać wyższe limity, trzeba zdobyć wyższy status portmonetki i zostać VIP-em u bukmachera. Wypłaty są w większości przypadków obniżone do minimum 20$ i mogą sięgać nawet 1000- 4000$ dziennie.

Bezpieczeństwo

System WebMoney stawia na bezpieczeństwo. Platforma wykorzystuje system weryfikacji, który identyfikuje klientów i śledzi ich transakcje, aby zapobiec praniu pieniędzy. Klientom wydawane są „cyfrowe paszporty” na podstawie notarialnych dokumentów tożsamości. Pomimo gromadzenia niektórych danych, WebMoney nie udostępnia żadnych wrażliwych informacji osobom trzecim.

To, co również czyni Webmoney bezpieczną opcją płatności, to fakt, że wykorzystuje najnowszą technologię SSL i szyfrowanie dla każdej transakcji. Ponadto, WebMoney używa E-Num, zaawansowanego systemu bezpieczeństwa, który zachęca użytkowników do przechowywania swoich kluczy WM Keeper w chronionej bazie danych.

Obsługa klienta

Lądując na stronie WebMoney czuje się, jakbyśmy weszli na biurko kierownictwa jakiejś ogromnej firmy wypełnione papierami. Tyle linków, usług, projektów i opisów w jednym miejscu, że sitemap wygląda jak sieć neuronów. Żarty na bok, to nie jest złe, że WebMoney daje nam te wszystkie informacje do wyświetlenia, może to być po prostu trochę przytłaczające.

W celu rozwiązania konkretnych problemów, klienci mają możliwość zarejestrowania biletu w zespole WebMoney Transfer Service Support. Powiadomienie o odpowiedzi zostanie wysłane na adres WebMoney Keeper użytkownika lub na adres e-mail. Można również nawiązać kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie support.wmtransfer.com. Ant (cyfrowo wyrenderowana maskotka) jest wirtualnym agentem na stronie internetowej i w każdej chwili można zadać mu pytanie dotyczące WebMoney lub przeczytać o wszystkich sprawach związanych z WebMoney w sekcji WebMoney Wiki.

Możliwości mobilne

WebMoney oferuje aplikację dla użytkowników mobilnych, którzy posiadają program WM Keeper Standard purse lub wyższy. Aplikacja nazywa się WebMoney Keeper i jest dostępna dla systemów Microsoft Windows, Windows Phone, Android, iOS i Blackberry.

Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenie (bezpośrednio z app marketplace każdej z platform, w zależności od tego, którą posiadamy), należy ją zweryfikować poprzez weryfikację SMS oraz WMID. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do swojej portmonetki (portfeli) i możesz dokonywać kasynowych wpłat i wypłat w ruchu.

Dodatkowe funkcje

Sam WebMoney, jako całość, można obserwować jako jedną wielką dodatkową funkcję. Ma pewne podobieństwo do innych metod płatności elektronicznych, ale ostatecznie jest to unikalny system rozliczeniowy, który działa z unikalną walutą cyfrową, co czyni go bardzo skutecznym w obsłudze niebankowych klientów internetowych.

Platforma WebMoney rozszerzyła się na różne obszary – może być wykorzystywana do pożyczek, crowdfundingu i mnóstwa innych opcji i funkcji, które normalnie nie są kojarzone ze zwykłą metodą płatności online. Elastyczność indywidualnych kont (portmonetek) pozwala użytkownikom lepiej zarządzać swoimi środkami, nawet poprzez dedykowaną aplikację, co jest korzystne dla tych, którzy chcą grać w podróży.

Ciekawostki

  • WebMoney jest używany głównie przez młodych ludzi. Ma największy udział w rynku w wieku 16-35 lat wśród osób płacących online w Rosji i na Ukrainie.
  • W 2006 roku badacz bezpieczeństwa Kris Kaspersky skrytykował program WebMoney Keeper Classic dla systemu Windows, ponieważ instalował on niskopoziomowy sterownik urządzenia, który umożliwiał bezpośredni dostęp do portów I/O i uzyskiwał dostęp do dysku twardego bezpośrednio za pomocą poleceń ATA, a nie za pośrednictwem systemu operacyjnego.
  • Działanie firmy zniechęcało do wykorzystywania systemu i zapobiegało schematom Ponzi.
  • Identyfikacja fotograficzna została uruchomiona przez system przelewów WebMoney w 2012 roku i do 2019 roku ponad pół miliona osób skorzystało z tej opcji. W marcu 2019 roku WebMoney uruchomił nową metodę identyfikacji wideo – VideoID. Użytkownicy muszą mieć tylko swój krajowy dokument tożsamości i dostęp do smartfona lub komputera stacjonarnego z kamerą internetową, aby skorzystać z weryfikacji wideo.
  • W 2019 roku Burger King Russia nawiązał współpracę z WebMoney, aby zintegrować płatności kodem QR dla klientów.
  • WM Passport to cyfrowy certyfikat wydawany na podstawie danych osobowych podawanych przez klientów. Użytkownicy mogą określić, który rodzaj informacji chcą udostępnić publicznie, a który wyłącznie w celu weryfikacji.

Doświadczenia graczy

Użytkownicy Quora opisują WebMoney jako niezawodny i bezpieczny, jednak nie wydają się być zbyt zachwyceni procesem weryfikacji wymaganym do założenia zaawansowanego konta w serwisie. Wsparcie WebMoney jest znane z tego, że odpowiada na wszystkie pytania i rozwiązuje wszystkie problemy w odpowiednim czasie, ale niektóre raporty użytkowników wskazują również, że proces komunikacji mógłby być nieco ulepszony.

Niektórzy użytkownicy uważają, że inne systemy transferów e-portfela są bardziej przyjazne dla użytkownika, ale inni twierdzą, że WebMoney jest „poręczny” i niezawodny w aktywnym użytkowaniu przez wiele lat. Ostatecznie, zadowolenie klienta zawsze zależy od osobistych preferencji. Nie znaleźliśmy żadnych poważnych zgłoszonych problemów.

FAQ

Czy mogę używać WebMoney do wpłat i wypłat bukmacherskich?

Tak, WebMoney może być używany zarówno do wpłat jak i wypłat, ale gracze powinni pamiętać, że nie wszyscy bukmacherzy pozwalają na wypłaty za pomocą tej metody bankowej. Najlepiej jest zawsze potwierdzić, że WebMoney jest dostępny jako metoda wypłaty również na stronie wybranego bukmachera.

Czy są jakieś opłaty za płatności WebMoney u bukmacherów online?

Bukmacherzy nie mają tendencji do pobierania opłat za umożliwienie płatności WebMoney. Z drugiej strony, WebMoney ma swój własny zestaw opłat. Podstawową z nich jest 0.8% opłata za każdą transakcję, ale upewnij się, że zapoznałeś się z całą listą, jeśli planujesz aktywnie korzystać z WebMoney.

Czy WebMoney jest bezpieczny w użyciu/przelewaniu pieniędzy?

WebMoney wymaga trzech poziomów uwierzytelniania, które zapewniają dużą ochronę środków użytkownika w dowolnym momencie. Ponadto, transakcje muszą być potwierdzone przez osobisty certyfikat cyfrowy, a także kod weryfikacyjny SMS lub usługę o nazwie E-Num. Firma jest niezawodnym procesorem płatności, który zabezpiecza transakcje za pomocą szyfrowania SSL.

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone