Zimpler

4,5 rating
Do 600 PLN na start
T&Cs Apply
Tylko nowi klienci
18+
Graj odpowiedzialnie
Pamiętaj, że hazard to tylko rozrywka.

Firmy takie jak Zimpler ciężko pracują, aby osiągnąć pełen potencjał płatności mobilnych. Ten szwedzki startup przekształcony w behemota fintech zrewolucjonizował transakcje mobilne pokazując ludziom, że wszystko czego potrzebujesz to ważny numer telefonu.

Łatwość, z jaką można dokonywać wpłat za pomocą tej platformy, przyciągnęła uwagę skandynawskich bukmacherów online i entuzjastów gier. To oczywiście nie pozostawiło nam innego wyjścia, jak tylko stworzyć kompleksową recenzję Zimplera, która ma na celu odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

W najbliższej sekcji, zagłębimy się w szczegóły tej firmy, przeanalizujemy wszystkie aspekty i określimy, czy mają to, czego potrzeba do obsługi Twoich pieniędzy. Dodatkowo, przedstawimy Ci listę bukmacherów z Zimpler. Wejdźmy od razu do środka, dobrze?

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują płatności Zimpler

Liczba bukmacherów z Zimplerem z pewnością wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, więc postanowiliśmy być trochę bezwzględni i dowiedzieć się, które z nich są najlepsze. Przetestowaliśmy strony zarówno duże jak i małe, oceniając je pod kątem wszystkich kluczowych cech – bezpieczeństwa, licencji, ilości gier, które oferują, czy mają dobrą obsługę klienta i wiele innych. Wynikiem naszego testowego szału jest top lista najlepszych bukmacherów Zimpler. Nie możesz się pomylić z żadnym z nich, ponieważ wszystkie są w 100% bezpieczne i legalne. Wybierz swoją truciznę i baw się dobrze!

Historia firmy

Zimpler jest pomysłem dwóch szwedzkich przedsiębiorców, którzy nazywają się Kristofer Ekman Sinclar i Johan Friis. Ich głównym celem było opracowanie metody płatności, która nie wymagałaby pewnej wcześniej nabytej wiedzy, aby móc z niej korzystać i na niej polegać. Kiedy firma została założona w 2012 roku, odbyła się wewnętrzna debata na temat tego, czy Zimpler powinien pojawić się w formie aplikacji, czy nie.

Ostatecznie zdecydowano, że dodanie tego dodatkowego wymogu byłoby błędem. Całemu zespołowi bardzo podobała się koncepcja, że do uwierzytelnienia każdej transakcji wystarczy tylko telefon. Dodatkowo wierzyli, że Zimpler znacznie poprawi bezpieczeństwo wszystkich osób przeprowadzających większość swoich przelewów online, ze szczególnym uwzględnieniem eShopperów i graczy kasynowych.

Mimo że pod koniec dekady platformy oparte na aplikacjach stały się standardem, Zimpler nadal pozostawał znaczącą siłą na szwedzkim rynku fintech. Był to okres pełen prestiżowych przełomów i wyróżnień, takich jak znalezienie się na liście Deloitte Fast 50 dwa lata z rzędu. Mniej więcej w tym czasie oryginalna platforma Zimpler powitała dwie filie – ZimplerGO i Zimpler Bank Payments, obie zaprojektowane w celu ułatwienia płatności online na swój własny, specyficzny sposób. Oczywiście, otrzymały one również pieczęć aprobaty od szwedzkiej Finansinspektionen, aka Komisji Nadzoru Finansowego (FSA).

W listopadzie 2019 roku Zimpler nieco wstrząsnął, gdy dyrektorem generalnym został Oskar Bjursten, doświadczony CEO i członek zarządu różnych marek fintech. Zastąpił on Kristofera Ekmana Sinclaira, jednego z założycieli, który pozostał zaangażowany w część firmy związaną z produktem i rozwojem biznesu. Przez lata trzon Zimplera pozostawał niezmienny, co pozwoliło marce prosperować i utrzymać solidną passę wyników.

Rynki docelowe

W czasie, gdy ta recenzja Zimpler została napisana, platforma była dostępna tylko w Szwecji, Finlandii i Niemczech. Od tego czasu firma rozszerzyła się na Holandię, Estonię, Łotwę i Litwę, a następnie przeniosła się do Norwegii w lipcu 2022 roku. Brak międzynarodowej obecności nie jest zaskoczeniem dla tak młodej firmy fintech. A poza tym – rynek skandynawski jest najłatwiejszym polem do ćwiczeń dla firm, które chcą rozszerzyć działalność poza swoją ojczyznę. Ponadto, odbiorcy naśladują się wzajemnie, jeśli chodzi o preferencje i zwyczaje internetowe.

Dlatego nie uznamy tego za wadę. Nawet Spotify, być może najbardziej godny uwagi eksport cyfrowy Szwecji, rozpoczął działalność jako usługa, która początkowo była przeznaczona tylko dla Szwedów. Jednak, ponieważ uważamy, że ta metoda płatności jest zdecydowanie warta rozważenia, będziemy się trzymać z dala od tego, jak wyraźnie planują rozszerzyć się na więcej głównych rynków.

Jak założyć konto Zimpler: Przewodnik krok po kroku

Jeśli czytałeś inne recenzje Top Buk, prawdopodobnie zauważyłeś, że lubimy dostawców płatności, którzy nie wymagają tworzenia nowego konta. Zimpler, oczywiście, wymaga od Ciebie rejestracji. Nie mamy jednak nic przeciwko temu. Jak to jest możliwe, dokładnie? Otóż Zimpler nie wymaga od Ciebie założenia konta w tradycyjnym sensie. Zamiast tego otrzymasz SMS-a zawierającego instrukcję, jak w kilka minut założyć konto. Oto co musisz zrobić.

Wybierz Zimpler jako opcję depozytu u bukmachera

Znajdź swojego ulubionego bukmachera online z Zimpler, odwiedź Kasę i wybierz Zimpler jako pożądaną opcję depozytu.

Odwiedź stronę internetową Zimpler

Zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę Zimplera, gdzie będziesz musiał wprowadzić kilka podstawowych informacji. To skutecznie przypomina zwykły proces tworzenia konta, ale jest znacznie bezpieczniejsze, biorąc pod uwagę fakt, że strony bukmacherskie nie zobaczą Twoich danych osobowych.

Dodaj kartę do swojego konta

Aby zakończyć ten proces, dodaj ważną kartę wydaną przez bank i będziesz gotowy do dokonywania płatności u bukmacherów Zimpler. Wystarczy, że dodasz kartę podczas zakładania konta, a każda kolejna płatność, niezależnie od strony internetowej, może być zrealizowana po wpisaniu numeru telefonu i kodu SMS, który otrzymasz.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera

Prostota wydaje się być motywem przewodnim dla Zimplera – nawet ich nazwa przypomina słowo „prostszy”. Przypadek czy nie, chodzi o to, że ta platforma jest zdecydowanie jedną z najłatwiejszych w użyciu, od góry do dołu.

Aby dokonać depozytu bukmacherskiego Zimpler, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Włączymy część dotyczącą zakładania konta, tylko po to, abyś miał jasny obraz wszystkiego, co musisz zrobić.

  1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie online Zimpler i przejdź do sekcji Bankowość/Depozyt/Kasjer. Jest ona zazwyczaj podświetlona i powinna być łatwa do znalezienia.
  2. Gdy już tam będziesz, wybierz Zimpler jako opcję wpłaty. Wpisz swój numer telefonu i żądaną kwotę. Zostaniesz wtedy przekierowany na oficjalną stronę Zimplera, gdzie możesz założyć konto, oraz dodać kartę.
  3. Potwierdź płatność.
  4. Po kliknięciu Confirm, otrzymasz kod za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Wpisz go, potwierdź ponownie i voilà – pieniądze natychmiast znajdą się na Twoim koncie!

A proces staje się jeszcze prostszy, gdy nie jest to Twój pierwszy raz. Wtedy wszystko sprowadza się do dwóch kroków – wpisania swojego telefonu i kodu otrzymanego SMS-em. Niewiele metod płatności oferuje ten szczególny atut.

Jednakże, powinniśmy również odnieść się do słonia w pokoju – Zimpler nie może być używany do wypłat. Jest to wada, której po prostu nie możemy zignorować. Gracze bukmacherscy uwielbiają korzystać z zalet, jakie daje im jedna platforma, a przełączanie się za każdym razem, gdy chcesz odebrać wygraną, może być uciążliwe.

Z drugiej strony, nie możemy ich też zbytnio winić. Zimpler, jako produkt, został zaprojektowany, aby ułatwić depozyty i pomóc graczom bukmacherskim chronić swoje informacje przed nieznanymi stronami. Metody płatności takie jak Zimpler mogą również zdziałać cuda w przypadku naruszenia danych. To, czy brak możliwości wypłaty z Zimplera jest przeszkodą, zależy wyłącznie od Ciebie.

Szczegółowe omówienie opłat transakcyjnych

Zimpler nie nakłada żadnych opłat na graczy bukmacherskich i nigdy nie nakładał ich przez ponad 8 lat swojego istnienia. Uważamy to za duży plus, ponieważ jest to bardzo etyczne, aby oferować podstawowe usługi transakcyjne całkowicie za darmo.

Możesz jednak spotkać się z niektórymi bukmacherami, którzy akceptują Zimplera i pobierają opłatę za każdy dokonany depozyt, a nawet z bankami, które pobierają opłatę za płacenie przez Zimplera. Radzimy również przeczytać zapytanie zarówno w banku jak i u bukmachera, aby móc wziąć pod uwagę wszelkie dodatkowe opłaty.

Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, Zimpler działa na zwykłym modelu pobierania opłat od sprzedawców w zamian za prawo do korzystania z ich metody płatności. Jest to podejście przyjęte przez wiele firm fintech obecnie i wydaje się być drogą do zrobienia.

Terminy płatności Zimpler u bukmacherów online

U bukmacherów akceptujących wpłaty Zimpler, płatności są przetwarzane natychmiastowo i wymagają jedynie podania numeru telefonu i kodu SMS, aby zostały zrealizowane. To połączenie szybkości i bezpieczeństwa nie jest tak powszechne, nawet w dzisiejszych czasach.

Ponieważ Zimpler nie może być użyty do wypłaty, możesz wybrać e-portfel jako sposób na odebranie swoich wygranych. Mają one zdecydowanie najniższy czas oczekiwania i są bezpieczniejsze niż przelewy bankowe. Jeśli jednak nadal chcesz korzystać z karty, poradzisz sobie zupełnie dobrze.

Limity wpłat i wypłat

O ile udało nam się dowiedzieć, Zimpler nie nakłada żadnych limitów na ilość pieniędzy, które możesz przelać. Jest to zawsze świetna informacja, zwłaszcza dla graczy o wysokich wygranych. Niewiele platform lubi obracać dużymi kwotami pieniędzy, ale ta cecha stała się punktem sprzedaży dla wielu nowszych marek fintech.

Prowadząc badania do tej recenzji, zauważyliśmy, że większość bukmacherów z Zimplerem obsługuje depozyty w zakresie €10 – €5,000, ale mają wyższe progi miesięczne. Ponownie, powinieneś rzucić okiem na OWU bukmachera, aby sprawdzić, czy okno depozytowe jest dla Ciebie odpowiednie.

Bezpieczeństwo

Zimpler naprawdę zna się na rzeczy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nie możesz nawet dokonać depozytu, nie mając kontroli nad swoim telefonem i kartą kredytową. 2FA stało się integralną częścią branży płatności, a my w Top Buk nie moglibyśmy być szczęśliwsi z tego powodu.

Na oficjalnej stronie firmy znajdziesz również obszerne opracowanie ich polityki prywatności, w tym wszystkie Twoje prawa w przypadku, gdy czujesz się w jakikolwiek sposób pokrzywdzony przez Zimplera. Przejrzyste, zrozumiałe i obszerne. To jest to, co lubimy widzieć!

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o zapewnienie pomocy dla swoich klientów, Zimpler oznacza biznes. Podczas gdy większość ich FAQ i bazy wiedzy w języku szwedzkim, mają również dedykowany zespół anglojęzycznych agentów, którzy mogą zająć się twoimi problemami i szybko je rozwiązać. Po kilku przypadkach korespondencji z różnymi pracownikami Zimpler, stwierdziliśmy, że byli dobrze wyszkoleni, uprzejmi i zawsze chętni, aby przejść dodatkową milę.

Ciekawe jest to, że polegają tylko na swoim FAQ i czacie na żywo, który jest dostępny za pośrednictwem platformy ZenDesk. Czasy odpowiedzi mogłyby być trochę lepsze, ale mogą również wrócić do ciebie przez e-mail. Ciekawe podejście, które działa stosunkowo dobrze. Nieźle.

Możliwości mobilne

Zimpler to w końcu dostawca płatności mobilnych. Dlatego nie dziwi fakt, że ich opanowanie platformy mobilnej jest niemal niezrównane. Bez aplikacji i z gładką stroną internetową, ledwo zauważysz obecność Zimplera na swoim smartfonie.

Tak gładka jak strona jest, nigdy nie będziesz musiał spędzić na niej więcej niż minutę, z wyjątkiem czasu, gdy tworzysz konto. Nasi szwedzcy czytelnicy również pokochają ZimplerGo, zwłaszcza ci z was, którzy są fanami płatności cyfrowych.

Dodatkowe funkcje

Jak już wspomnieliśmy, Zimpler to znacznie więcej niż przeciętna marka fintech. Przez cały czas istnienia firmy, szukali oni sposobów na rozszerzenie swoich usług i zaoferowanie wszystkiego, co może być potrzebne podczas korzystania z Internetu. Dwie szczególne funkcje wyróżniają się:

ZimplerGo. W 2019 roku Zimpler ogłosił funkcję tylko szwedzką, zwaną ZimplerGo. Został on zaprojektowany jako jeszcze bardziej ekstremalna wersja już łatwego procesu rejestracji. Dzięki tej nowej platformie gracze kasyn mogą teraz używać swojego identyfikatora bankowego w celu zalogowania się. Oprócz przelewów bankowych, istnieje więcej sposobów, dzięki którym można zasilić konto Zimpler. Obywatele Szwecji mają również możliwość opłacenia swoich rachunków, pożyczek i innych zobowiązań finansowych.

Zimpler Płatności Bankowe. Kolejna filia marki Zimpler, ZBP została wydana, aby pomóc obywatelom Szwecji w całkowitej digitalizacji ich życia finansowego. Każdy szwedzki bank wspiera tę platformę, a użytkownik może mieć nawet kilka kont, z których może dokonywać płatności. Obejmuje to również logowanie za pomocą BankID, jednego z najbardziej skutecznych protokołów uwierzytelniania, które są obecnie używane.

Doświadczenia graczy

Nie jest zaskoczeniem, że Zimpler jest na szczycie swojej gry również w tym aspekcie. Świetna obecność w sieci może zdziałać cuda dla każdej marki, a ta konkretna firma fintech rozwija się dzięki podejściu skoncentrowanemu na sieci.

Jest to widoczne na stronach takich jak TrustPilot, gdzie mają ocenę 4,5/5. Graczom bukmacherskim podoba się rozbudowana sekcja FAQ, jak również pomocność agentów obsługi klienta. Wśród innych pochwał, doszliśmy do wniosku, że ludzie ogólnie kochają bezpieczną naturę Zimplera, jak również ich nieskazitelną historię.

Podczas gdy widzieliśmy mniej niż pięć negatywnych recenzji, warto wspomnieć, że były one głównie spowodowane opóźnionymi depozytami. Uważamy to za przesadę, ponieważ wielu bukmacherów Zimpler przeprowadza kontrolę tożsamości przed rozliczeniem depozytów na nowych kontach. Ogólnie rzecz biorąc, Zimpler jest wysoko oceniany wśród miłośników bukmacherki.

FAQ

Czy Zimpler jest bezpieczny w użyciu?

Tak, Zimpler inwestuje wiele w bezpieczeństwo i jest sprawdzany przez wszystkie najważniejsze organy regulacyjne w Szwecji i Finlandii. Współpracują z nim również banki.

Czy można wypłacać pieniądze za pomocą Zimplera?

Nie, Zimpler może być podłączony tylko do Twojej karty/ konta bankowego w celu dokonywania wpłat. Aby odebrać wygraną u bukmacherów Zimpler, wybierz inną metodę płatności.

Czy muszę ponosić jakieś opłaty za korzystanie z Zimplera?

Nie! Serwis jest całkowicie darmowy. Tylko sprzedawcy płacą niewielką część każdej otrzymanej płatności Zimpler. Twój bank lub kasyno może nałożyć niewielką opłatę.

Czy Zimpler jest łatwy w użyciu?

Tak. Zimpler wymaga tylko jednokrotnego wpisania danych karty kredytowej. Przy kolejnych płatnościach należy podać swój numer telefonu i skopiować kod weryfikacyjny otrzymany SMS-em. Bułka z masłem!

Copyright © 2021-2022, top-buk.com Wszystkie prawa zastrzeżone